kody rabatowe Unizeto
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Unizeto

Unizeto to firma o długoletnim doświadczeniu w branży technologii informacyjnych. Przedsiębiorstwo to jest w stanie zaprojektować dla Ciebie system oraz bezproblemowo połączyć go z innymi, co zapewni bezpieczeństwo najważniejszym dla Ciebie dokumentom oraz zarchiwizuje lub stworzy kopie zapasowe Twoich danych. Firma oferuje Ci także możliwość zakupu serwerów oraz wymaganych do nich dodatków, a także dedykowanego oprogramowania niezbędnego dla bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania systemu. Najwyższa jakość w połączeniu z niskimi cenami oraz możliwością wykorzystania kodów zniżkowych z pewnością pozwolą Ci na udane zakupy w Unizeto.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Unizeto • Listopad 2018

Promocja
Specjalne Oferty Unizeto, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Unizeto

Dlaczego warto wybrać Unizeto?

Unizeto jest firmą, która zapewni Ci najwyższą jakość i bezpieczeństwo w zakresie podpisu elektronicznego, centrum danych, zarządzania korespondencją masową, a także przeprowadzi szkolenia Twoich pracowników w wymaganym przez Ciebie zakresie. Rozwiązania, jakie proponuje Unizeto, są dostosowywane do Twoich indywidualnych potrzeb lub Twojej firmy bądź innej jednostki. Jeśli chodzi o zakres świadczonych przez Unizeto usług i produktów, w kategorii Bezpieczeństwa danych znajdziesz możliwość Certyfikacji ID, SSL oraz VPN, Unibackup oraz Certyfikacji Code Signing użytecznej przy zabezpieczeniu kodu programów komputerowych. W przypadku oferty usług kwalifikowanych, spotkasz się tu m.in. z możliwością odnowienia podpisu elektronicznego (oraz zakupu nowego), usługami związanymi z wymianami kart, czytników bądź etui, znacznikami czasu, dzięki którym bez żadnych wątpliwości określisz czas powstania ważnego dla Ciebie dokumentu oraz wielu innych. Natomiast w kategorii sprzętu komputerowego i oprogramowania znajdziesz tu programy antywirusowe, ID Block, Nuc Intel, Serwery IBM, przenośne ładowarki oraz oprogramowanie biurowe.

Usługi i obsługa klienta najwyższej jakości

Obsługa klienta zasługuje na szczególne uznanie. Temat, jakim są technologie informacyjne jest niezwykle obszerny. Dlatego jeśli nie masz doświadczenia w tym obszarze lub oczekujesz fachowej porady, na pewno uzyskasz ją w Unizeto.pl. Personel jest bardzo dobrze przeszkolony pod względem udzielania jasnych i klarownych odpowiedzi. W zakresie doradztwa także zostaniesz potraktowany wyjątkowo, a obsługa sklepu dobierze taki zestaw usług, który jak najlepiej spełni Twoje potrzeby. Z konsultantem możesz skontaktować się telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem bardzo wygodnego formularza kontaktowego umieszczonego na stronie sklepu. Działa on szybko i pozwala na błyskawiczne otrzymanie odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Ponadto o wysokiej klasie usług świadczonych przez Unizeto świadczą liczne nagrody zdobywane przez tę firmę na przestrzeni lat. Do najważniejszych można zaliczyć m.in. Perłę Biznesu z 2010, Partner Microsoft 2010, zdobycie w kategorii Podpisu Elektronicznego Złotego „Lauru Klienta2010” oraz dwa tytuły zdobyte w 2008 roku: „Innowacyjna firma” oraz „Innowacyjny produkt”.

Oferty specjalne

Sklep zapewnia oprócz dużego zakresu świadczonych usług z obszaru technologii informacyjnych ciekawe oraz atrakcyjne promocje, którymi obejmuje swoją ofertę. Na początku warto abyś zapisał się na darmowy newsletter. Wówczas masz pewność, iż na Twój adres e-mail zawsze będą wysyłane najświeższe i aktualne informacje o zniżkach bądź promocjach. Sklep akceptuje posiadane przez Ciebie kody zniżkowe. Taki kod rabatowy działa po wpisaniu w odpowiednim miejscu w trakcie składania zamówienia, dając natychmiastowo odpowiedni upust na całe zamówienie.

Więcej o Unizeto

Dodatkowe informacje oraz wiadomości o ofertach specjalnych znajdziesz także na stronach mediów społecznościowych, takich jak: