kody rabatowe Provident
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Provident

Provident to międzynarodowa instytucja finansowa, zajmująca się udzielaniem pożyczek i kredytów dla osób indywidualnych oraz firm. Od ponad 15 lat firma posiada status lidera na rynku firm zajmujących się usługami związanymi z pożyczkami gotówkowymi. Bardzo dobre warunki, szybka dostępność gotówki w ciągu nawet 15 min od złożenia wniosku i wykwalifikowani doradcy – to wszystko sprawia, że oferta Provident jest tak atrakcyjna. Jeśli zależy Ci na niższych kosztach pożyczki, sprawdź jakie promocje na Ciebie czekają i ciesz się pieniędzmi jeszcze tego samego dnia.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Provident • Wrzesień 2018

Promocja
Specjalne Oferty Provident, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Provident

Provident – szybkie pożyczki gotówkowe

Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy na ekstra wydatki lub zaskoczyły Cię dodatkowe koszty, a na pożyczkę w banku nie masz co liczyć, skocz do Providenta. Szybko i bezproblemowo otrzymasz pożyczkę nawet do 10 000 złotych, a pieniądze otrzymasz już w kilkanaście minut od zatwierdzenia wniosku. W Polsce Provident działa już od 15 lat i jest dużą, międzynarodową firmą o nieposzlakowanej opinii. Z pożyczek spółki skorzystało już prawie 4 mln osób, co stawia firmę w roli lidera na rynku polskich usług tego typu. Ponadto należy do międzynarodowej grupy International Personal Finance, notowanej wśród 250 największych firm na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Oprócz Polski, w skład grupy wchodzą również Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Bułgaria i Meksyk.

Jak działa Provident?

System szybkich pożyczek gotówkowych, został wymyślony specjalnie po to, by bez problemowo i bez zbędnych formalności móc starać się o pieniądze na ekstra wydatki, bez względu na cel. Z tego typu pożyczek korzystają ludzie którzy zostali zaskoczeni dodatkowymi wydatkami, potrzebują pieniędzy, gdyż brakuje im z wypłaty, albo zbliża się jakaś okazja i potrzebna jest większa suma pieniędzy. W Providencie możesz starać się o pożyczkę od 300 – 10 000 złotych. Okres spłaty wynosi kilka miesięcy, więc nie musisz martwić się, że nie spłacisz w terminie. Dodatkowo za terminowe opłacanie rat, możesz liczyć na ekstra bonusy w postaci umorzenia części odsetek, albo możliwości skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Aby wziąć pożyczkę, możesz udać się do jednego z oddziałów ulokowanych w całym kraju lub skorzystać z oferty on-line. W razie wątpliwości, możesz skorzystać z porad doradców finansowych mailowo lub telefonicznie. Specjaliści z zakresu finansów chętnie udzielą Ci odpowiedzi, rozwieją wszystkie wątpliwości i przedstawią najkorzystniejszą ofertę.

Umowę dostajesz do podpisania pocztą i wystarczy Twój podpis, a pieniądze zostaną przelane prosto na Twoje konto. Istnieje również możliwość odbioru kredytu w gotówce i zamówienia doradcy do domu. Oferta najbardziej korzystna z punktu widzenia seniorów, nie mających dostępu do Internetu i nie mogących osobiście wybrać się do oddziału. Provident oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych, firm oraz seniorów. Dzięki wygodnemu i przejrzystemu kalkulatorowi, z łatwością obliczysz pełen koszt pożyczki i nie będziesz musiał bać się żadnych ukrytych kosztów. Pożyczka w Providencie jest korzystniejsza niż w banku, ponieważ nie musisz przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Wystarczy tylko dowód osobisty i oświadczenie, że nie zalegasz z innymi wierzytelnościami.

Idealna pożyczka? Tak – w Providencie!

Korzystając z pożyczek tej firmy możesz liczyć na wiele atrakcyjnych bonusów. Jedną z promocji, jest możliwość objęcia dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym. Możesz również wziąć udział w promocji, gdzie nagrodą jest premia do pożyczki w wysokości 10% wartości kredytu. Provident udostępnia również kody rabatowe, dzięki którym obniżysz koszty kredytu, wydłużysz czas jego spłaty lub otrzymasz atrakcyjny bonus. Promocje co jakiś czas się zmieniają, dlatego warto śledzić ofertę na bieżąco. Pamiętaj, aby przed każdą decyzją dokładnie czytać regulaminy usługi, a w razie wątpliwości skontaktować się z doradcą.

Więcej informacji na temat Providenta znajdziesz na: