kody rabatowe Print24
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Print24

Dobrej jakości wydruk, szczególnie, gdy chodzi o plakaty, ulotki reklamowe czy wizytówki jest głównym kryterium w trakcie wyboru drukarni, której powierzysz swoje dokumenty. Oprócz tego zwracasz jeszcze uwagę na szybkość wykonania zlecenia oraz atrakcyjną cenę, a także możliwość jej negocjacji i uzyskania zniżek przy większym zamówieniu. Te wszystkie zalety posiada drukarnia Print24.com, w której to możesz zamówić m.in. wizytówki, katalogi, notatniki, pocztówki oraz wiele innych dokumentów, które zareklamują Twoją firmę lub będą stanowić świetnie wykonany gadżet reklamowy.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Print24 • Wrzesień 2018

10%
Skorzystaj z rabatu na 10%!
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Zdjęcia i albumy

Redro
Kod rabatowy : 25% na cały asortyment! Pokaż wszystkie kody Redro
Ważne do:
Fotobum.pl
Skorzystaj ze zniżki 20% na odbitki cyfrowe Pokaż wszystkie kody Fotobum.pl
Ważne do:
Topago
Dostawa gratis Pokaż wszystkie kody Topago
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Print24

Lider wśród drukarni

Print24.com jest drukarnią internetową, działającą na dwóch kontynentach w 26 krajach. Dzięki polityce biznesowej firmy, opierającej się na ciągłym zwiększaniu korzyści, jakie powinni odnosić klienci, stała się ona liderem wśród europejskich drukarni. Dzięki niej wydrukujesz wszystko to, co tylko będzie Ci potrzebne, w odpowiedniej jakości, rozmiarze i ilości. Możesz zamówić wykonanie takich dokumentów jak

  • wizytówki,
  • katalogi,
  • arkusze drukarskie,
  • plakaty,
  • blankiety,
  • notatniki,
  • pocztówki,
  • podkładki na biurko,
  • kalendarze
  • oraz ulotki.

Firma zatrudnia ponad 700 pracowników, z których każdy jest w pełni zaangażowany w to, aby Twoje zlecenie zostało perfekcyjnie zrealizowane i dostarczone Ci jak najszybciej. Drukarnia działa 7 dni w tygodniu wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, dlatego terminy realizacji zamówień są bardzo krótkie. Dodatkowo, jeśli chcesz dokładnie sprawdzić jaki efekt da określona opcja druku, możesz ją zobaczyć dzięki animacji wideo, która pozwoli Ci stwierdzić, czy spodziewany efekt będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. W razie jakichkolwiek pytań skorzystaj z darmowego telefonu do serwisu firmy. Dzięki miłej i doświadczonej obsłudze wszelkie niejasności zostaną rozwiane.

Sposób zamawiania

Choć w przypadku drukarni Print24.com proces zlecania dokumentu do druku różni się od innych sposobów dokonywania zamówienia, nie jest on wcale skomplikowany czy sprawiający problemy. W przypadku tradycyjnego zamówienia wszystko omawiamy z konsultantem. Natomiast w drukarni internetowej wszystkie wymagane opcje, jakie musisz wybrać znajdują się na jednej stronie. Panel zamówienia składa się z przynajmniej 15 okienek, w których wybierasz opcje, które Cię interesują. Najpierw wybierasz typ produktu (ulotka, folder itd.) oraz ile stron ma zawierać. Oczywiście liczba ta będzie zależna od typu wybranego dokumentu, gdyż np. pocztówki mogą mieć do 4 stron, a kalendarz tworzony jest na przynajmniej 12 arkuszach papieru. Dalej wybierasz orientację strony oraz jej format. Przechodząc do pola Kolor, decydujesz się na to, czy dokument ma być np. czarno-biały czy kolorowy. Musisz jeszcze zdecydować się na wielkość nakładu Twojego dokumentu. Na koniec procesu zamawiania możesz wybrać opcję dającą Ci wstępny podgląd na swój dokument oraz spodziewany rezultat oraz jego wygląd po zastosowaniu wszystkich wytycznych.

Promocje i zniżki

Strona oferuje atrakcyjne zniżki, rabaty oraz oferty pozwalające zaoszczędzić już na samym początku sporo pieniędzy. Plakat, ulotka, broszura bądź dowolny inny dokument, który chcesz zgłosić do druku, będzie sprawdzony za darmo pod kątem poprawności, jakości i zdatności do druku. W przypadku, jeśli interesują Cię typowe zniżki, jak kody rabatowe czy promocje, zapisz się do darmowego newslettera. Codzienne informacje dostarczane wprost na Twoją skrzynkę e-mailową będą zawierać informacje o zniżkach, kodach promocyjnych oraz najważniejszych wydarzeniach z życia firmy.

Więcej o Print24

Więcej informacji o Print24.com oraz informacje o promocjach, nowościach bądź zniżkach znajdziesz na stronach portali społecznościowych, takich jak Facebook, Pinterest, Google+ oraz Twitter. Jeśli interesuje Cię temat grafiki oraz związane z nim ciekawostki bądź aktualności ze świata, odwiedź koniecznie firmowy blog Print24.com.