kody rabatowe Polidoti
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Polidoti

Coraz mniej produktów codziennego użytku możemy uznać za przyjazne środowisku bądź w pełni ekologiczne czy bezpieczne dla zdrowia. Coraz większa produkcja oraz cięcie kosztów z nią związanych prowadzi często do pogorszenia się jakości, np. butelek i pojemników, które wykorzystujemy do przechowywania napojów bądź żywności. Naprzeciw tym niekorzystnym tendencjom wychodzi sklep Polidoti.pl, który w przystępnych cenach oferuje w pełni ekologiczne oraz bezpieczne butelki o różnych pojemnościach i wzorach.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Polidoti • Wrzesień 2018

Promocja
Rabat 8% na 10%
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Polidoti

Zdrowe butelki

Firma Polidoti.pl powstała z rodzinnej inicjatywy w 2005 roku. Na początku jej oferta była bardzo skromna i obejmowała produkty marki Gourmet. Sprzedawała m.in. wysokiej jakości, ekskluzywne czekoladki belgijskie Godiva. Od niedawna w ofercie pojawiły się jednak znaczne zmiany. Zwiększająca się świadomość klientów w zakresie zdrowego żywienia, ale także przechowywania żywności oraz napojów wymusiła na wielu sklepach wprowadzenie do swojej oferty opakowań, które spełniałyby te oczekiwania. Sklep Polidoti.pl nastawił się więc na sprzedaż nieprzeciętnych butelek o różnych pojemnościach i wzorach. Wyjątkowość tych produktów polega na ich pełnym bezpieczeństwie dla użytkowników oraz dla samego środowiska. Nie wydzielają one szkodliwych substancji, nie powodują alergii czy reakcji z nią związanych. Marka tych nieprzeciętnych butelek to Equa. Jest ona coraz bardziej popularna, m.in. dzięki swojemu zaangażowaniu społecznemu (przekazuje 10% wypracowanych zysków organizacjom ekologicznym) oraz wysokiej jakości i trwałości butelek wytrzymujących temperatury napojów do 100 stopni Celsjusza.

Pewność jakości oraz dostawy

Jakość dostępnych produktów w sklepie nie przedstawia żadnych wątpliwości, została ona potwierdzona komentarzami i opiniami wielu klientów, którzy docenili wysoką klasę oferowanego asortymentu. Wszystkie produkty zostały bardzo dokładnie sfotografowane i opisane. Dzięki wyraźnym i dokładnym zdjęciom możesz dokładnie przyjrzeć się oferowanym butelkom i wybrać wzór, jaki najbardziej Ci odpowiada. Dokładny opis natomiast rozwieje wszelkie wątpliwości bądź niejasności dotyczące produktu.

Zamówienia w firmie realizowane są bardzo szybko, a czas oczekiwania na zamówioną przez nas przesyłkę wyniesie około 3 dni. Oczywiście może on ulec wydłużeniu, lecz zdarza się to tylko przy płatnościach przelewem oraz w przypadku umów ratalnych. Dzięki stałej dostępności w magazynach firmy wszystkich zawartych w ofercie produktów, możliwe jest wysłanie paczki jeszcze tego samego dnia, w którym dokonałeś zamówienia. Sam koszt dostawy będzie zależeć od wybranej przez Ciebie opcji. Każdy towar jest oczywiście objęty odpowiednią gwarancją, czy to producenta, czy importera bądź samego sprzedawcy. W razie reklamacji są one rozpatrywane bardzo szybko i dokładnie.

Oferta dodatkowa

Asortyment, jaki dostępny jest w sklepie Polidoti.pl, jest wyjątkowo ciekawy. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami oraz promocjami dostępnymi na portalu wystarczy, iż zapiszesz się do darmowego newslettera. Możesz mieć wówczas pewność, iż żadna oferta specjalna, rabat, czy kod zniżkowy Cię nie ominie. W kwestii promocji sklep przygotowuje zawsze bardzo ciekawe akcje, najczęściej związane ze świętami, np. Dniem Kobiet lub Walentynkami. Wówczas możemy liczyć na upusty cenowe wynoszące 10% na cały asortyment, a w przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 100 zł otrzymamy dożywotni rabat na wszystkie produkty w wysokości 10%. W przypadku kodów rabatowych także będziesz usatysfakcjonowany, gdyż strona w pełni je akceptuje. Posiadając taki kod zniżkowy możemy liczyć na znaczny rabat. Kod z takiego bonu wpisujesz po prostu w odpowiednie miejsce w czasie dokonywania zamówienia, a upust zostanie naliczony automatycznie bez konieczności dokonania dodatkowych obliczeń.

Więcej o Polidoti.pl

Jeśli zainteresowała Cię oferta sklepu i chciałbyś na bieżąco śledzić nie tylko ofertę, ale i ciekawostki z nim związane, koniecznie odwiedź strony mediów społecznościowych, takich jak Facebook oraz Twitter.