kody rabatowe Play
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Play

Play to szybko rozwijająca się sieć komórkowa, która w ciągu ostatnich lat podbiła serca sporej części Polaków. Oferta firmy obejmuje usługi abonamentowe, mix oraz telefony na kartę, mobilny internet, także LTE oraz nową usługę TV Play, dzięki której można oglądać telewizję na samartfonach, tabelach i komputerach. Sprawdź ofertę i ciesz się niskim abonamentem, długimi rozmowami i tysiącami darmowych smsów. Zobacz również na jakie promocje i zniżki możesz liczyć, decydując się na przeniesienie numeru do sieci Play. Nowoczesna telefonia komórkowa jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko sięgnąć!

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Play • Listopad 2018

Prezent
Smartphone lub tablet za 0 zł !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Play

Dlaczego warto być w Play?

Play rozpoczął działalność w Polsce kilka lat temu i od razu wszedł na rynek z wielkim przytupem, gwałtownie obniżając ceny rozmów telefonicznych. Nic dziwnego, że w bardzo krótkim czasie, sieć zyskała mnóstwo klientów. Obecnie jest to ponad 10 milionów użytkowników i liczba ta ciągle rośnie. Firma ciągle poszerza zakres usług, tak by nadążać za potrzebami klientów i tworzyć nowe trendy. W 2013 roku wystartowała usługa szybkiego Internetu 4G LTE, która obecnie obejmuje już 30% kraju. Oferta kierowana jest osobno do klientów indywidualnych, osobno dla biznesowych, posiadając różnorodne pakiety abonamentowe i zniżki. Play oferuje bardzo dobre abonamenty, a także usługi Mix i doładowania telefonu na kartę. Wypróbuj również mobilny Internet z super szybkim transferem i nową usługę TV Play, dzięki której możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne na komputerze, tablecie lub smartfonie z systemem Android lub Winsows. Firma kieruje się wartościami, dzięki którym dba o dobro i zadowolenie klientów.

Duży wybór

Dzięki Play, masz dostęp do szerokiego pakietu abonamentowego oraz mnóstwa modeli nowoczesnych telefonów komórkowych takich firm jak: Samsung, Nokia, HTC, Blackberry, a także innych akcesoriów np. modemy i routery, tablety, czy laptopy. Masz możliwość skonfigurowania własnego abonamentu według swoich potrzeb – więcej rozmawiasz czy smsujesz, używasz dużo czy mało Internetu, potrzebny Ci roaming, czy nie korzystasz? To wszystko możesz sam ustawić i dopasować swój abonament. Dodatkowo dzięki usłudze Play24 otrzymujesz dostęp do swojego konta, gdziekolwiek się znajdujesz. Możesz z niego sprawdzać stan rachunku, opłacać faktury, aktywować i deaktywować dodatkowe usługi, sprawdzać wykaz połączeń i wiele innych możliwości. Play współpracuje również z takimi platformami jak Audioteka, dzięki której możesz kupować audiobooki po preferencyjnych cenach, oraz NaviExpret – bardzo dobry system nawigacji, który doprowadzi Cię wszędzie.

Promocje i dodatkowe usługi

Sieć oferuje szereg promocji i zniżek dla stałych oraz nowych klientów. Możesz na przykład przez pół roku rozmawiać za darmo lub cieszyć się obniżonym abonamentem. Bardzo często można trafić na obniżki cen topowych smartfonów, tak, że sprzęt z górnej półki możesz mieć już za złotówkę w abonamencie. Bierz udział w konkursach, w których do wygrania są darmowe doładowania i telefony oraz korzystaj z kodów rabatowych na urządzenia. Dzięki rabatom możesz również obniżyć koszty rozmów lub smsów. Play oferuje szereg dodatkowych usług, uzupełniających podstawową ofertę. Dostępne są z panelu Play24 i obejmują dodatkowe pakiety transferu danych, rozmowy w roamingu, pakiety minut i smsów. Dostęp do platformy możesz uzyskać poprzez komputer stacjonarny lub specjalną aplikację na systemy Android, Windows Phone i iOS.

Nie przegap najlepszych ofert

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty, odwiedź stronę internetową i oficjalny blog Play. Aby pozostać na bieżąco dołącz do społeczności gromadzącej się na Facebooku i Google+, gdzie będziesz o wszystkim informowany, możesz również zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi od pracowników Play i użytkowników. Zobacz również co nowego, oglądaj filmy i recenzje telefonów na kanale YouTube.