kody rabatowe PKP Intercity
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe PKP Intercity

PKP Intercity to spółka powstała w 2001 roku z PKP. Jej zadaniem jest obsługa dalekobieżnych przewozów pasażerskich obejmujących zasięg całej Polski oraz przejazdów międzynarodowych biegnących przez teren kraju. W jej obrębie działają dwie matki obsługujące dalekobieżne pociągi pośpieszne na kursach dziennych i nocnych: Twoje Linie Kolejowe oraz Express InterCity (oferująca tabor o wyższym standardzie podróży). Firma umożliwia swoim pasażerom skorzystanie z ulg ustawowych oraz z różnorodnych atrakcyjnych promocji. Każdy pasażer (czy będzie nim wybierający się jednorazowo na wakacje pociągiem turysta, czy podróżujący regularnie biznesmen) znajdzie wśród ofert promocyjnych okazję cenową dla siebie.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje PKP Intercity • Październik 2018

15%
Oszczędź 15% na biletach
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o PKP Intercity

Wybierz rodzaj pociągu i klasę dla siebie

Dwie kategorie pociągów: Twoje Linie Kolejowe (TLK) i Express InterCity (EIC) pozwalają wybrać przejazd dostosowany do wymagań klienta. Zależy Ci na tanim podróżowaniu? Wybierz kurs w ramach TLK. Chciałbyś, aby przejazd odbył się na wyższym standardzie niż w wagonach TLK? Kup bilet na pociąg ekspresowy EIC, w którym zapewniony będziesz maił komfort, najszybsze połączenie oraz największą punktualność przyjazdu.

W obu kategoriach pociągów pasażerowie mogą wybierać między 1-szą i 2-gą klasą wagonów. W pociągach nocnych możliwe jest także skorzystanie z wagonów sypialnianych, które na niektórych relacjach można zakupić taniej (w cenie 33 zł) dzięki promocji Tania Kuszetka. W wagonach taboru EIC klienci biznesowi mogą zarezerwować miejsce w przedziale menadżerskim. Znajdują się w nim cztery wygodne fotele, stół oraz gniazdka umożliwiające podłączenie laptopów. Jest do doskonałe, przestronne miejsce do wygodnej i komfortowej pracy lub odpoczynku podczas przejazdu.

Paleta promocji

PKP Intercity chcąc przyciągnąć do siebie klientów kusi ich naprawdę atrakcyjnymi cenami biletów. Nawet jeśli nie obejmuje Cię zniżka ustawowa, możesz obniżyć cenę za przejazd wybierając jedną z okazji. W ramach „Weekendowej Biletomanii” zgarniesz bilety na TLK w cenie 29 zł., a na EIC za 49 zł niezależnie od rodzaju i długości relacji (jeśli tylko będzie ona dłuższa niż 50 km). Ich zakup jest możliwy w weekendy, a ilość ograniczona. Jeżeli planujesz podróż z wyprzedzeniem, nie zwlekaj z kupnem biletów, aby móc skorzystać z promocji „Wcześniej”. Dzięki niej kupując bilet od 30 do 7 dni przed podróżą, otrzymasz obniżkę 10% jego wartości. Często pokonujesz tę samą trasę pociągiem? Wybierz Bilet Abonamentowy, a dzięki niemu za 7 biletów zapłacisz cenę 5-ciu, jeżeli skorzystasz z nich w ciągu 3 miesięcy.

Interesującą ofertą dla osób podróżujących w weekendy są Bilet Weekendowy i Bilet Podróżnika. Umożliwiają one wykonanie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie trwania weekendu w wagonach 1-szej lub 2-giej klasy. Pierwszy z nich dotyczy pociągów zarówno TLK jak i EIC, a drugi obejmuje tylko podróż taborem TLK. W wypadku długich weekendów obejmujących dni ustawowo wolne od pracy, czas korzystania z biletów wydłuża się! To nie wszystkie promocje PKP Intercity. Wejdź na ich stronę internetową i zapoznaj się z ciekawymi ofertami dla rodzin, grup zorganizowanych oraz klientów biznesowych i indywidualnych, którzy dzięki Kolorowym Kartą mogą podróżować tanio i bez zaprzątania głowy kolejnymi rezerwacjami.

Łatwy i szybki zakup biletu oraz bezpieczna podróż

Misją PKP Intercity jest zostanie najczęściej i najchętniej wybieranym przewoźnikiem w Polsce. Spółka dba o wysoką jakość swojego taboru oraz kulturę obsługi. W trosce o czas swoich klientów umożliwia zakup biletów przez internet oraz w automatach biletowych. Dbając o bezpieczeństwo podróżujących prowadząc profesjonalne szkolenia swoich pracowników, stosując bezpieczne procedury (między innymi zabraniające korzystania maszynistom z telefonów komórkowych) oraz unowocześniając sprzęt (do końca 2015 roku 70% taboru firmy ma być zmodernizowana lub nowa).

Podróż pociągiem może być bezpieczna, komfortowa i tania. Przekonaj się o tym wybierając PKP Intercity!