kody rabatowe Pizza Portal
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Pizza Portal

Zdarza się, iż mamy ochotę na ciepły posiłek, lecz do naszego ulubionego lokalu mamy za daleko lub jest już za późno, aby się do niego wybrać. M.in. takie oraz inne problemy rozwiązuje Pizzaportal.pl. Dzięki niemu zamówisz ulubiony posiłek z restauracji, baru czy pizzerii wraz z dostawą do domu. A wybór jest naprawdę spory, ponieważ obejmuje ponad 2500 lokali z całej Polski. Wyszukanie najlepszego oraz najtańszego, nie sprawi problemu gdyż strona jest przejrzyście zaprojektowana, a jej obsługa bardzo intuicyjna.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Pizza Portal • Październik 2018

16%
Rabat 16% !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Jedzenie i Napoje

Herbit.pl
10% rabatu dla klientów w programie lojalnościowym Pokaż wszystkie kody Herbit.pl
Ważne do:
Coffeedesk
25% na wszystkie sypane herbaty Pokaż wszystkie kody Coffeedesk
Ważne do:
Frisco
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 100 zł Pokaż wszystkie kody Frisco
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Pizza Portal

O portalu Pizzaportal.pl

Zamawianie pizzy czy dowolnego posiłku poprzez Internet do tej pory mogło sprawiać naprawdę wiele problemów, ze względu na niejasne zasady dostawy, nieaktualne ceny czy zmiany w ofertach, które nie były uwzględniane na portalu. Jednak od czasu pojawienia się portalu Pizzaportal.pl nie musisz się martwić tego typu przeszkodami. Cały proces zamawiania został maksymalnie uproszczony, a dokonywanie płatności on-line stało się bezpieczne, szybkie i bezproblemowe. Wyszukiwanie interesującej Cię oferty jest bardzo proste. Wystarczy, iż wpiszesz miasto oraz ulicę, a w odpowiedzi natychmiast uzyskasz listę lokali, które oferują dojazd z zamówionym posiłkiem pod wskazany adres. Restauracji, barów, pizzerii oraz innych, które oferują swoje usługi na portalu jest już ponad 2,5 tysiąca, a ich liczba stale wzrasta. Tylko od Ciebie zależy, co i skąd zamówisz. Bez względu na to czy masz ochotę na pizzę, kebab, sushi, kuchnię chińską, azjatycką, indyjską bądź dowolną inną, na pewno znajdziesz w dostępnej ofercie coś dla Siebie.

Prostota zamawiania

Niektóre portale czy sklepy internetowe potrafią skutecznie odstraszyć klientów niejasnymi bądź zbyt skomplikowanymi procedurami składania zamówień. W PizzaPortal.pl tego nie doświadczysz. Twórcy sklepu bardzo się postarali, aby cały proces wyboru oraz realizacji zlecenia był jak najbardziej uproszczony, a przy tym zachował wszelkie normy bezpieczeństwa wymagane przy płatnościach on-line. Zamówienie posiłku rozpoczynasz od wejścia na portal PizzaPortal.pl. Wpisujesz adres pod jaki chcesz aby dotarło zamówienie. Wówczas pojawią się lokale z okolicy, którą wybrałeś. Możesz teraz zdecydować się na jeden spośród zaproponowanych Ci barów, pizzerii bądź restauracji, która dostarczy Ci posiłek. Po wybraniu lokalu ukaże się jego menu, z którego wybierasz interesujące Cię pozycje, a po skończeniu wybierania przechodzisz „Do kasy”. Na następnej stronie wystarczy, iż podasz sposób płatności oraz uściślisz adres, pod jaki ma zostać dostarczone zamówienie i klikasz Wyślij zamówienie.

Oferty specjalne

Jako że portal zawiera oferty z ponad 2 tysięcy różnych lokali nie sposób jest wymienić wszystkich promocji, rabatów oraz zniżek, jakie mogą Cię pozytywnie zaskoczyć w czasie składania zamówienia. Wszystko zależy bowiem od lokalu w którym zamawiasz posiłek. Są jednak elementy, które są wspólne dla każdego zamówienia, np. kody rabatowe. Są to kody rabatowe, które gwarantują odpowiedni upust cenowy, jeśli wpiszesz go we wskazane miejsce w trakcie składania zamówienia. Wpisując taki kod zapewniasz sobie automatyczną zniżkę na całe zamówienie. Zdarza się także, iż dostawa jest darmowa, jeśli zamówienie przekroczy określoną kwotę. Jest to rodzaj promocji, która sprawdza się przy większych zamówieniach i wówczas przynosi najwięcej korzyści.

Dodatkowe informacje

Ciekawe wiadomości o samym sklepie, ofercie czy opiniach klientów znajdziesz na portalach mediów społecznościowych, takich jak m.in. Facebook, Twitter, oficjalny blog, Google+ , Instagram, YouTube oraz Flaker.