kody rabatowe Payleven
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Payleven

2012 rok to początek działalności Payleven. Firma ta funkcjonuje w wielu krajach Europy: Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoszech oraz Brazylii. Domeną firmy jest wprowadzanie i dostarczanie technologii oraz rozwiązań z zakresu płatności bezgotówkowych. Zespół składa się z ponad 100 osób. Klienci korzystający z usług firmy to przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa, gdyż oferta skierowana jest głównie do nich. Bezpieczeństwo, przejrzystość oraz elastyczność, a także zero ukrytych kosztów dotyczących wprowadzenia rozwiązań, to zalety oferty Payleven. Płacimy tylko za terminal i procent od płatności, zaś wymagana do tego aplikacja jest całkowicie darmowa.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Payleven • Wrzesień 2018

Promocja
Specjalne Oferty Payleven, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Payleven

Płatności bezgotówkowe jeszcze łatwiejsze

Payleven wraz ze swoimi klientami pracuje nad maksymalnym uproszczeniem procedur związanych z płatnościami bezgotówkowymi, tym samym nie tracąc oczywiście na jakości i bezpieczeństwie. Tak powstało wyjątkowe w skali kraju rozwiązanie dla przedsiębiorców. Małe i średnie przedsiębiorstwa bardzo szybko doceniły zaangażowanie pracowników firmy i zaufały oferowanym przez nią nowym rozwiązaniom w tej dziedzinie. Można to nazwać nawet rewolucją, gdyż do tej pory nie było możliwości, aby w tani sposób rozliczać się z klientem w formie bezgotówkowej – jednak już teraz dzięki Payleven są Państwo w stanie wznieść swój biznes na wyższy poziom. Przedsiębiorcy mogą teraz dzięki urządzeniom mobilnym, takim jak smartfon czy tablet przyjmować karty Visa, Maestro, MasterCard i V-Pay szybko, tanio i bezpiecznie. Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez Payleven możecie Państwo poświęcić się rozwijaniu biznesu bez obaw o bezpieczeństwo finansów. Dla pracowników klienci korzystający z ich oferty są najważniejsi, dowodem na to jest fakt, że poradę uzyskamy w każdej chwili, dzięki lokalnym Biurom Obsługi Klienta.

Same korzyści, niskie opłaty

Jeśli chodzi o koszty wdrożenia tego rozwiązania w Państwa firmie są one bardzo niskie. Musimy zakupić tylko urządzenie Chip & PIN (o wysokim poziomie bezpieczeństwa EMV oraz PCI). Dzięki niemu obsłużymy klientów posiadających większość popularnych kart kredytowych. Tym sposobem zyskujemy gwarancję wysokiego bezpieczeństwa oraz sprawność całego systemu oraz cotygodniowe, regularne przelewy płatności na własne konto. Urządzenie łączy się bezprzewodowo, poprzez Bluetooth z wybranym przez nas urządzeniem. Po zakupie produktu musimy jeszcze ściągnąć darmową aplikację na nasz telefon lub tablet, spersonalizować ustawienia i poczekać na aktywację. Co ważne, nie zostaniecie Państwo zaskoczeni ukrytymi kosztami, czy koniecznością wykazania się jakimś minimalnym obrotem. Twórcy Payleven zdają sobie sprawę, że na poziomie małych i średnich przedsiębiorstw o wiele trudniej jest przewidzieć zachowanie się rynku, czy zmiany przepisów, co wszystko łącznie rzutuje na spodziewany rezultat finansowy. Jedyne opłaty to 2,75%, które pobierane jest od każdej zawartej transakcji. Jeśli nie ma obrotów, nie ma także kosztów związanych z korzystaniem z Payleven. Nie jest to promocja, nie jest to tymczasowa obniżka czy rabat. Jest to stała, regularna, niepodlegająca zmianom atrakcyjna i niska prowizja. Można uzyskać oczywiście zniżkę na urządzenie, o ile posiadamy odpowiedni kod dający rabat lub zniżkę.

Dowiedz się więcej

Prężna działalność firmy przejawia się w szerokim dostępie do informacji, aktualnej oferty standardowej, ale także promocyjnej na różnych stronach mediów społecznościowych i nie tylko. W razie zainteresowania dodatkowymi informacjami lub specjalnymi zniżkami, czy rabatami powinniście Państwo odwiedzić takie strony jak:

Na stronie znajdziemy do pobrania aplikację mobilnego czytnika kart, działającego na smartphonach oraz tabletach. Jest ona niezbędna do przyjmowania płatności kartami kredytowymi oraz debetowymi.