kody rabatowe Paola Collection
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Paola Collection

Początki sklepu oferującego odzież damską sięgają roku 1989. Od tego czasu, po latach zdobywania wiedzy i doświadczeń, obserwacjach dotyczących kierunków i trendów w modzie, oferta Paola Collection dostęna jest już w Internecie. Teraz każda z Pań może bez problemu zamówić produkowane w Radomiu ciuchy o niebagatelnym wyglądzie, kroju oraz w niezmiennie od lat wysokiej jakości. Oferta także dzięki niskim cenom, atrakcyjnym zniżkom oraz okazjonalnym wyprzedażom staje się coraz popularniejsza i dostępna jest już nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale także w Unii Europejskiej.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Paola Collection • Listopad 2018

10%
10% rabatu
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Skorzystaj z darmowej dostawy
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Moda

Oakley
20% rabatu na akcesoria + darmowy audiobook od Orange! Pokaż wszystkie kody Oakley
Ważne do:
Calzedonia
Nowosci w Calzedonia! Pokaż wszystkie kody Calzedonia
Ważne do:
Allegro
Zegarki damskie do 60% taniej w Allegro! Pokaż wszystkie kody Allegro
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Paola Collection

O sklepie

Sklep nie jest duży jednak to co go wyróżnia to skupienie się na wybranych obszarach dotyczących kobiecej mody i dopracowywanie oferty wchodzącej w jej skład do perfekcji. Sklep zachęca do zostania w nim dłużej swoją przejrzystością i intuicyjnością obsługi. U góry strony możemy wstępnie określić o jaki ciuch nam chodzi. Mamy kilka opcji do wyboru. Nie jest ich dużo jednak te, które zaimplementowane są na stronie dają nam duże pole do zawężania poszukiwań. Możemy określić kolor poszukiwanej kreacji oraz jej rozmiar. Wtedy automatycznie z zestawienia zostaną usunięte pozycje, które na pewno nie przypadłyby nam do gustu. Ciekawym dodatkiem jest tu także możliwość powiększania bądź pomniejsza rozmiaru okna wyświetlającego wyniki naszych poszukiwań. Co do samego asortymentu obejmuje on żakiety, spódnice, tuniki, spodnie, sukienki, bluzki oraz płaszcze.

Wszystkie w najlepszej jakości i dostępne w wielu wymiarach i kolorach. Każdy z produktów został dokładnie sfotografowany. Wysokiej jakości zdjęcia dodatkowo dzięki opcji powiększenia dają możliwość dokładnego zapoznania się z detalami ubiorów. Wyczerpujące opisy natomiast dadzą nam pełny obraz, jeśli chodzi o wykorzystany materiał, jakość oraz rozmiar danej rzeczy. Stale wzbogacany asortyment sklepu gwarantuje iż nasze poszukiwania, nawet po krótkiej nieobecności w sklepie, zawsze okażą się ciekawe i nigdy nie wyjdziemy z niego z pustymi rękami. Choć wszystkie działy na Paola Collection są skrupulatnie opisane a sama obsługa narzędzi dostępnych na stronie prosta i intuicyjna, zawsze możemy poprosić o wyjaśnienie niezrozumiałych dla nas kwestii. Odpowiedź na wszystkie pytania jakie nam się nasuną, czy to związane z zamówieniem czy szczegółów dotyczących asortymentu, otrzymamy za pośrednictwem telefonu bądź formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Konsultanci są dostępni dla Pań przez cały dzień i służą swoją radą i doświadczeniem w każdym temacie związanym z funkcjonowaniem sklepu.

Atrakcyjne ceny i oferty specjalne

Zniżki w sklepie Paolacollection.pl możemy uzyskać na podobnych zasadach jak w każdym innym sklepie internetowym. Rabat w wysokości 10% czeka na nas już na samym początku, gdy dokonamy zapisania się do darmowego newslettera. Po tym, oprócz tańszych o 1/10 zakupów możemy także oczekiwać systematycznie przesyłanej nam aktualnej oferty sklepu. Dowiemy się z niej o wszystkich promocjach, wyprzedażach czy specjalnych rabatach dostępnych w sklepie. Jeśli chodzi o wyprzedaże warto często zaglądać na stronę sklepu, gdyż są one bardzo dobre i korzystne. Obniżki i cięcia cen dochodzą do niebagatelnych 50% i są świetną zachętą dla wiernych i lojalnych klientów jak i osób poszukujących sklepu, który sprosta ich potrzebom pod względem wysokiej jakości, a przy tym atrakcyjnych, niskich cen. Ostatnią formą promocji jest akceptowanie kodów zniżkowych podczas zakupów. Taki kod rabatowy wystarczy wpisać w wyznaczone do tego miejsce w formularzu zamówienia, a zniżka nam przysługująca obniży ostateczną kwotę zamówienia.

Paola Collection w Sieci

Jeśli jesteśmy zainteresowani dodatkowymi informacjami o sklepie czy chcemy poczytać bądź posłuchać o modzie odwiedźmy strony na których Paola Collection także się udziela. Mowa tu o m.in.: