kody rabatowe Omegasoft
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Omegasoft

Gdy szukamy dobrych i sprawdzonych programów do użytku domowego czy w celu wyposażenia firmy musimy czasami zajrzeć do wielu sklepów, zanim znajdziemy to, czego szukamy. Dzięki sklepowi Omega Soft nasze problemy wreszcie znikną. Teraz wszystko znajdziemy w jednym miejscu w sieci i nie wychodząc z domu zamówimy wszystko, czego potrzebujemy w atrakcyjnych cenach, a czasami po dużych zniżkach i z naliczonymi pokaźnymi rabatami. Wybór jest bardzo duży i zachęca do częstszego wracania do tego przyjaznego klientom sklepu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Omegasoft • Październik 2018

20%
Nawet do 20% rabatu na oprogramowanie
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Omegasoft

Kilka zdań o ofercie

Sklep Omegasoft.pl wyspecjalizował się w dziedzinie sprzedaży, która stała się obecnie nieodzownym elementem naszego życia, czyli oprogramowania. Znajdziemy tu wszystkie programy komputerowe czy systemy operacyjne, które pozwolą nam na bezproblemową pracę w domu bądź w firmie. Wszystkie są oryginalne, pochodzące od topowych producentów. W ofercie sklepu znajdziemy programy typowo do użytku domowego, antywirusowe, wersje edukacyjne, graficzne, biurowe, przeznaczone do edycji wideo, tworzenia stron WWW oraz systemy operacyjne. Wszystkie z dokładnym opisem oraz wymaganiami sprzętowymi. Jeśli chodzi o marki dostępnych produktów, oferta jest naprawdę bogata i obejmuje oprogramowanie najważniejszych producentów dostępnych obecnie na rynku. Mowa tu o Magix, Microsoft, Nero, Pinnacle, Panda Security, Kaspersky Lab, Irfan View, G Data, ESET NOD 32, F-Secure, Acronis, Adobe, ACD Systems, ABBYY Fine Reader, WinRar, TuneUp, Total Commander, Symantec/Norton oraz Ritlabs. Sklep gwarantuje bardzo szybką wysyłkę, prawie 95% zamówień wysyłana jest jeszcze w dniu jego dokonania bądź dnia następnego. Zamówiony program zostanie profesjonalnie zabezpieczony, aby nie uległ uszkodzeniu w transporcie i dotrze do nas bardzo szybko.

Potrzebujesz pomocy?

W razie jakichkolwiek niejasności oczywiście lepiej zadać pytanie niż dokonać niewłaściwego wyboru. Wszystkie produkty są skrupulatnie opisane przez producenta i wszelkie najważniejsze dane o produkcie są często podane w pierwszej kolejności. Zdarza się jednak, że coś może być dla nas niezrozumiałe, dlatego personel sklepu jest do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji, która wyda się nie do końca jasna. Konsultanci czuwają od telefonami oraz adresem e-mail, jeśli tą drogą chcą Państwo zadać pytanie. Na stronie umieszczone są także numery telefonów do obsługi technicznej każdego producenta oprogramowania, dlatego mając problem np. z instalacją jakiegoś programu w łatwy i szybki sposób dzięki Omegasoft.pl znajdziemy numer telefonu do jego producenta.

Sprawdź jakie promocje na Ciebie czekają

Rynek oprogramowania nie jest niestety aż tak hojny dla swoich klientów pod względem zniżek i promocji jak inne, chociażby związane z modą czy designem. Nie zrealizujemy tu także żadnego kodu rabatowego czy zniżkowego. Jednak Administracja sklepu dokłada wszelkich starań, aby ich oferta była jak najatrakcyjniejsza i każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni program w jak najlepszej cenie. Dzięki współpracy z najważniejszymi producentami oprogramowania sklep jest w stanie obniżyć część cen. Dodatkowo zawsze część z produktów jest objęta promocyjną ceną bądź znajduje się w dziale Wyprzedaż. W tej zakładce znajdziemy produkty o najniższych cenach. Są też specjalne oferty wiążące się z danym programem bądź oprogramowaniem, takie jak np. program Bitdefender Internet Security 2014 z gratisową dwuletnią ochroną, co daje łącznie 3 lata darmowych aktualizacji.

Więcej o Omega Soft

Jako sklep oferujący asortyment związany z komputerami oczywistym jest, że ze swoją ofertą stara się dotrzeć do jak najszerszej grupy klientów poprzez wykorzystanie Internetu. O ciekawostkach ze świata programów komputerowych i najnowszej ofercie sklepu dowiemy się m.in. z takich stron jak: Facebook oraz Google+ a także blog.