kody rabatowe NJU Mobile
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe NJU Mobile

NJU Mobile zrewolucjonizowało rynek telefonii komórkowej, udowadniając, że za rozmowy telefoniczne wcale nie trzeba płacić majątku. Tanie rozmowy i smsy do wszystkich oraz super szybki, bardzo tani internet. To wszystko bez długoterminowych zobowiązań. NJU Mobile po raz pierwszy wprowadziło abonamentowe stawki, bez abonamentu! Rozmawiaj i smsuj tyle ile chcesz i kontroluj swoje wydatki. Korzystaj również z wielu ciekawych promocji, zniżek i konkursów w NJU Mobile. Gdy raz skorzystasz z usług tej sieci, nie będziesz chciał przejść do innej. Wypróbuj już teraz.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje NJU Mobile • Wrzesień 2018

19zł
Darmowe rozmowy za jedyne 19 zł miesięcznie !
Więcej szczegółów
9zł
Korzystaj z darmowych SMS-ów I MMS-ów za 9 zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o NJU Mobile

NJU Mobile – zawsze tanio

Przed wejściem NJU Mobile na rynek polski, wydawało się, że nic nie może już się zmienić w kwestii telefonii komórkowej. Standardem stały się abonamenty, oferty na kartę i mix, łączący w sobie cechy abonamentu i możliwości dodatkowych doładowań. NJU Mobile zrewolucjonizował ofertę i wprowadził coś, czego do tej pory nie było. Abonament bez umowy i maksymalny limit jaki możesz zapłacić. Czy to nie cudowne? Jeśli jesteś fanem telefonów na kartę, masz oczywiście taką możliwość. Możesz również wybrać ofertę abonamentową bez telefonu, za to bez ograniczenia czasowego. Nie musisz być związany umową przez 12 czy 24 miesiące. Jak używasz telefonu, to płacisz, jak nie używasz, to nie płacisz. Proste. Dodatkowo maksymalne opłaty wynoszą 57 zł jeśli często dzwonisz, smsujesz i korzystasz z Internetu i nie ma ograniczeń. Chyba każdy widział w telewizji genialne reklamy firmy, których główną postacią jest dziwaczna żółta postać – maskotka firmy. Dzięki tym reklamom udało się firmie trafić do znaczonego grona odbiorców, którzy dowiedzieli się o tej niesamowitej ofercie. Jednak to nie reklama, a właśnie oferta sprawia, że NJU Mobile jest tak korzystnym operatorem sieci komórkowej.

Wszystko załatwisz online

NJU Mobile jest nowoczesną firmą, dbającą o komfort i zadowolenie klientów. Nie musisz wychodzić z domu, żeby przenieść swój numer do sieci, aktywować konto lub podpisać umowę, wszystko to, możesz załatwić przez Internet, wystarczy założyć konto, wypełnić odpowiedni formularz i poczekać na kuriera, który dostarczy Ci kartę SIM oraz dokumenty. Podpisujesz i już jesteś w NJU. Z poziomu konta masz również dostęp do wielu funkcjonalności. Możesz sprawdzać billingi, blokować i odblokowywać numery, pocztę głosową czy inne usługi np. muzyka na czekanie. Szczegółowe regulaminy i cenniki znajdziesz w stopce strony, a jeśli chcesz wiedzieć więcej, najlepiej odwiedź stronę internetową firmy lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta – możesz zrobić to mailowo, telefonicznie lub poprzez konto na Facebooku. A jeśli jesteś ciekawy opinii innych klientów, również możesz je sprawdzić na fanpage’u lub w innych miejscach w Internecie. Będziesz zdziwiony jak wielu klientów przeszło już do NJU Mobile i jak wysoki jest poziom satysfakcji z usług dostarczanych przez operatora. Ciesz się wolnością, niskimi rachunkami i niczym nieograniczoną możliwością rozmów, smsów i surfowania po sieci.

Tanio, taniej, najtaniej!

NJU Mobile posiada obecnie najtańsze pakiety na rynku, ale uwaga – mogą być jeszcze tańsze, wystarczy tylko, że załapiesz się na jedną z wielu promocji. Możesz również brać udział w konkursach organizowanych przez żółtą maskotkę firmy, a do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe i doładowania. Dzięki kodom rabatowym możesz podwoić albo nawet potroić kwotę swojego doładowania, obniżyć koszty rachunków lub zyskać inne atrakcyjne zniżki. Koniecznie bądź na bieżąco z ofertą i dołącz do NJU Mobile już dziś – to gwarancja satysfakcji i tanich rozmów.

NJU Mobile znajdziesz również na Facebooku, a jeśli nie znasz jeszcze przezabawnych reklam z żółtym ludzikiem, możesz je obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube.

Od teraz ograniczenia i limity nie będą Cię interesowały, rozmawiaj i smsuj ile zechcesz!