kody rabatowe Netia
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Netia

Netia jest obecnie jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Powstała w 1990 roku w Pile jako lokalna firma R.P. Telekom i stopniowo rozszerzała swoją działalność. W 2007 roku nastąpił największy przełom w działalności spółki, gdyż zaczęła świadczyć ona usługi na sieci Telekomunikacji Polskiej, dzięki czemu stała się operatorem ogólnopolskim. Obok najnowszych technologii i zintegrowanych usług telekomunikacyjnych jednym z największych hitów Netii są niebanalne kampanie reklamowe z popularnym aktorem Tomaszem Kotem.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Netia • Wrzesień 2018

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Netia

Dlaczego warto wybrać Netię, czyli 7 x tak

Po pierwsze rozwiązania – Netia oferuje kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line. Po drugie światłowody, czyli 14 tys. km własnych linii, którymi niezawodnie dostarczane są wszystkie usługi. Po trzecie własna sieć w 50 największych miastach naszego kraju. Po czwarte zasięg – ponad 70% budynków biurowych i klientów indywidualnych korzysta z usług firmy. Netia ma w swojej ofercie wszystko to, czego potrzebujesz, by zapewnić sobie całodobową rozrywkę i nieograniczony kontakt ze światem i bliskimi. Czyli po piąte atrakcyjne pakiety dobrane do twych potrzeb, które zapewnią Ci nieustanny dostęp do szybkiego Internetu.

Po szóste abonament telefoniczny zawsze okraszony świetnymi promocjami i usługami dodatkowymi. Po siódme telewizja, a w niej tysiące kanałów telewizyjnych w jakości HD. Niektóre z nich możesz testować za darmo, a potem wybrać, które chcesz. Każdy członek rodziny znajdzie swój ulubiony. Ponadto Netia jako dostawca usług telewizyjnych, internetu stacjonarnego oraz mobilnego, a także telefonii stacjonarnej od 2004 roku jest nieustannie nagradzana w wielu prestiżowych konkursach, rankingach i plebiscytach w kraju oraz na świecie.

Misja – zadowolony klient

Firma dba o zadowolenie swoich przyszłych i aktualnych klientów. Stale podwyższa jakość świadczonych usług i obsługi. Wychodząc naprzeciw różnorakim problemom i wątpliwościom, oferuje kilka dróg komunikacji i sposobów zamawiania usług. Możesz skontaktować się z konsultantem telefonicznym, który odpowie na wszystkie twoje pytania i pomoże Ci wybrać taką ofertę abonamentową, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania. Ponadto pomoże wypełnić wszystkie formularze potrzebne przy zakupie. Możesz także wejść na czat i porozmawiać o konkretnej usłudze, która Cię interesuje. Możesz także zajrzeć na stronę internetową.

Tam znajdziesz szczegółowe informacje na temat najszybszego internetu, najbogatszego pakietu kanałów telewizyjnych i najkorzystniejszego abonamentu telefonicznego. Nie marnuj czasu i już dziś złap super okazje. Netia jest pionierem także w zakresie obsługi klienta. Jako jedyny operator w Polsce posiada wirtualnego tłumacza języka migowego, dzięki któremu osoby z wadami słuchu mogą swobodnie korzystać z Biura Obsługi Klienta i kontaktować się z pracownikami firmy. Na stronie internetowej znajduje się także Centrum pomocy dla domu i firm. Tu możesz sprawdzić swoje faktury, pobrać sterowniki, instrukcje, a także potrzebne dokumenty, sprawdzić, jak podłączyć i uruchomić urządzenia, aktywować zakupione usługi, zastrzec numer telefonu, przedłużyć umowę czy zgłosić reklamację. Ponadto znajdziesz tu informacje o dodatkowych usługach powiązanych z Internetem lub telefonem.

Zajrzyj koniecznie

W dziale informacji prasowych znajdziesz zakładkę Konkursy, a w niej wiele sposobów na wygranie przeróżnych nagród od pakietów telewizji czy Internetu, vouchery na wakacje, po żółte kombinezony Sponge Boba Kanciastoportego. Nie czekaj, wystartuj i wygraj!

Zajrzyj także na blog. Znajdziesz tam wiele interesujących wpisów na temat nowych rozwiązań i technologii, które wdraża lub już wdrożyła Netia, ciekawostki ze świata mediów, aktualne oferty, bestsellery, a także komentarze klientów i ekspertów.

Oferty Netii szukaj także na

Nie zwlekaj, zamów już dziś usługi Netii i ciesz się chwilami pełnymi emocji za niewielka cenę!