kody rabatowe Neonet
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Neonet

Neonet powstał jako sklep oferujący swoim klientom najlepszej jakości sprzęt AGD, IT oraz RTV w konkurencyjnych cenach. Bardzo szybko stał się marką rozpoznawalną w praktycznie całym kraju dzięki 300 salonom sprzedaży oraz wkroczenia ze swoją ofertą do Internetu. Sprzęt typu AGD, RTV itp. często kupowany jest z myślą o długim użytkowaniu. Wówczas nie jesteśmy skoncentrowani na cenie a m.in. na wysokiej jakości oraz niezawodności i trwałości sprzętu. Nie oznacza to, że w Neonet nie spotkają Państwo korzystnych cenowo ofert czy zniżek. Wręcz przeciwnie, rabaty i wyprzedaże to kolejny plus tego sklepu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Neonet • Listopad 2018

650zł
Kod rabatowy 650 zł na AGD do zabudowy
Więcej szczegółów
450zł
Kod rabatowy 450 zł na zestawy AGD w Neonet
Więcej szczegółów
300zł
Kod rabatowy 300 zł na AGD w Neonet.pl
Więcej szczegółów
200zł
TYLKO U NAS Kod rabatowy 200 zł na AGD do zabudowy !
Więcej szczegółów
3%
TYLKO U NAS Kod rabatowy 3% na Neonet.pl !!
Więcej szczegółów
20%
20% zwrotu na niektóre artykuły
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii RTV / AGD

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Allegro
Zegarki damskie do 60% taniej w Allegro! Pokaż wszystkie kody Allegro
Ważne do:
Mango.pl
Kod rabatowy 20zł w mango.pl ! Pokaż wszystkie kody Mango.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Neonet

Właściwa decyzja w najlepszej cenie

Wyposażenie domu w sprzęt gospodarstwa domowego, radiowo-telewizyjny czy komputerowy to zawsze duży wydatek poprzedzony dokładnym przejrzeniem aktualnych ofert sklepowych. Podjęcie odpowiedniej i przemyślanej decyzji będzie stanowić o naszym zadowoleniu i satysfakcji z jej dokonania bądź stanie się naszym utrapieniem i niemiłym wspomnieniem, jeśli źle wybierzemy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Neonet już od lat w swojej ofercie ma najlepsze jakościowo sprzęty i wyposażenie domu dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych wszystkich grup nabywców. 300 salonów sprzedaży oraz bogactwo asortymentu w sklepie internetowym sprawia, iż dostęp do najlepszych ofert jest jeszcze prostszy. Ścisła współpraca z dostawcami i producentami z Polski i świata zapewnia stałą dostępność sprzętu, nie doświadczymy więc sytuacji gdy jakiś towar jest w ofercie a brak go w firmowych magazynach. W podjęciu decyzji o zakupie, nieważne czy chodzi o żelazko, lodówkę, pralkę, telefon czy aparat fotograficzny, pomogą nam uczynni konsultanci sklepu, zawsze z chęcią służący nam swoją radą i doświadczeniem.

Co w ofercie

Neonet może pochwalić się jedną z największych i najbogatszych ofert w dziedzinie telewizorów, RTV, AGD do zabudowy i AGD drobnego, IT, konsol i gier, fotografii, kamer, GPS, car audio, GSM oraz komputerów. Każdy produkt jest wysokiej jakości a dodatkowe usługi związane ze sprzedażą, takie jak montaż zamówionego sprzętu, dodatkowe ubezpieczenia czy transport sprawiają, iż jest to miejsce stworzone do dokonania naprawdę satysfakcjonujących zakupów. Wszystkie produkty można oczywiście zamówić przez Internet z dostawą do mieszkania bądź do sklepu z którego możemy sami odebrać nasze zamówienie. To wszystko sprawia, iż wysokiej klasy sprzęt jest w zasięgu naszej ręki, teraz już nawet bez konieczności wychodzenia z domu.

Zniżki, kody rabatowe i wyprzedaże

Przyciąganie klientów atrakcyjnymi cięciami cen i ofertami specjalnymi jest bardzo skuteczną formą promocji każdego sklepu. Wiedzą o tym Twórcy sieci Neonet, dlatego ich działania na tym polu są bardzo szerokie. Przede wszystkim możemy uzyskać rabat na wybrany sprzęt udając się do najbliższego nam salonu sprzedaży objętego promocyjną ofertą. Zapisanie się do newslettera gwarantuje otrzymywanie kodów rabatowych i zniżkowych. Tak więc oprócz aktualności dotyczących sklepu oraz wiadomości o najświeższych rabatach i promocjach zostaniemy także obdarowani kodami kwotowymi dającymi jeszcze większe zniżki. O czym warto wspomnieć sklep stawia sobie w najnowszej ofercie specjalnej za zadanie bycie o 10% tańszym niż konkurencja w kwestii sprzedaży wybranych produktów. Na koniec warto dodać, iż wiekszość ze sprzętów bądź produktów posiada już obniżoną cenę. Przy każdej ofercie jest to jasno zaznaczone i od razu wiemy ile zaoszczędzimy dokonując takiego zakupu.

Warto zajrzeć

Aby nie przegapić żadnej okazji i być zorientowanym w najnowszej ofercie sklepu warto odwiedzać także Facebookowy fanpage. Reklamy i specjalne oferty w formie wideo możemy obejrzeć nie tylko w telewizji ale i na oficjalnym kanale YouTube.