kody rabatowe Muza
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Muza

Muza jest polskim wydawnictwem literackim działającym na rynku od 1991 roku, w 1998 roku pojawiła się natomiast na Giełdzie Papierów Wartościowych. Do 2012 roku Muza wydała ponad 4500 tytułów w łącznym nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy. Były to głównie: literatura popularna, albumy, leksykony, słowniki, przewodniki turystyczne oraz książki dla dzieci i młodzieży. W jej skład wchodzą Warszawskie Wydawnictwo Literackie, Redakcja książki kolorowej oraz Sport i Turystyka obejmujące różne sfery wydawnicze. Muza prowadzi także sklep internetowy oferujący wydawane przez siebie pozycje jeszcze taniej.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Muza • Wrzesień 2018

45%
TYLKO U NAS 45% rabatu na WSZYSTKIE zamówienia
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Dostawa gratis od 49,99 zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Muza

Muza w Twoim domu

Wydawnictwo Muza wydaje książki najznakomitszych autorów światowej literatury, wśród których znajdują się: Carlos Ruiz Zafon, Ernest Hemingway, Gabriel Garcia Marquez, Julio Cortazar, Isaak Singer, Michaił Bułhakow, Isabel Allende, George Orwell, Daniel Silva oraz wielu innych. Pozycje ukazujące się nakładem wydawnictwa zyskują ogromne uznanie czytelników i krytyków, co odzwierciedla ilość zdobytych przez nich nagród i wyróżnień, w tym Bestsellery Empiku oraz nagrody przyznawane przez redakcję Magazynu Literackiego Książka.

Bogata oferta wydawnictwa Muza

Na stronie sklepu internetowego można odnaleźć pozycje dla dzieci i młodzieży, książki i albumy z zakresu historii, polskiej kultury i tradycji, pielęgnacji domu i ogrodu, książki kulinarne, a także literaturę popularną posiadającą uznanie czytelników na całym świecie oraz przewodniki turystyczne. Tak szeroki profil wydawniczy sprawia, że pasjonat różnych gatunków – romansów, biografii, fantastyki, książek sensacyjnych, kryminałów, powieści obyczajowych albo historycznych – znajdzie tutaj coś dla siebie. Książki promowane przez wydawnictwo Muza są bardzo starannie dobierane, a dzięki przejrzystej szacie graficznej i układowi tekstu czerpiesz dodatkową przyjemność podczas czytania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w ofercie sklepu internetowego znajdują się także audiobooki i ebooki, dzięki którym zabranie ulubionej książki ze sobą gdziekolwiek chcesz może być jeszcze łatwiejsze. Na każdego odwiedzjącego muza.com.pl czekają specjalne rabaty i wyprzedaże.

Dzięki specjalnie wyróżnionym kategoriom możesz także orientować się na bieżąco co się dzieje na polskim rynku wydawniczym. W zakładce „Nowości” znajdują się najnowsze propozycje wydawnictwa. Dzięki „Zapowiedziom” dowiesz się co ciekawego wkrótce pojawi się w księgarniach. Możesz także przeglądać „Bestsellery” obejmujące książki cieszące się największą popularnością klientów. Ponad to, codziennie czeka na Ciebie także oferta specjalna obejmująca ponad 100 tytułów, za które zapłacisz tylko połowę ceny.

To naprawdę się opłaca!

Aby ułatwić podjęcie decyzji o zakupie każda książka wydawnictwa Muza posiada dokładny opis zawierający także – oprócz jej streszczenia i krótkiej notatki biograficznej na temat pisarza – fizyczne rozmiary, numer wydania, oryginalny tytuł, nazwisko tłumacza, liczbę stron, numer ISBN i cenę katalogową. Dodatkowo istnieje możliwość przeczytania pod każdą pozycjom komentarzy i recenzji innych czytelników. Jeśli natomiast wolisz dokładnie wiedzieć co kupujesz, muza.com.pl daje Ci możliwość przeczytania kilku stron niektórych z oferowanych książek, tak byś mógł ocenić czy Ci się podoba czy nie.

Korzyści z muza.com.pl

Oferta literacka wydawnictwa Muza dostępna w sklepie internetowym proponuje ceny znacznie niższe niż rynkowe. Kupując na muza.com.pl możesz zapłacić za wybrane książki nawet do 60% mniej niż cena na okładce, przez co nie musisz się martwić, że nie stać Cię na zakup nowej książki do swojej biblioteczki. Specjalnie dla swoich klientów sklep internetowy przygotował darmową dostawę na terenie całego kraju przy zamówieniach powyżej 49,99 złotych. Opłata ze przesyłkę jest stała niezależnie od ilości zakupionych pozycji. Wydawnictwo oferuje także wysyłkę poza granice Polski. Zamówienia są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego, co gwarantuje szybką dostawę, tak byś mógł zatopić się w nowej lekturze jak najwcześniej.

Już dzisiaj dołącz do społeczności wydawnictwa Muza: Facebook, Pinterest, Instagram.