kody rabatowe Microsoft Store
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Microsoft Store

Microsoft to jeden ze światowych liderów na rynku technologii informacyjnych. Z jego produktów korzystają ludzie na całym świecie. Najbardziej znanymi produktami firmy jest system operacyjny dla komputerów Windows i jego najnowsza wersja Windows 8, oprogramowanie Android dla telefonów, pakiet aplikacji Microsoft Office wspomagający pracę w domu i w firmie oraz komunikator Skype. W ofercie sklepu znajduje się także sprzęt komputerowy. Kupując w sklepie internetowym Microsoft Store masz gwarancję najwyższej jakości produktów, pewność uzyskania pomocy technicznej oraz możliwość zaoszczędzenia czasu, dzięki możliwości pobrania nabytych programów.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Microsoft Store • Listopad 2018

Promocja
Specjalne Oferty Microsoft Store, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Microsoft Store

Wybieraj z bogatego katalogu Microsoft

Działająca od 1975 roku firma stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek na świecie oraz przedsiębiorstwem zmieniającym rzeczywistość końca XX i początek XXI wieku. Microsoft zatrudnia aktualnie blisko 90 tysięcy osób, dzięki których pomysłom i pracy tworzone są systemu, programy i urządzenia najnowszych technologii. W sklepie internetowym Microsoft zakupisz zarówno programy jak i sprzęt komputerowy będący owoce pracy rzeszy pracowników tej firmy. W katalogu znajduje się system operacyjny Windows 8, pakiety uaktualniające system Windows XP, zbiór aplikacji biurowych Microsoft Office oraz inne oprogramowania niezbędne podczas pracy na komputerze w domu, w firmie oraz realizacji różnych projektów. W kategorii Xbox możesz wybrać nowoczesne konsole, najlepsze gry oraz akcesoria (kontroler i pilot multimedialny, które dodadzą nową jakość grze na Twojej konsoli). W ten sposób zapewnisz sobie i swoim bliskim doskonałą rozrywkę, której korzysta już ponad 40 milionów osób w 35 krajach.

Szybki i łatwy dostęp do programów

Załóż konto w sklepie internetowym Microsoft i zamawiaj programowanie i sprzęt. W XX wieku nie musisz już czekać na przesłanie płyty CD z kupionym programem. Microsoft nie tylko podąża za postępem, on go wręcz sam kreuje. Nic więc dziwnego, że z Misrofoft Store możesz bezpośrednio pobrać na swój komputer nabyte oprogramowanie. Otrzymasz także klucze potrzebne do jego zainstalowania oraz umożliwiające ponowne pobranie. W razie awarii komputera i utraty zainstalowanego programu, będziesz mógł więc skorzystać ponownie z platformy udostępniającej pobranie bez kolejnych opłat. Taki sposób dostawy jest wygodny, tani oraz przyjazny środowisku, a co najważniejsze ekspresowy.

Natomiast sprzęt komputerowy oraz programy, które chcesz otrzymać na płycie CD, dotrą do Ciebie w ciągu 5-7 dni przesyłką realizowaną przez oddział pocztowy za darmo. Możesz liczyć także na bezpłatny zwrot, jeśli zmienisz zdanie w ciągu 14 dni od dokonania zakupu.

Gwarancja jakości i pomocy

Używając programów kupionych bezpośrednio w Microsoft Store możesz być pewny ich wysokiej jakości działania. Natomiast w razie usterek możesz liczyć na udzielenie pomocy technicznej. Większość produktów posiada gwarancję producenta. Jeśli dany program jej nie posiada lub jest ona niewystarczająca, możesz ją dokupić lub rozszerzyć jej zakres.

Na stronie sklepu znajdziesz wiele wskazówek dotyczących działania programów oraz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez ich użytkowników. Jeśli tam nie odszukasz rozwiązania swojego problemu, zadzwoń na bezpłatną infolinię, aby uzyskać pomoc konsultanta.

Promocje, kody rabatowe i zniżki w Microsoft Store

Microsoft wspiera edukację od lat finansując wyposażenie pracowni komputerowych w szkołach na całym świecie. Podczas zakupów w sklepie internetowych na specjalne ceny oprogramowań mogą liczyć uczniowie i studenci. Zaoszczędzą oni nawet do 80% kupując pakiet Office 365 dla Studentów oraz Windows 8.1. Pro dla Uczniów.

Odwiedź Microsoft Store na Facebooku i Twitterze.