kody rabatowe Manbox
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Manbox

Wartość pudełka zależy od jego zawartości. Jednak skąd możemy wiedzieć co w nim się znajduje? Jak się tego dowiedzieć? W przypadku Man Box wszystko jest jasne. Jest to zawartość, która każdemu mężczyźnie przypadnie do gustu. Kosmetyki najlepszych marek oraz produkty, które sprawią, iż codzienna pielęgnacja stanie się jeszcze przyjemniejsza i delikatniejsza. Zawartość pudełka może delikatnie się zmieniać. Wszystko zależy od pory roku bądź wprowadzonych na rynek nowości, jednak o wszystkich zmianach dowiemy się oczywiście z oficjalnej strony Mbox, gdzie znajdziemy także opinie zadowolonych klientów.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Manbox • Listopad 2018

15%
15% rabatu na twoje zamówienie
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Dostawa gratis !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Prezenty

Prezenty.pl
15% na zamówienia powyżej 170 zł Pokaż wszystkie kody Prezenty.pl
Ważne do:
Pandora
Darmowa dostawa w Pandora Pokaż wszystkie kody Pandora
Ważne do:
9design
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody 9design
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Manbox

Czym są i co zawierają Boxy?

Boxy czyli Pudełka szturmem podbijają nasz polski rynek. Z dużym powodzeniem przyjęły się na zachodzie i teraz także u nas staje się to coraz popularniejsze. Do sukcesu tej formy zaopatrywania się w kosmetyki na pewno przyczyniła się bardzo niska cena zestawu w porównaniu do wartości każdego z jego elementów z osobna. W przypadku MBox dostajemy sześć rzeczy, które w zestawie kosztują 59 zł. Gdybyśmy chcieli zebrać taki zestaw z produktów znajdujących się na rynku cena byłaby przynajmniej dwukrotnie wyższa niż wspomniana wcześniej. Całe pudełko zawiera 6 niebagatelnych i wyjątkowych produktów: wodę toaletową Flosmen o zawartości 100 ml, balsam ochronny Pour Homme Organique o zawartości 150 ml, maszynki do golenia Bic Flex Easy z dodatkowymi 4 wymiennymi ostrzami, Dermika Men’s Space Energic czyli krem o właściwościach energetyzujących o zawartości 30 ml, Goldwell Dualsenses for men – szampon o zawartości 50 ml oraz pastę modelującą Hair Play Kms California (20 ml). Wszystkie z tych kosmetyków to najwyższa półka, jeśli chodzi o jakość i zapewnianą użytkownikom satysfakcję. Jest to niezmiernie ważne, gdyż nawet jeden z elementów Boxu mógłby zepsuć nam przyjemność z korzystania z niego. W przypadku MBox wiemy co dostajemy i możemy być pewni klasy oferowanych nam kosmetyków. Wszystko jest zapakowane w ekskluzywne, czarne pudełko i jest nam dostarczane w najkrótszym możliwym czasie.

Partnerzy MBox

Oferta jest skierowana do mężczyzn, dlatego partnerzy akcji ManBox także są silnie związani z męską tematyką. O tematach opartych na męskim punkcie widzenia i opiniami na najważniejsze tematy zapoznamy się na takich portalach jak m.in. Designed for Men, Katalog Marzeń, Facetem jestem i o siebie dbam oraz Kukiczo. Na tych stronach znajdziemy modę męską, ciekawe propozycje prezentów, sport, samochody ale i tematy dotyczące związków i uczuć. Warto zaglądać na te strony nie tylko, aby się odprężyć, ale także dowiedzieć się czegoś ciekawego z działu który nas interesuje.

Wyjątkowość oferty

Każdy mężczyzna chce być pełny siły i energii oraz wzbudzać zaufanie pewnością siebie. Pomóc może w tym zestaw MBox, który zawiera kosmetyki i produkty, które swoją jakością i działaniem obudzą w każdym panu drzemiącą w nim moc i znaczne pokłady niewykorzystanych możliwości. Zdrowe, wypielęgnowane ciało wpłynie na ducha, który w pełni ukaże swoje możliwości w dziedzinach znanych, bądź zupełnie nowych. A wszystko to zawsze w najniższej, wręcz promocyjnej cenie. Rabat ten jest stały i daje pewność, iż nie zostaniemy zaskoczeni żadną podwyżką. MBox sam w sobie jest promocją, dlatego nie znajdziemy go taniej w specjalnej zniżkowej ofercie lub nie obniżymy jego ceny kodem rabatowym. Box jest dostępny w atrakcyjnym abonamencie. Gwarantuje on nam niezmienność niskiej ceny przez cały czas trwania subskrypcji oraz daje pewność dostarczania nam przesyłki zawsze na czas.

Aby śledzić zmiany jakie wprowadzane są w zawartości MBox lub poznawać na bieżąco nowości w ofercie MBox, zaglądajmy na Facebookowy fanpage sklepu.