kody rabatowe LOT
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe LOT

PLL LOT czyli Przedsiębiorstwo Transportu Lotniczego to polski przewoźnik oferujący swoje usługi już od 1929 roku. 92 trasy rozciągnięte pomiędzy 51 miastami świata zapewniają bezproblemową komunikację praktycznie z całą Europą, Ameryką Północną oraz Azją. 37 samolotów klasy Embrayer, Bombardier oraz Boeing, których średnia wieku 6,6 lat świadczy o nowoczesności i wysokim bezpieczeństwie świadczonych przez firmę usług transportowych.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje LOT • Wrzesień 2018

15%
TYLKO U NAS 15% rabatu na rodzinne podróże !
Więcej szczegółów
Prezent
Kod rabatowy na prenumeratę Wprost !
Więcej szczegółów
5%
TYLKO U NAS Rabat 5% n rezerwacje
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Promocja LOT
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o LOT

Jak i co możesz zarezerwować?

Na stronie Lotu jesteś w stanie dokonać rezerwacji przelotu do prawie każdego kraju Europy oraz Ameryki Północnej, a także Azji. Sam proces zamawiania biletów jest bardzo prosty, a obsługa panelu do tego służącego jest intuicyjna i bezproblemowa. Na samym początku wybierasz, czy bilet ma być tylko w jedną stronę czy w obie. Dalej podejmujesz decyzję o mieście odlotu oraz przylotu. Określasz także interesującą Cię datę odlotu i planowanego powrotu podajesz liczbę pasażerów oraz klasę, w jakiej chcesz podróżować. Rezerwować możesz także miejsca noclegowe oraz samochód w miejscu swojego przylotu. Jest to bardzo proste, a okna w których dokonujesz rezerwacji są bardzo zbliżone do panelu, w którym zamawiasz bilet lotniczy. Jeśli natomiast nie wszystko jest dla Ciebie jasne bądź masz wątpliwości co do niektórych przepisów, możesz zajrzeć do osobnego działu specjalnie utworzonego w tym celu. Są to Przydatne informacje, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Znajdziesz tu takie kategorie tematyczne jak Bagaż, Usługi dodatkowe, Odprawa oraz Przygotowanie do lotu. Tematy poruszane przez poszczególne artykuły są bardzo zróżnicowane i dotyczą takich tematów jak np. przewóz żywności, podróżowanie ze zwierzętami, przewóz dzieci bez opieki, możliwe typy odprawy, asysta na lotnisku, dodatkowe opłaty oraz inne, nie mniej ważne wiadomości, których znajomość pozwala spokojnie cieszyć się lotem.

Okazje i specjalne oferty

Jak w przypadku innych stron oferujących produkty za pośrednictwem Internetu, tak i w przypadku LOT-u możesz zapisać się na darmowy newsletter. Dzięki temu zyskasz pewność, że wszystkie najważniejsze promocje, zniżki bądź oferty specjalne związane z ofertą lotów dotrą bezpośrednio na Twój adres e-mail. Natomiast na stronie głównej tego polskiego przewoźnika znajdziesz promocję dnia, jak np. Szalona Środa, kiedy to na konkretnych trasach za bilet w obie strony zapłacisz naprawdę mało. Promocja obejmuje zazwyczaj większość miast, które obsługuje LOT. Najczęściej są to wyloty z Warszawy, Szczecina, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Katowic, Krakowa oraz Rzeszowa. Jeśli chodzi o inne zniżki za bilety, znaczne opusty cen przysługują dzieciom do 2 roku życia. Rabat na taki bilet wynosi, 90%, ale wymogiem jaki musisz spełnić, jest konieczność trzymania dziecka na kolanach, które będzie dodatkowo przypięte specjalnymi pasami. W przypadku dzieci od 2 do 11 roku życia gwarantowana zniżka na bilety wynosi 25%. Ciekawą opcją gratyfikacji jest także tak zwana Fly&Drive, która w miejscu Twojego przylotu zapewni Ci dodatkowe zniżki i tańsze pakiety ubezpieczeń na wypożyczenie samochodu. Opusty zapewnia także posiadanie przez Ciebie karty kredytowej Citibank-LOT Silver oraz Gold. Rabat w takim przypadku wynosi 3%. Jeśli natomiast dysponujesz kartą Citibank-LOT Platinum lub/i Ultimate możesz liczyć na zniżkę rzędu 5%. Aby otrzymać taki opust wystarczy spełnić kilka warunków, czyli wpisać odpowiedni kod rabatowy w rubryce dającej zniżkę (w przypadku opustu 3% jest to kod CITI3, a dla 5% CITI5) oraz określić rynek sprzedaży w górnej części menu na polski.

Więcej o LOT na portalach społecznościowych

Portale społecznościowe zapewniają Ci dostęp do wyselekcjonowanych, najważniejszych informacji oraz wiadomości związanych z polskim przewoźnikiem. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi ofertami oraz najlepszymi propozycjami lotów odwiedzaj takie portale jak: