kody rabatowe Link4
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Link4

Link4 to popularne towarzystwo ubezpieczeniowe, oferujące tanie ubezpieczenia OC i AC na samochód, ubezpieczenia domu oraz osób podróżujących. Dostępny na stronie kalkulator pozwoli Ci szybko i dokładnie obliczyć wysokość składki na ubezpieczenie. Placówki Link4 znajdują się we wszystkich większych miastach w Polsce, jednak najwygodniejszym sposobem załatwiania wszystkich formalności jest dostęp online. Korzystaj z promocji i zniżek i obniż cenę swojego ubezpieczenia nawet o połowę!

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Link4 • Październik 2018

12%
12% na ubezpieczenie motoryzacyjne
Więcej szczegółów
15%
15% na ubezpieczenia domu, mieszkania i ubezpieczenia turystyczne
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Motoryzacja

Allegro
Zegarki damskie do 60% taniej w Allegro! Pokaż wszystkie kody Allegro
Ważne do:
Intermotors
Darmowa dostawa w Intermotors.pl ! Pokaż wszystkie kody Intermotors
Ważne do:
iParts
Kod rabatowy 8% na zakup 4 amortyzatorów Pokaż wszystkie kody iParts
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Link4

Twoje ubezpieczenie może być tańsze!

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 to dynamicznie rozwijająca się firma. Z ubezpieczeń tej firmy korzysta już tysiące zadowolonych Polaków a ich liczba wciąż rośnie. Dzięki niewygórowanym składkom i bardzo dobrym warunkom, po prostu opłaca się mieć ubezpieczenie w Link4. Na początku działalności firma zajmowała się jedynie ubezpieczeniami samochodu, ale rosnące zapotrzebowanie na innego typu ubezpieczenia, sprawiły, że firma wprowadziła do swojej oferty inne, bardzo atrakcyjne możliwości. Możemy na przykład ubezpieczyć się na czas podróży w Polsce lub za granicą, a także ubezpieczyć dom od wszelkich szkód. Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Obecnie Link4 przeszło pod skrzydła PZU – największego w Polsce ubezpieczyciela, co sprawi, że oferta firmy stanie się jeszcze ciekawsza.

Ubezpieczenie przez Internet – szybko i tanio

Na stronie internetowej znajduje się porównywarka ubezpieczeń oraz wygodny kalkulator, dzięki któremu szybko można obliczyć wysokość składki i pełną sumę ubezpieczenia. Umowę można zawrzeć w systemie on-line, a wszelkie dokumenty można odebrać pocztą. W ten sposób oszczędza się czas, który w innym przypadku trzeba byłoby poświęcić na osobiste stawienie się w biurze. Jeśli masz opory przez zawieraniem umów przez Internet, możesz skorzystać z usług agenta ubezpieczeniowego, który umówi się z tobą na konkretną godzinę i wyjaśni Ci wszystko krok po kroku. Wizyta agenta nie musi wiązać się z podpisaniem umowy. Możesz także skorzystać z bardzo ciekawej opcji wirtualnego doradcy. Poprzez czat dostępny na stronie połączysz się z agentem ubezpieczeniowym, który wyjaśni Ci wszystko krok po kroku i pomoże przejść przez proces zakupu polisy online.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi warunkami umowy, możesz pobrać pliki ze strony internetowej. Znajdują się tam wszystkie Ogólne Warunki Umowy i szczegółowe regulaminy. Płatności za ubezpieczenie możesz dokonać przelewem, kartą kredytową lub płatniczą lub podczas wizyty agenta. Firma bierze udział w programie Payback - za każdy zakup zdobywasz punkty, które później możesz wymieniać na towary lub usługi.

Link4 najlepsze ceny

Towarzystwo ubezpieczeniowe może pochwalić się jednymi z najniższych stawek ubezpieczeń, przy jednoczesnej wysokiej sumie odszkodowania. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze bardziej, to korzystaj z kodów rabatowych Link4 udostępnianych przez firmę, lub bierz udział w promocjach. Możesz również liczyć na trakcyjne rabaty dla stałych klientów, a czasami zdarzają się naprawdę ogromne zniżki. Aby być na bieżąco i nie przegapić najlepszych promocji, koniecznie zapisz się do newslettera.

Firma prowadzi również blog, na którym dowiesz się szczegółów technicznych, dotyczących ubezpieczeń, przeczytasz prawdziwe historie, a także znajdziesz porady fachowców. Z kolei na kanale YouTube obejrzysz reklamy, będziesz mógł wziąć udział w ciekawych konkursach i zobaczysz jak pracuje towarzystwo ubezpieczeniowe. Link4 to także rozwijająca się społeczność ludzi, którzy są świadomi ryzyka, jakie niesie codzienność.