kody rabatowe Lidl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Lidl

Lidl jest ogromną siecią sklepów spożywczych działających w większości krajów w Europie, także w Polsce. Jego historia sięga lat trzydziestych XX wieku, kiedy to w Niemczech powstał pierwszy sklep nazywający się jeszcze Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Nazwa Lidl pojawiła się dopiero w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Po 1990 roku sieć, działająca dotychczas na terenie Niemiec, podjęła się dalszej ekspansji na nowe rynki większości krajów Europy, w tym Austrii, Belgii, Hiszpanii, Irlandii, Malty oraz wielu innych. W Polsce istnieje obecnie już ponad 500 sklepów marki.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Lidl • Październik 2018

Promocja
Specjalne Oferty Lidl, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Jedzenie i Napoje

Herbit.pl
10% rabatu dla klientów w programie lojalnościowym Pokaż wszystkie kody Herbit.pl
Ważne do:
Coffeedesk
25% na wszystkie sypane herbaty Pokaż wszystkie kody Coffeedesk
Ważne do:
Frisco
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 100 zł Pokaż wszystkie kody Frisco
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Lidl

Lidla chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

W ofercie sklepów Lidl znajdują się różnorodne produkty zarówno polskich jak i zagranicznych marek, a aby wyjść naprzeciw swoim klientom sklep co rusz wprowadza do oferty kolejne. Na półkach sklepowych często odnajdziesz marki pochodzące z innych krajów niedostępne na co dzień w innych sklepach. To też daje Lidlowi dużą przewagę nad lokalną konkurencja. Dodatkowo czekają tam na Ciebie świeże produkty wyróżniające się licznymi certyfikatami niezależnych ekspertów potwierdzającymi wysoką jakość produkcji. Specjalnie dla swoich klientów Lidl codziennie wypieka na miejscu pieczywo, przez co możesz kupić świeże, chrupiące, a niekiedy nawet jeszcze ciepłe, bułeczki, chleb oraz ciastka francuskie nadziewane miedzy innymi jabłkami albo czekoladą i croissanty. W ofercie „Ryneczku Lidla” sklep oferuje owoce i warzywa w jeszcze niższej cenie. W sferze bio kupisz dodatkowo produkty ekologiczne, hodowane w naturalny sposób bez sztucznych nawozów i polepszaczy wzrostu. W ofercie specjalnej „Zaczytani w Lidlu” znajdują się także pozycje z najnowszej literatury światowej w maksymalnie obniżonej cenie, tak by każdy mógł sięgnąć po ciekawą książkę bez wydawania na nią fortuny.

Nowy wymiar korzystnych zakupów

Co tydzień Lidl wprowadza specjalne tematyczne oferty cenowe i promocyjne, dzięki którym można dodatkowo wiele zaoszczędzić. Każda z nich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów proponując im sezonowe oferty, pozwalające miło spędzić czas – na przykład w sezonie grillowym albo okresie Bożego Narodzenia. Regularnie pojawiające się tygodnie kuchni świata pozwalają kupić wyjątkowe i niezbyt popularne na polskim rynku produkty, a przede wszystkim odkryć nowe smaki. W tym też pomaga stała współpraca z Lidlem dwóch popularnych polskich kucharzy – Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy, którzy stale proponują łatwe w wykonaniu i przyjemne w smaku dania obiadowe i deserowe, które zadowolą niejedno podniebienie. Wszystkie ich składniki zakupisz w sklepie, nie musisz ich wiec szukać nigdzie indziej.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami wystarczy przejrzeć gazetkę promocyjną dostępną na stronie internetowej. Znajdziesz tam zarówno aktualne promocje jak i te, które dopiero się w sklepach pojawią. Możesz także zapisać się do newslettera – wtedy informacje o nich będą przychodzić do Ciebie same! Marka Lidl jest zdobywcą wielu istotnych nagród oraz tytułów w zakresie jakości obsługi i rozwiązań marketingowych. W 2014 roku sklep zdobył już po raz czwarty tytuł Kryształowej Marki Godnej Zaufania, w 2013 natomiast nagrodę Złote Effie za najbardziej efektywną komunikację marketingową oraz tytuł Superbrands 2013 przyznawane najsilniejszym markom na polskim rynku. Uznanie klientów zyskał także szereg marek własnych Lidla, które dodatkowo potwierdzone zostało znakomitymi wyróżnieniami – wśród nich znajdują się między innymi tytuł laureata Konkursów Wędliniarskich Polagra 2012, Godło „Teraz Polska” oraz liczne certyfikaty niezależnych ekspertów potwierdzające wysoką jakość produktów.

Marka Lidl w służbie dobra publicznego

Lidl aktywnie wspomaga lokalne fundacje i akcje charytatywne. Już od kilku edycji gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wspiera także Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii, Federację Polskich Banków Żywności, Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.