kody rabatowe Lideria
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Lideria

Lideria.pl jest jednym z najdłużej działających w Internecie sklepów oferujących książki, muzykę, multimedia, filmy oraz zabawki dla dzieci. Przez lata prowadzenia działalności polegającej na sprzedaży elektronicznej, zespół sklepu wypracował najlepsze techniki i sposoby sprzedaży, dopracował system kontaktu z klientem oraz na bieżąco przystosowywał się do zmieniających się warunków na rynku książki w Polsce. Wysoką jakość sklepu pod każdym względem potwierdzają rankingi Wprost oraz Money.pl, w których to Lideria zawsze plasuje się w pierwszej dziesiątce. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej książki musisz odwiedzić sklep Lideria.pl.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Lideria • Listopad 2018

30%
Nawet do 30% zniżki na książki
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Darmowa w 100% dostawa !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Lideria

Lider na rynku multimediów

Sklep działa od 1998 roku, co jest naprawdę godne uwagi. Utrzymać się na przestrzeni lat w czołówce sklepów oferujących przede wszystkim książki, filmy oraz multimedia świadczy o niezwykłym zaangażowaniu twórców sklepu. Lideria dodatkowo należy do Grupy PWN co podkreśla tylko jej prestiż i bogatą ofertę stojącą na wysokim poziomie. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań aby każdy klient uzyskał pełną satysfakcję po zakupach w ich sklepie. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat jest w tej kwestii ogromnym atutem. Wszelkie niejasności są tłumaczone z pełnym zaangażowaniem, a reklamacje są skrupulatnie, ale też szybko sprawdzane i rozpatrywane. To co oprócz najnowszych tytułów wydawniczych oraz jakości obsługi przyciąga klientów niewątpliwie są ceny. W każdym przypadku są one niższe od detalicznych o kilka lub kilkanaście procent, a każdego tygodnia organizowane są specjalne oferty, zniżki lub rabaty dające kilkadziesiąt procent upustu na wybrane książki lub inne artykuły z oferty sklepu.

Asortyment i plany na przyszłość

Co do wielkości asortymentu jest on największy na rynku w kategorii książek. Dodatkowo możemy także nabyć tu filmy, multimiedia oraz dziecięce zabawki. Wszystkie artykuły są nowe. Twórcy sklepu Lideria.pl wciąż szukają innowacyjnych rozwiązań, które mogliby wykorzystać z korzyścią dla klientów. Cały czas wzbogacają ofertę o coraz to nowsze artykuły i wprowadzają zmiany w sposobie obsługi klienta, przyjmowania zleceń czy doradztwa klientom. O czym warto wspomnieć jest swego rodzaju przełom jaki nastąpił w 2014 roku. Lideria nawiązała współpracę z portalem BiblioNETka, co pozwoliło na dodanie do opisu książek niebagatelnych i ciekawych recenzji czytelników. W planach Liderii są także akcje specjalne, takie jak np. przedsprzedaż „Wiedźmina – Sezon burz”, kiedy to w przeciągu zaledwie jednego tygodnia sprzedano ponad 12 tysięcy sztuk książki.

Oferty, promocje, kody rabatowe

Żadna specjalna oferta bądź promocja przygotowana przez zespół sklepu nie ominie nas, jeśli zapiszemy się do darmowego newslettera. Dzięki niemu o każdej nowości dowiemy się bardzo szybko, a dodatkowym bonusem będą z pewnością kody rabatowe i zniżkowe na poszczególne rzeczy z asortymentu sklepu. Kod rabatowy Lideria taki wpisany w odpowiednim miejscu w czasie składania zamówienia obniży znacząco kwotę konieczną do zapłaty. Oczywiście nie musimy się o nic martwić gdyż zniżka jest naliczana automatycznie. W ofercie sklepu znajdziemy także okazjonalne promocje, m.in. obniżki cen na podręczniki szkolne o 15%, nowe tytuły zyskują rabat do 32%, a na płyty CD cięcia cen osiągają nawet 87%! Zaoszczędzić możemy także na przesyłce, gdy jej koszt przekroczy 250 zł. Wówczas nasze całe zlecenie zostanie nam przesłane absolutnie za darmo. Jeśli mieszkamy w Warszawie i mamy możliwość odbioru osobistego naszego zamówienia firma bez problemu nam to umożliwi. Taka możliwość już niedługo pojawi się w całej Polsce. Możliwość zaoszczędzenia dodatkowych pieniędzy sprawia, iż zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze i dają znacznie więcej radości.

Działalność sklepu nie opiera się tylko na oficjalnej stronie internetowej. Aby być na bieżąco z aktualnościami oferowanymi przez sklep warto zaglądać na ich Google+ oraz na kanał YouTube.