kody rabatowe Kyzoo
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Kyzoo

Kyzoo.pl to nazwa handlowa zlokalizowanej w Gdańsku firmy OK Money Poland sp. z o.o., która jest częścią międzynarodowej grupy finansowej DFC Global Corp. Ta z kolei jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm oferujących pozabankowe usługi finansowe. Działa w Kanadzie i USA, w Europie w Szwecji, Finlandii, Hiszpanii, Czechach oraz Wielkiej Brytanii. Teraz także w naszym kraju. Na naszym rynku można znaleźć ją także pod handlowymi nazwami OK Money.pl, Optima.pl oraz Moneynow.pl.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Kyzoo • Listopad 2018

Promocja
Pożycz nawet do 500zł bez kosztów !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Kyzoo

Kyzoo to kolejna na polskim rynku firma udzielająca szybkich i niskich kredytów, czyli popularnych chwilówek. Jest najmłodszą gałęzią dobrze znanej w naszym kraju spółki OK Money Poland. Podobnie jak pozostałe zapewnia wygodne usługi finansowe dla licznej i wciąż rosnącej grupy konsumentów, których potrzeby w tym zakresie nie są spełniane przez banki oraz inne tradycyjne instytucje finansowe. Kyzoo.pl oferuje szeroki wachlarz chwilówek od 200zł do 3000 zł, dając Ci możliwość ubiegania się o pożyczkę 24 godziny na dobę. Procedura aplikacyjna jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy wypełnić wniosek on-line. Zaznacz interesujące Cie opcje, podaj niezbędne dane, program wyliczy wysokość rat, a także ostateczną kwotę, poda termin spłaty i gotowe. Nie musisz wychodzić z domu ani długo czekać na decyzję. Zapada ona błyskawicznie, a pieniądze są przysyłane na twoje konto zaraz po zweryfikowaniu twojej tożsamości. W przypadku, gdy jest to pierwsza pożyczka w Kyzoo.pl weryfikacja tożsamości trwa nieco dłużej. Jednocześnie na domowy adres firma wysyła umowę podpisaną przez pracowników Kyzzo. Wystarczy, że ją podpiszesz i odeślesz.


Pożyczki Kyzoo


Kilka słów o firmie Kyzoo

Firma uiszcza opłatę pocztową, więc nie ponosisz żadnych kosztów dodatkowych. Masz też gwarancję, że nie zostaniesz obciążony żadnymi ukrytymi kosztami, takimi jak opłaty za usługi telefoniczne czy ubezpieczenie. Natomiast otrzymujesz możliwość odpłatnego przedłużenia pożyczki. Zawsze jest to okres 30 dni. W przypadku braku terminowej spłaty możesz zostać obciążony dodatkowymi kosztami. Standardowymi procedurami są pisemne wezwania do zapłaty oraz naliczanie odsetek ustawowych. Po upływie 30 dni kalendarzowych od terminu spłaty zadłużenia umowa może zostać wypowiedziana ze skutkiem natychmiastowym, a firma Kyzoo zyskuje prawo do dochodzenia zwrotu należności na drodze postępowania sądowego. Ponadto pożyczkodawca ma również prawo do przekazania informacje o twoich zobowiązaniach do Biura Informacji Gospodarczej, co w konsekwencji może mieć wpływ na zdolność kredytową w przyszłości.

Chcesz dostać więcej, a zapłacić mniej?

Firma oferuje także promocje, kody rabatowe i rabaty na udzielane pożyczki. Jedną z nich jest promocja pod wiele mówiącym tytułem „Pierwsza pożyczka Gratis”. Każdemu nowemu klientowi Kyzoo.pl może udzielić aż do 3000 zł bez żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zaciągnięcia kredytu. W zależności od wysokości pożyczki możesz otrzymać nawet do 500 zł gratis.

Video - Kyzoo.pl

Kyzoo – dobry sposób na szybką gotówkę

<p>Jeśli więc potrzebujesz błyskawicznego zastrzyku gotówki z powodu nieprzewidzianych wydatków oraz zrządzeń losu i jest to dla Ciebie tymczasowe rozwiązanie, zajrzyj na Kyzoo.pl. Szybko i bezproblemowo otrzymasz pieniądze. Firma dba o najwyższą możliwą jakość usług oraz szybką i dyskretną obsługę. Jej wiarygodność i rzetelność potwierdzają liczne opinie na forach internetowych. Wszystkie pożyczki brane przez klientów w firmie Kyzoo udzielane są w oparciu o obowiązujące przepisy prawa, w szczególności regulacje dotyczące pożyczek udzielanych konsumentom zawarte w ustawie z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim. Ponadto udzielane są także zgodnie z warunkami udzielania pożyczek organizacji European Coalision for Responsible Credit oraz z Kodeksem Dobrych Praktyk Mikropożyczkodawcy. Pożyczkodawca jest także członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i działa zgodnie z uzgodnionymi przez jej członków Zasadami Dobrych Praktyk. Na stronie internetowej Kyzoo znajdą Państwo linki do stron WWW, na których znajdują się dokładne informacje na temat wyżej wymienionych regulacji i organizacji. Kody rabatowe Kyzoo są dostępne przez cały rok na tej stronie.

Kupony rabatowe dla Kyzoo.pl

razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów do Państwa dyspozycji są pracownicy Telefonicznej Obsługi Klienta czynnej od poniedziałku do piątku. Można także skontaktować się z nimi za pomocą e-maila.