kody rabatowe Kwiatowy Ogrod
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Kwiatowy Ogrod

Bukiet kwiatów to idealny podarunek na każdą okazję. Jeśli nie możesz go wręczyć osobiście lub chciałbyś pozostać anonimowy dla osoby obdarowywanej, skorzystaj z usług Kwiatowego Ogrodu. Na rynku doręczycieli kwiatów ta internetowa kwiaciarnia wyróżnia się dbałością o wygląd i jakość każdego bukietu. Firma działa na polskim rynku od 2004 roku i zatrudnia florystów z wieloletnim doświadczeniem, którzy z pasją komponują bukiety ze starannie dobranych kwiatów. Piękne i pachnące kompozycje z Kwiatowego Ogrodu zyskują uznanie wśród klientów i ekspertów. Firma w 2013 roku została laureatem konkursu E-commerce Polska Awards 2013 w kategorii: odkrycie roku.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Kwiatowy Ogrod • Listopad 2018

Promocja
Specjalne Oferty Kwiatowy Ogrod, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Kwiatowy Ogrod

Podaruj niezwykły bukiet ze starannie dobranych kwiatów

W Kwiatowym Ogrodzie znajdziesz bukiecik na każdą okazję. Odpowiednią kompozycję możesz wybrać według kryterium okazji, gatunku kwiatów lub ich ceny. Od lat wiadomo, że kwiaty posiadają swoją symbolikę: czerwona różna jest znakiem płomiennej miłości, różowa – przyjaźń, słoneczniki wręczamy w dowód adoracji, a podarowanie gerbera to oznaka szacunku. Dzięki wyszukiwaniu bukietów według ktyretium okazji znajdziesz odpowiednie kwiaty na ślub, jako podziękowanie lub przeproszenie, na urodziny i imieniny oraz jako wyznanie miłości. Z pewnością adresata przesyłki zachwyci kolor, zapach oraz trwałość kwiatów. Aby przedłużyć przyjemność płynącą z ich aromatycznego zapachu możesz dołączyć do zamówienia aromatyczną świecę stworzoną z najlepszych olejków esencjonalnych. Kwiaciarnia oferuje także promocyjne ceny bukietów. Floryści Kwiatowego Ogrodu wybierają jeden Kwiat Tygodnia i z niego tworzą bukiety w obniżonych cenach, ale o niezmiennej wysokiej jakości. Wybierz jedną z tych kompozycji i zaoszczędź kilkanaście procent od jej stałej ceny.

Możesz być pewny, że zamówiony przez Ciebie bukiet będzie wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciu w katalogu. Kwiatowy Ogród współpracuje bezpośrednio z giełdami kwiatów w całej Europie i nie korzysta z usług innych kwiaciarni, dzięki czemu ma wpływ na to, by bezpośrednio przed wysyłką stworzyć kompozycję ze starannie dobranych produktów. Do bukietu dołączyć możesz bezpłatny bilecik z osobistą wiadomością dla jego odbiorcy. Jeżeli zechcesz pozostać anonimowy, wystarczy nie podpisywać się na bileciku. Osoba obdarowywana odbierając przesyłkę od kuriera dowie się, że została ona nadana przez firmę MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp. K..

Elegancka i bezpieczna dostawa

Kwiatowy Ogród daje Ci gwarancję, że wybrany przez Ciebie bukiet doręczony zostanie na czas z elegancją i troską o jego świeżość. Jego pracownicy dbają o to, aby do adresata dotarł bukiet wglądający dokładnie tak, jak ten który wybrałeś z katalogu. Kompozycje kwiatowe pakowane są w specjalne stylowe opakowania, które chronią je w trakcie dostawy, a dzięki woreczkowi nawadniającemu zapewniają stały dostęp wody. Osoba, której sprawisz niespodziankę, jeszcze przez kilka dni będzie mogła cieszyć swój wzrok widokiem pięknych i świeżych kwiatów, a to za sprawą darmowej odżywki dołączonej do zamówienia. Swój bukiet możesz wysłać w najdalsze rejony Polski i niezależnie od odległości nic nie zapłacisz za przesyłkę. Wybierz preferowaną datę dostawy, tak aby prezent dotarł na czas.

Z miłości do kwiatów i zapachów

Pracownicy Kwiatowego Ogrodu dzielą się swoją pasją na stronie internetowej kwiaciarni. Znajdziesz na niej kwiatowe inspiracje, które pomogą Ci samodzielnie stworzyć piękny bukiet, oraz ciekawe pomysłu na wykorzystanie kwiatów w kuchni. Wśród kwiatowych przepisów znajdują się między innymi porady, jak przygotować różaną konfiturę, nalewkę z dzikiej róży oraz wyróżnić swoje danie przez dodanie kwiatowych składników. Takie przysmaki na pewno będą pyszną odmianą na Twoim stole.

Zobacz ofertę kwiaciarni oraz śledź okazjonalne promocje także na Facebooku.