kody rabatowe KLM
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe KLM

KLM to założone w 1919 roku holenderskie linie lotnicze, które dzięki flocie 170 samolotów oferują Ci bogaty wybór lotów na 151 najważniejszych trasach. Dzięki tym liniom dostaniesz się do większości krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej oraz Południowej i wybranych lotnisk kontynentu afrykańskiego. Dzięki możliwości rezerwacji biletów poprzez stronę internetową wybierzesz najlepszą i najkorzystniejszą pod względem finansowym ofertę. Zostaną Ci zaproponowane najlepsze usługi w najniższych cenach, a oferty specjalne na pewno wzbudzą Twoje zainteresowanie i przykują uwagę.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje KLM • Listopad 2018

Darmowa dostawa
Promocje KLM
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o KLM

Sposób rezerwacji

KLM: rezerwacja biletów lotniczych oraz usług dodatkowych jest bardzo prosta. W oknie na stronie głównej przewoźnika wybierasz interesujące Cię opcje. Zaczynasz od wybrania biletu w jedną bądź obie strony. Później określasz miejsce odlotu i przylotu oraz termin, jaki najbardziej Ci odpowiada. Warto zaznaczyć w tym momencie także opcję +/- 3 dni, która daje Ci w razie, czego możliwość znalezienia jeszcze bardziej korzystnego pod względem ceny lotu. Na koniec zostaniesz poproszony o wybranie klasy lotu (Economy lub Biznes) oraz liczby pasażerów. W dodatkowej zakładce możesz wybrać i zarezerwować dodatkowe usługi, takie jak rezerwacja hotelu bądź samochodu, atrakcji oraz zajęć dodatkowych w miejscu pobytu, parkingu bądź nawet transportu naziemnego. Po wybraniu wszystkich interesujących Cię opcji pojawią się najlepiej pasujące do Twoich kryteriów wyszukiwania propozycje, w najlepszych dostępnych cenach.

Informacje dodatkowe

Oprócz możliwości rezerwacji lotów do największych państw świata oraz wybrania usług dodatkowych, strona oferuje Ci także możliwości poszerzenia swojej wiedzy na wielu polach. Możesz przeczytać artykuł, który w szczegółach wytłumaczy Ci jak odpowiednio przygotować się do lotu. Dowiesz się, jakie zasady dotyczą dopuszczalnej wielkości przewożonego bagażu, aktualne opłaty oraz podatki, jakie będziesz musiał uiścić w związku ze swoim lotem itd. W razie jakichkolwiek pytań, jeżeli użyteczne tematy umieszczone na stronie nie pomogły Ci odnaleźć odpowiedzi na swoje pytanie bądź niejasno zostały sformułowane, możesz zadać pytanie uczynnemu i pomocnemu personelowi, który jak najszybciej postara się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi. Możesz zadać pytanie na Facebooku, Twitterze lub skontaktować się z obsługą poprzez specjalny formularz lub telefonicznie.

Oferty specjalne

Przy pierwszych odwiedzinach w sklepie KLM, już na samym początku warto zapisać się do darmowego newslettera. Dzięki niemu o wszystkich nowościach i promocjach dowiesz się dzięki wiadomościom wysyłanym wprost na podany przez Ciebie przy subskrypcji adres e-mail. Zakres informacji, jakie będziesz otrzymywał jest bardzo szeroki, obejmuje m.in. ofertę najatrakcyjniejszych lotów, rezerwacji hoteli czy wynajmu samochodów. Także specjalne oferty będą pojawiać się łącznie z powyższymi informacjami. Jeśli natomiast interesuje Cię określona część oferty, możesz ją określić, m.in. poprzez wybór lotniska, z którego najbardziej interesują Cię odloty. Po zapisaniu się na newsletter, na stronie głównej warto najpierw zajrzeć na Specjalne Oferty (Special Offers), gdzie znajdziesz najbardziej korzystne propozycje lotów, których ceny często zawierają już wliczony bilet podróżny oraz wszystkie dodatkowo wymagane podatki i opłaty.

O KLM w Sieci

Aby uzyskać dodatkowe informacje o liniach lotniczych KLM lub być na bieżąco z ofertą specjalną tego przewoźnika, zaglądaj regularnie na strony portali społecznościowych, np. Facebook, Instagram, Google+ oraz Pinterest .