kody rabatowe Katalog Marzen
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Katalog Marzen

Katalogmarzen.pl jest wyjątkowym portalem, którego nadrzędnym celem jest spełnianie marzeń swoich klientów. Jeśli myślałeś, że najlepszym prezentem jest określony przedmiot materialny byłeś w błędzie. Możesz podarować bliskiej osobie także niezapomniane przeżycia! A wszystko to, co je dostarczy odnajdziesz na KatalogMarzeń.pl. Bardzo duża ilość pomysłów sprawi, że zadowolisz prezentem swoją partnerkę, chłopaka lub męża. Także dla swojego dziecka możesz wyszukać coś, czym później będzie mogło się chwalić przed znajomymi. Już dzisiaj pozwól sobie i bliskim podążać za marzeniami.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Katalog Marzen • Październik 2018

20%
Aż do 20% rabatu przy płatności kartą...
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Dostawa gratis...
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Prezenty

Prezenty.pl
15% na zamówienia powyżej 170 zł Pokaż wszystkie kody Prezenty.pl
Ważne do:
Pandora
Darmowa dostawa w Pandora Pokaż wszystkie kody Pandora
Ważne do:
9design
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody 9design
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Katalog Marzen

Postaw na pomysłowość

Prezent jest niezwykle łatwo wybrać dzięki odpowiednio wyznaczonymi kategoriami. Potrzebujesz czegoś dla miłośnika mocnych wrażeń? Podaruj mu lot helikopterem, szybowcem, awionetką albo paralotnią. Miłośników ekstremalnej jazdy na pewno ucieszą vouchery na jazdę samochodem rajdowym albo off road po górskich drogach. Z myślą o kobietach przygotowano atrakcyjne zabiegi w spa, wyjścia do teatru lub opery oraz rozmaite kursy artystyczne. Dzięki specjalnej ofercie możesz także wybrać prezent, który zrealizujesz tylko we dwoje wraz z ukochaną osobą.

Na KatalogMarzeń.pl czekają także wyjątkowe prezenty ślubne. Nie wiesz czym obdarować przyjaciół, którzy właśnie wstępują na nową drogę życia? Możesz wybrać pomiędzy paintballem dla dwojga, romantycznym wieczorem w teatrze, cukierkowymi warsztatami, nauką salsy, warsztatami kulinarnymi albo nauką gry w jeden z wybranych sportów. Prezenty te sprawdzą się także na niezapomnianą rocznice ślubu dla Ciebie i Twojej Drugiej Połowy. Jeśli wciąż nie wiesz na co się zdecydować wybierz którąś opcję z bestsellerów, tych przeżyć, które cieszyły się największą popularnością. Czekają także specjalne promocje dzięki którym marzenie swoje albo drugiej osoby spełnisz jeszcze taniej. Dodatkowo dla posiadaczy kart różnych banków przygotowano liczne rabaty sięgające nawet do 10% na wszystko i od 10-20% na wybrane atrakcje oferowane przez portal.

Twoja gwarancja spełnionego marzenia

KataloMarzeń oferuje ponad 650 rodzajów prezentów do realizacji w różnych miejscach Polski. Oferta ta stale się rozszerza. Liczba marzeń jest przecież nieskończona! Portal spełnił już ponad 16 tysięcy marzeń swoich klientów! To, że spełni także Twoje gwarantuje współpraca portalu tylko ze sprawdzonymi partnerami. Dodatkowo masz pewność, że ani brzydka pogoda ani jakikolwiek inny powód od nikogo niezależny nie popsuje Ci radości wykorzystania swojego prezentu. Firma oferuje wówczas zmianę terminu realizacji prezentu, byś mógł jeszcze pełnieje uczestniczyć w tym, co na Ciebie czeka.

Z portalem masz gwarancję trafionego prezentu. Bardzo długi okres realizacji wynoszący aż 12 miesięcy sprawia, że podarunek z pewnością nie przepadnie z powodu braku czasu albo innych przeszkód losowych. Jeśli jednak prezent się nie spodoba masz możliwość jego zwrotu w ciągu 10 dni. W przypadku wątpliwości co najbardziej ucieszy obdarowywaną osobę zamów Gift Voucher lub Księgę Marzeń, dzięki której sama będzie mogła wybrać swój prezent.

Prezent last minute i kod rabatowy

Z KatalogiemMarzeń.pl masz szansę kupić prezent nawet na ostatnią chwilę. Jeśli zamówisz e-voucher znajdzie się on na Twojej skrzynce mailowej do pięciu minut od złożenia zamówienia. Natomiast każdy voucher dostarczany drogą inną niż mailową jest estetycznie zapakowany. Masz do wyboru albo srebrne pudełko albo fioletową kopertę przewiązaną pomarańczową wstążką. Żadna z obdarowanych osób nie domyśli się co znajduje się w środku, póki nie otworzy prezentu.

Morze korzyści

Po wybraniu i zakupie vouchera na którekolwiek z oferowanych przeżyć czeka na Ciebie darmowa dostawa przesyłki – od 250 złotych darmowa jest przesyłka kurierska, od 150 złotych dostawa do paczkomatu InPost. Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz poprzez pocztę elektroniczną zawsze jest darmowa – niezależnie od wartości zakupionego prezentu. Po zakupie prezentu nie musisz się martwić rezerwacją albo innymi praktycznymi szczegółami. Osoba obdarowana ma się tylko świetnie bawić, dlatego też to KatalogMarzeń.pl umawia termin, oczywiście w tych tylko dniach, które są dogodne wyłącznie dla Ciebie.

Śledź także na Facebook.