kody rabatowe Kadoro
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Kadoro

Ręcznie robiona biżuteria ma rzeszę swoich zwolenników i jest nie mniej popularna niż jej klasyczny odpowiednik. Osób, które tworzą własne wzory ozdób z gotowych elementów oraz półfabrykatów, systematycznie przybywa. W odpowiedzi na to rosnące zapotrzebowanie powstał sklep Kadoro.pl. Jest on miejscem, gdzie znajdziesz wszystkie elementy w atrakcyjnych i przystępnych cenach, które pozwolą Ci urzeczywistnić Twoje pomysły. Dodatkowe bonifikaty dla stałych klientów oraz oferty specjalne dodatkowo zachęcają do skorzystania z oferty tego wyjątkowego sklepu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Kadoro • Październik 2018

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Biżuteria i Dodatki

Puccini
Darmowa dostawa w Puccini Pokaż wszystkie kody Puccini
Ważne do:
YES
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody YES
Ważne do:
Blyskot
20% rabatu przy zamówieniu za minimum 150zł Pokaż wszystkie kody Blyskot
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Kadoro

Niepowtarzalna biżuteria dla wyjątkowych ludzi

Biżuteria wytwarzana ręcznie to gwarancja wyróżnienia się, podkreślenie indywidualności oraz oryginalności osoby ją noszącej. Daje możliwość zaprojektowania oraz wykonania dowolnego wzoru w domowym zaciszu. Dzięki półfabrykatom oraz oryginalnym i wyjątkowym elementom możesz stworzyć wyjątkowe wzory inspirując się pomysłami ze sklepu bądź zupełnie od nich odejść i zaufać własnemu natchnieniu. W każdym przypadku Twoja biżuteria będzie jedyna w swoim rodzaju i podkreśli Twoją indywidualność.

Asortyment

Wybór dostępnych elementów, z jakich możesz stworzyć bizuterię jest naprawdę duży. Choć zakres i liczba działów może onieśmielać i przytłaczać, ale wrażenie to szybko znika, gdyż podział jest przejrzysty oraz bardzo funkcjonalny. Znajdziesz tu m.in. elementy ceramiczne, bursztynowe, akryl, drewno, guziki szklane, kamienie do oprawy, koral, koraliki, minerały naturalne, sutasz, szkło, żywicę, półfabrykaty, srebrne, posrebrzane oraz pozłacane, minerały syntetyczne oraz wiele innych. Natomiast, jeśli nie odnalazłeś poszukiwanego produktu skorzystaj z wyszukiwarki, która zapewni Ci bardzo dokładne sprecyzowanie parametrów odnoszących się do poszukiwanego produktu. Możesz podać nazwę bądź kod produktu, jego wielkość z dokładnością co do milimetra, kształt, kategorię oraz kolor bądź kolory jakie Cię interesują.

Promocje i oferty specjalne

Sklep Kadoro w wyjątkowy sposób dba o swoich klientów już na stronie głównej informując wszystkich zainteresowanych o stałych rabatach. Przechodząc do tej zakładki dowiesz się m.in. o zaletach posiadania Karty Stałego Klienta, którą warto posiadać, jeśli Twoje zakupy w ciągu 6 miesięcy systematycznie przekraczają wartość 500 zł bądź są jeszcze wyższe. I tak za zakupy za 500 zł otrzymasz zniżkę na kolejne, w wysokości 7%. Za wydatki przekraczające 1000 zł Twój upust sięgnie 10%. Za zakupy powyżej 1500 zł kod rabatowy daje Ci już 12-to procentowe obniżenie ceny, a za zamówienia opiewające na kwoty ponad 2000 zł, największy i ostateczny rabat to 15%. Rabaty te nie sumują się z innymi promocjami i wyprzedażami znajdującymi się w ofercie sklepu. Natomiast jeśli nie posiadasz Karty Stałego Klienta wciąż możesz uzyskać satysfakcjonujące Cię opusty cenowe oraz bonifikaty. Jedną z form takich zniżek są kody rabatowe Kadoro, które po wpisaniu ich w odpowiednim miejscu w panelu składania zamówienia zapewnią Ci automatyczną zniżkę. Dodatkową gratyfikację zapewnia Ci także zapisanie się na absolutnie darmowy newsletter. Dzięki niemu najświeższe, najważniejsze i najatrakcyjniejsze oferty i wyprzedaże nigdy Cię nie ominą, gdyż informacje o nich zostaną przesłane Ci za pośrednictwem e-maila. Także okazjonalne kupony rabatowe bądź kwotowe będą pojawiać się na Twojej skrzynce e-mail. W przypadku kosztów dostawy to są one darmowe już od 100 zł, w przypadku wybrania przez Ciebie przedpłaty i wysyłki Pocztą Polską. Towar zostanie Ci natomiast dostarczony w każdym przypadku za darmo, jeśli wartość zamówienia przekroczy 300 zł. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówionych przez Ciebie produktów jeśli wyrazisz taką chęć i zaznaczysz odpowiednią opcję przy składaniu zamówienia.

Kadoro w Sieci

Aktualna oferta sklepu Kadoro znajduje się oczywiście na stronie głównej sklepu, jednak aby nie przegapić żadnej z nowości bądź promocji zaglądaj także na profil na Facebooku.