kody rabatowe ING Bank
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe ING Bank

ING Bank Śląski, to nowoczesny bank skierowany na klienta i jego potrzeby. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i doskonałym zabezpieczeniom informatycznym, bank działa bezawaryjnie, a transakcje przeprowadzane są błyskawicznie i przede wszystkim bezpiecznie. Klienci mają 24 godzinny dostęp do platformy bankowej, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Jeśli potrzebujesz pożyczki lub chcesz założyć opłacalną lokatę bankową, sprawdź jakie promocje przygotował dla Ciebie ING Bank i zyskuj więcej!

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje ING Bank • Październik 2018

Promocja
Specjalne Oferty ING Bank, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o ING Bank

Bank Śląski rozpoczął działalność w 1989 roku w Katowicach, by po kilku latach połączyć się z ING i wspólnie stworzyć ING Bank Śląski. Od samego początku działalności, kierownictwo banku postawiło sobie za cel, spełnianie potrzeb klientów i podążanie za ich wymaganiami. To dlatego mamy dziś doskonale rozwiniętą sieć informatyczną banku, dobrze zabezpiec

Dlaczego warto wybrać ING Bank?

Oferta banku

Oferta została skomponowana tak, by w jak największym stopniu spełniać potrzeby klientów. Dlatego bank oprócz kont osobistych i firmowych, oferuje także możliwość oszczędzania na lokatach czy inwestowania swoich pieniędzy w papiery wartościowe. Bez żadnego problemu możesz starać się o pożyczkę lub kredyt, a jeśli jesteś klientem banku, nie musisz nawet przedstawiać zaświadczenia o dochodach, wystarczy jedynie dobra historia kredytowa. Bank oferuje również ubezpieczenia różnego typu jako osobny produkt lub dodatek do innych usług (kont, pożyczek itp.). Dzięki bankowości mobilnej i internetowej, masz dostęp do swojego konta z każdego miejsca, wystarczy jedynie dostęp do Internetu. Najwygodniej korzystać ze specjalnej aplikacji, która oprócz szybkiego logowania i łatwego dostępu do konta, zapewni Ci 100% bezpieczeństwo przed atakami hakerów, czy innymi zagrożeniami czyhającymi na gorzej zabezpieczone konta.

Tanie kredyty, wysokie oprocentowanie oszczędności

ING Bank Śląski, może poszczycić się bardzo dobrą ofertą kredytową a także wysokim oprocentowaniem lokat oraz kont bankowych. Dzięki różnego typu promocjom, klienci mogą zyskiwać jeszcze więcej. Na przykład za założenie konta bankowego otrzymują 100 zł na start, mogą też pobierać prowizje od poleceń, dzięki atrakcyjnemu systemowi partnerskiemu. Masz również możliwość wziąć udział w różnych konkursach, w których do wygrania są atrakcyjne i często bardzo wartościowe nagrody, a dzięki rabatom i kodom zniżkowym możesz zyskać jeszcze więcej! Obniżenie oprocentowania kredytu, prezenty i wiele innych. Koniecznie śledź ofertę ING Banku Śląskiego i nie przegap okazji.

Dobry bank, doskonałe opinie

Jeśli nie jesteś przekonany co do oferty banku, zapoznaj się z opiniami na jego temat w Internecie. Zdecydowana większość klientów jest zadowolona, że są klientami ING Banku Śląskiego, cenią sobie profesjonalną, szybką i miłą obsługę, minimalizację formalności, szybki mobilny dostęp do własnych pieniędzy oraz dobrą ofertę kredytową. Kolejnym plusem jest duża ilość placówek w całej Polsce oraz wiele bankomatów, chociaż klienci ING mogą korzystać ze wszystkich bankomatów zupełnie za darmo.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź kanał na YouTube i oglądaj reklamy, poradniki, wywiady oraz poznawaj tajniki pracy w banku. Śledź również Twitter i dowiaduj się o nowościach i promocjach. Dla osób, które chcą uczestniczyć w życiu społeczności ING, wymieniać się opiniami lub po prostu być na bieżąco z ofertą, został założony profil na Facebooku.

Wiesz jak wygląda nowoczesna bankowość? Przejdź do ING Bank Śląski i przekonaj się sam!