kody rabatowe Inbook.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Inbook.pl

Inbook.pl to ogromna księgarnia internetowa, która już od 13 lat działa na rynku e-commerce. W tym czasie sklep zrealizował aż ponad 350 tysięcy zamówień n terenie całej Polski. Jest jednym z wiodących sklepów internetowych, w którego ofercie znajdują się także filmy, muzyka, e-booki i audiobooki. Szeroki asortyment i pełen profesjonalizm w obsłudze klienta zapewnił sklepowi nie tylko uznanie klientów, ale także liczne nagrody – w tym czterokrotnie czołowe miejsca w Rankingu Sklepów Internetowych w latach 2005 – 2008 stworzonym przez tygodnik Wprost oraz portalu Money.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Inbook.pl • Listopad 2018

10%
TYLKO U NAS 10% na cały asortyment !
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa na twoje zakupy
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Inbook.pl

Jedyna taka księgarnia w Sieci

Inbook.pl posiada bardzo szeroki wybór pozycji z polskiej i światowej literatury popularnej rożnych wydawnictw. Prócz tego można odnaleźć tam także literaturę naukową z zakresu medycyny, nauk społecznych i humanistycznych, prawa, ekonomii, biznesu, informatyki, paranauki, przyrody oraz nauk ścisłych. Specjalnie dla uczniów i ich rodziców w ofercie sklepu znajdują się podręczniki szkolne różnych wydawnictw, lektury oraz pomoce naukowe w postaci encyklopedii, słowników i leksykonów. Sklep oferuje także liczne wydawnictwa filmowe i muzyczne, gry, artykuły biurowe, przybory szkolne, drobne sprzęty wyposażenia, artykuły dekoracyjne, zabawki i sprzęt elektroniczny – głównie tablety, nawigacje GPS, zegarki i kalkulatory. Znajdą tam coś dla siebie także pasjonaci rękodzielnictwa, zwłaszcza scrapbookingu. Ta różnorodność sprawia, że asortyment sklepu obejmuje przeszło aż pół milion produktów.

Jak zyskać więcej…?

Inbook.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Każdy kto posiada konto na stronie internetowej sklepu ma możliwość zobaczenia historii swoich zamówień, z wyszczególnieniem co i kiedy zostało zakupione. Można także dostosowywać parametru sklepu do swoich osobistych potrzeb – możesz ukryć niektóre opcje albo grupy towarów jeśli nie chcesz ich widzieć. Zalogowani użytkownicy mogą także dodawać produkty do schowka, tak by łatwiej je później odnaleźć. Natomiast w przypadku czasowej niedostępności towaru w ofercie otrzymasz na adres mailowy powiadomienie, gdy już ponownie będzie w sprzedaży.

Zakupy z Inbook.pl opłacają się szczególnie dzięki specjalnym promocjom i ofertom cenowym obejmującym niemal wszystkie kategorie produktów. Wszystkie okazje odnajdziesz bardzo łatwo w zakładce „Promocje”. Dzięki nim możesz zaoszczędzić nawet do 25%! Jeszcze więcej możesz zyskać dzięki specjalnemu programowi rabatowemu. Za każde zamówienie o wartości większej niż 200 złotych otrzymujesz 1% rabatu na wszystkie następne zakupy. Za każde kolejne wydane 200 złotych będziesz otrzymywał 1% dodatkowego rabatu. Maksymalnie możesz uzbierać aż 10% upustu, który pozwoli Ci znacznie zaoszczędzać nie tylko na kolejnym zmówieniu, ale wszystkich następnych także!

Kody rabatowe Inbook.pl

Oferta sklepu została tak przygotowana, by z łatwością odnaleźć to czego akurat szukasz. Wyraźny podział na kategorie i podkategorie zdecydowanie upraszcza poruszanie się po stronie internetowej. W każdej kategorii wyróżniono artykuły nowe w ofercie oraz te cieszące się największą popularnością. Jeśli więc się wahasz w wyborze możesz poszukać inspiracji w gustach innych osób. Każdy produkt został starannie opisany w najdrobniejszych nawet detalach, tak by Twój komfort zakupów był jeszcze większy. Sklep internetowy Inbook.pl przygotował także specjalną ofertę dla bibliotek, szkół i innych instytucji samorządowych. Czekają na nie jeszcze atrakcyjniejsze ceny, dzięki którym stała współpraca szczególnie się opłaci.

Wszystkie zamówienia realizowane są tak szybko jak to tylko możliwe, nawet już po 24 godzinach. W przypadku książek elektronicznych dostarczenie produktu następuje już po 2 minutach! Właśnie w takim czasie generowany jest link, pod którym można pobrać zakupioną pozycję. Każda przesyłka może zostać dostarczona za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatów InPost albo firmy kurierskiej. Możesz ją także odebrać osobiście. Dodatkowo jeśli wartość zamówienie przekroczy 250 złotych nie poniesiesz w ogóle kosztów wysyłki!

Odnajdź Inbook.pl na portalach społecznościowych: Facebook oraz Google+.