kody rabatowe HRS
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe HRS

HRS – Hotel Reservation Service – jest ogólnoświatowym portalem oferującym możliwość rezerwacji w ponad 250 tysięcy hoteli rozsianych niemal po całym świecie. Firma ta, której siedziba znajduje się w Niemczech, działa nieprzerwanie już od 1972 roku. Duży wybór ofert daje gwarancję najniższej ceny oraz znalezienie idealnego miejsca noclegowego niezależnie od charakteru wyjazdu – prywatnego, wypoczynkowego czy służbowego. Niewątpliwie na hrs.com odnajdziesz obiekt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dołącz więc już dzisiaj do wielomilionowej rzeszy klientów portalu HRS.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje HRS • Październik 2018

10%
10% taniej !
Więcej szczegółów
50%
Nawet do 50% zniżki na rezerwacje
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o HRS

Ogromna baza hoteli

W bazie HRS znajdują się zarówno hotele wielkich sieci Marriott, Victor’s, GHotel, Grand City jak i te znajdujące się w rękach prywatnych. To sprawia, że niezależnie w jakim otoczeniu chcesz spędzić wakacje albo weekend znajdziesz dla siebie odpowiedni hotel. Podjęcie decyzji dodatkowo uławia wyróżnienie grup obiektów pod względem stylu i wystroju wnętrz oraz formy wypoczynku. Zależnie gdzie chcesz spędzić swój czas możesz wybrać hotele designerskie, luksusowe albo urządzone w pałacach i zameczkach. Każdy z nich posiada odmienny i niepowtarzany klimat i sprawdzi się na niejedną okazję – czy to romantyczny weekend we dwoje czy wczasy z rodziną. Ale nie samą pracą człowiek żyje, więc zależnie od celu Twojej podróży możesz wybrać obiekty wypoczynkowe, przystosowane do gry w golfa, posiadające SPA albo znajdujące się w pobliży plaży. Z serwisu HRS korzysta rocznie nawet 80 milinów użytkowników! Teraz także Ty możesz do nich dołączyć.

Potrójna gwarancja bezpieczeństwa

Dokonanie rezerwacji za pośrednictwem HRS jest łatwe i przyjemne. Masz też potrójną gwarancję bezpieczeństwa. Wszystkie dane przesyłane poprzez stronę internetową są zabezpieczone przy użyciu protokołu SSL. Twoje dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim albo innym instytucjom niezwiązanym z dokonywaną rezerwacją. HRS gwarantuje także, że cena jaka pojawiła się przy rejestracji jest ceną ostateczną zawierającą wszystkie opłaty. Nie musisz się więc martwić o jakieś ukryte – tu ich nie ma!

Jakość potwierdzona nagrodami

HRS zdobył nie tylko uznanie klientów, ale także branży turystycznej na całym świecie, co potwierdzają liczne nagrody. W 2014 roku firma zdobyła nagrodę „Lider branży rezerwacji hotelowych w Chinach”. Rok wcześniej natomiast francuskie wyróżnienie „Grand Prix du Voyage d’Affaires” oraz „Business Traveller Award 2013” przyznawane w Niemczech. Zajmuje także wiodące miejsca w rankingach czasopism podróżniczych i portali turystycznych.

Dla podróżujących służbowo

HRS wyszedł naprzeciw potrzebom osób podróżujących służbowo przygotowując szczególną ofertę dla firm, która maksymalnie upraszcza proces rezerwacji hotelu i zapewnia szereg dodatkowych bonusów. Dzięki taryfie biznesowej można zaoszczędzić dodatkowo nawet do 30% w stosunku do ceny dnia. Masz też komfort, że w przypadku zmiany planów możesz anulować rezerwację aż do godziny 18.00 w dniu przyjazdu bez ponoszenia konsekwencji finansowych. Dodatkowo HRS specjalnie dla Ciebie negocjuje dodatkowe usługi, za które nic nie zapłacisz – miejsce parkingowe albo dostęp do sieci WLAN.

Każdy klient biznesowy HRS ma możliwość otrzymania darmowych biletów do kin Cinema City w dowolnym miejscu Polski. Wystarczy, że polecisz portal czterem osobom z czterech różnych firm, które otrzymają możliwość rezerwacji hotelu po specjalnych stawkach. Osoby te otrzymają rabat 30%, Ty natomiast bilet do wybranego przez siebie kina.

Oferta portalu jest szczególnie atrakcyjna dzięki licznym promocjom pozwalającym wyłowić ciekawe miejsca, w których zakwaterowanie jest w specjalnej niskiej cenie. By podróżowanie stało się jeszcze przyjemniejsze codziennie przygotowywane są nowe oferty czasowe i promocyjne, dzięki którym można zaoszczędzić nawet do 50%! Wystarczy wybrać kierunek swojej podróży i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Więcej odnajdziesz na: Facebook, Google+ , Twitter,  YouTube.