kody rabatowe HomeBroker
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe HomeBroker

Home Broker to polska firma należąca do grupy Open Finance. Na rodzimym rynku działa już od 2007 roku świadcząc usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w tym w kupnie, sprzedaży lub wynajmu mieszkania, domu, magazynu albo lokalu użytkowego w dowolnym mieście w kraju. Od 2009 roku Home Broker rozszerzył swoją działalność oferując swoim klientom także usługi finansowe. Obecnie firma posiada 57 placówek w 36 miastach, w których wsparciem służy ponad 1000 agentów nieruchomości i doradców finansowych.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje HomeBroker • Październik 2018

Promocja
Specjalne Oferty HomeBroker, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o HomeBroker

Home Broker – najlepszy w nieruchomościach

Home Broker oferuje kompleksową obsługę każdego klienta poczynając od wyszukiwanie odpowiedniego mieszkania, a na zaciągnięciu kredytu kończąc. Firma realizuje rocznie marzenia ponad 150 tysięcy klientów. W 2013 roku dokonała aż 11 tysięcy transakcji na rynku mieszkaniowym i uruchomiła kredyty o łącznej wartości 1,2 miliarda złotych. W latach wcześniejszych liczby te sięgały 2,1 miliarda złotych w 2011 roku i 1,4 miliardy w 2010.

Pierwszy krok do nowego domu

Oferta kupna i sprzedaży domów, mieszkań oraz obiektów gospodarczych obejmuje zarówno rynek pierwotny jak i wtórny. Home Broker aktywnie współpracuje z 500 deweloperami, co przekłada się na bogactwo i różnorodność oferty. Za pośrednictwem strony internetowej z łatwością przejrzysz całą ofertę wybierając miasto i interesujący Cię region. W ofercie znajduje się kilka tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych mieszkań, co stanowi Twoją gwarancję bezpieczeństwa. Proces wyszukiwania i przeglądania nieruchomości jest bardzo łatwy. Dzięki ustawieniu Twoich parametrów – rynku, rodzaju nieruchomości, metrażu, liczby pokoi, ceny, standardu, piętra, roku budowy oraz ewentualnych powierzchni dodatkowych (piwnica, balkon, parking) system wyszuka specjalnie dla Ciebie tylko te obiekty, które spełniają wszystkie Twoje wymagania.

Home Broker daje Ci możliwość przeszukiwań także ofert historycznych posiadających niesamowity klimat i najlepszą lokalizację. Każda oferta sprzedaży albo wynajmu jest profesjonalnie przygotowana. Zdjęcia wnętrz wykonuje profesjonalny fotograf, przez co fotografie oddają prawdziwy i naturalny urok mieszkania. Dodatkowo zamieszczony jest deweloperski plan mieszkania lub domu oraz bardzo dokładny opis standardu wykonania, zabezpieczeń, rodzaju ogrzewania, dostępnych mediów oraz lokalizacji i opis samego bloku w którym się znajduje. Jednym słowem, jeszcze przed umówieniem się z agentem nieruchomości, dowiadujesz się o wszystkich najważniejszych rzeczach.

Mieszkanie dla Młodych

Home Broker udziela także profesjonalnego wsparcia osobom starającym się o kredyt hipoteczny ze wsparciem rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych nazywanych Mieszkaniem dla Młodych. Więc jeśli chcesz zakupić swoje pierwsze mieszkanie przy wsparciu państwa doradcy finansowi sprawnie przeprowadzą Cię przez proces wyliczania Twojej zdolności kredytowej, składania wniosku i samego zakupu mieszkania. Nie musisz się już niczym martwić.

Dla deweloperów

Home Broker przygotował także specjalną ofertę współpracy dla deweloperów w zakresie doradztwa planowani i finansowania inwestycji. Obejmuje ono sporządzenie profesjonalnych raportów rynkowych, ocenę rentowności projektu oraz statystyki preferencji Klientów. Pomoże także w wyborze optymalnego źródła finansowania oraz przygotuje najlepsze oferty banków i funduszy inwestycyjnych, które umożliwią realizacje projektu. Dzięki kompleksowej obsłudze deweloperów Home Broker pomaga także w przygotowaniu oferty przetargowej i sprzedaży gotowych już mieszkań.

Usługi finansowe

Home Broker świadczy także usługi finansowe. Za ich pośrednictwem możesz zaciągnąć kredyt na dowolny cel, także na budowę domu albo zakup mieszkania. Dzięki specjalnej ofercie refinansowania masz możliwość obniżenia rat oraz oprocentowania kredyty zaciągniętego na gorszych warunkach. Masz także możliwość zmienić kredyt walutowy na kredyt w polskich złotych. Przy pomocy doradców Home Brokera masz także możliwość podjąć długoterminową inwestycję na rynku nieruchomości, co niewątpliwie zwróci się w przyszłości.Już dzisiaj zacznij spełniać swoje marzenie z Home Broker.