kody rabatowe Home.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Home.pl

Home.pl powstaje w 1997 roku. Firmę tworzą 3 osoby na 19m2 powierzchni. Oferują serwery biznesowe, konta e-mail i pomoc w rejestracji domen. Dziś Home.pl jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Obsługuje klientów indywidualnych, mikro- i małe firmy, jak również międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej. Zatrudnia ponad 200 pracowników, co czyni ją jednym z największych pracodawców z branży IT na terenie kraju.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Home.pl • Listopad 2018

86%
86% zniżki na Kreator Stron WWW - Click Shop premium
Więcej szczegółów
89%
Rabat na 89% na Business Cloud Basic
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Internet i Telefon

DPD
Nadaj paczki online i zgarnij 20% rabatu ! Pokaż wszystkie kody DPD
Ważne do:
Deus
Darmowa dostawa Pokaż wszystkie kody Deus
Ważne do:
Satysfakcja.pl
5% na wszystkie produkty marki Chicco Pokaż wszystkie kody Satysfakcja.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Home.pl

Imponujące liczby

90 000 000 wiadomości e-mail zgromadzonych na serwerach, 2 000 000 użytkowników usług, 1000 000 skrzynek pocztowych, 800 000 zarejestrowanych domen, 100 000 wirtualnych serwerów, 70 000 aktywnych domen z rozszerzeniem .eu mówi samo za siebie. Home.pl codziennie dostarcza niezawodne i bezpieczne usługi dla setek tysięcy klientów, firm oraz instytucji. Wdraża najnowocześniejsze rozwiązania, gdyż technologie, usługi i potrzeby klientów zmieniają się błyskawicznie. Współpracuje ściśle ze światowymi liderami branży IT, m.in. AMD, HP, Google, Microsoft i Parallels, w celu ulepszania i powiększania swojej oferty oraz jakości świadczonych usług. To sprawia, że serwis jest niezaprzeczalnym liderem na rodzimym rynku. Jest także największym partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w zakresie usług rejestracji domeny krajowej .pl. Lata ciężkiej pracy zaowocowały wieloma wyróżnieniami i nagrodami. W 2010 roku firma została finalistą międzynarodowego konkursu Ernst&Young Entrepreneur Of The Year (Przedsiębiorca roku), a 3 lata później otrzymała prestiżowy Złoty Laur Konsumenta.

Z duchem czasu

„Mobilny” to chyba najlepszy przymiotnik do określenia dzisiejszej rzeczywistości. Ciągle się przemieszczamy i mamy do tego właściwie nieograniczone możliwości. Apetyty rośnie w miarę jedzenia, więc chcemy być w kilku miejscach jednocześnie i mieć dostęp do informacji, gdziekolwiek jesteśmy. Jeszcze kilka lat temu, aby skorzystać z Internetu, trzeba było udać się do kafejki internetowej. Dziś dzięki przeróżnym urządzeniom przenośnym nosimy Internet ze sobą, a dzięki niemu możemy załatwić prawie każdą sprawę. Jednym z najnowszych dzieci Home.pl jest Click Web – nowoczesny kreator stron WWW, dzięki któremu przeciętny użytkownik Internetu może łatwo i szybko stworzyć atrakcyjną wizualnie stronę WWW, a co najważniejsze nie musi tworzyć osobnych wersji na różne urządzenia mobilne. Kolejnym świetnym, innowacyjnym i pierwszym tego typu rozwiązaniem w Polsce jest narzędzie Click Shop do tworzenia sklepów internetowych, także z dostosowanym do urządzeń przenośnych, intuicyjnym panelem do zarządzania e-sklepem.

Baza wiedzy Home.pl

Zajrzyj koniecznie do tej zakładki. Znajdziesz tu omówienie zagadnień technicznych, artykuły tematyczne i przydatne poradniki, także w formie wideo, programy do pobrania, kursy i specyfikacje, a także wiele cennych informacji dotyczących Internetu i bezpiecznych oraz efektywnych sposobów korzystania z niego. Warto także śledzić to, co dzieje się na blogu. A tam najświeższe informacje o nowinkach, technologiach, zjazdach i kongresach dotyczących branży internetowej, a także wskazówki i podpowiedzi dla tych, którzy chcą rozwinąć swój biznes w Internecie. Przejrzysta mapa serwisu, podzielona na 10 głównych kategorii pozwala na szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji, jak również oferowanych produktów i usług. Jeśli nie możesz czegoś znaleźć lub gubisz się w technicznym żargonie pomogą Ci pracownicy Home.pl. Są do dyspozycji klientów przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wystarczy napisać e-mail, zadzwonić lub wejść na czat. Kiedy wybierzesz już produkty dla siebie, nie zapomnij wejść na zakładkę Promocje. Jest ich sporo i sporych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Więcej za mniej, zawsze cieszy!

Szukaj Home.pl także na

Atrakcyjna oferta Home.pl czeka na ciebie!