kody rabatowe Glamelle
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Glamelle

W 2013 na rynku sklepów internetowych pojawił się sklep Glamelle.pl. Jego oferta jest skierowana przede wszystkim do Kobiet, które od sprzętów z dziedziny elektroniki użytkowej wymagają także wysokich walorów estetycznych. Każda z Pań zaskoczona będzie intuicyjnością z jaką będzie poruszać się po sklepie, jakością i uczynnością obsługi oraz promocjami, rabatami i oferowanymi upustami, dzięki którym zakupy okażą się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Oferowana jest tu także dwuletnia gwarancja oraz darmowa wysyłka, co w perfekcyjny sposób dopełnia oferty sklepu Glamelle.pl.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Glamelle • Listopad 2018

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa w prezencie
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Elektronika

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Allegro
Zegarki damskie do 60% taniej w Allegro! Pokaż wszystkie kody Allegro
Ważne do:
Mango.pl
Kod rabatowy 20zł w mango.pl ! Pokaż wszystkie kody Mango.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Glamelle

O ofercie

Asortyment jaki jest dostępny w sklepie obejmuje wszystkie dziedziny z zakresu wysokiej jakości sprzętu elektronicznego. Znajdziesz tu m.in. telefony, głośniki, tablety, akcesoria do nich, odtwarzacze mp3 oraz mp4, kamery, aparaty oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów, którzy nawiązali ze sklepem bardzo dobrą współpracę, dzięki czemu obie strony na tym korzystają: sklep może zapewnić niższe ceny na wybrane produkty, a producent wie, że jego asortyment znajdzie się w znanym oraz zyskującym bardzo szybko coraz większą liczbę zadowolonych klientek sklepie. Znajdziesz tu m.in. takie marki jak Sony, HTC, Blackberry, Nokia, Samsung, LG oraz wiele innych, pochodzących od uznanych producentów sprzętu elektronicznego.

O sklepie

Sklep został bardzo dobrze zaprojektowany, wszystkie zakładki są przemyślane i funkcjonalnie rozmieszczone. Nie znajdziesz tu nic, co mogłoby Cię wprowadzić w błąd lub być niejasne. Aby maksymalnie ułatwić proces wyszukiwania na stronie została zaimplementowana dokładna i szybka wyszukiwarka, która pozwala przyśpieszyć proces zakupów lub szybko zorientować się w dostępnych produktach z określonego działu. Co do zakresu i szczegółowości jaki możesz nadać procesowi wyszukiwania na pewno się nie zawiedziesz. Możesz wybrać interesującego Cię producenta sprzętu (np. Blackberry, HTC, Glamelle, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony), jego cenę, dział w którym najprawdopodobniej można go spotkać (Promocja, Nowość, Produkt specjalny, Produkt wyróżniony bądź Besteller) oraz kolor urządzenia jaki Cię interesuje. Po dokonaniu zamówienia paczkę otrzymasz w najkrótszym możliwym terminie. Natomiast jeśli z jakiś względów towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź złożyć reklamację. Kompetentny i uczynny personel sklepu dołoży wszelkich starań, aby w sposób sprawny, szybki i rzetelny rozpatrzyć każdy tego typu wniosek.

O promocjach i ofertach specjalnych

Promocje w Glamelle.pl posiadają swój osobny dział, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wyszukiwanie najlepszych cenowo ofert w sklepie. Możesz zacząć poszukiwania produktu jaki Cię interesuje właśnie od tego działu, gdyż znajdują się w nim wszystkie specjalne oferty z każdej innej kategorii dostępnej na stronie. Personel sklepu dba o to, aby wybór spośród ofert promocyjnych był stale atrakcyjny i systematycznie, coraz to nowe produkty zostają objęte rabatem bądź zaskakującym upustem cenowym. Co do kosztów przesyłki także zostaniesz pozytywnie zaskoczona. Zamówione przez Ciebie akcesoria zostaną Ci dostarczone absolutnie za darmo, bez dodatkowych bądź ukrytych kosztów, a do tego z ubezpieczeniem. Takim pakietem nie może poszczycić się żaden inny sklep tego typu. Jeśli chcesz być na bieżąco z zawsze atrakcyjną oraz interesującą ofertą sklepu zapisz się do darmowego newslettera. Wówczas żadna akcja promocyjna czy wyprzedaż Cię nie ominie.

Glamelle.pl w mediach społecznościowych

W przypadku, gdy nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu w sklepie, bądź po prostu nie masz po temu okazji czy możliwości, a posiadasz dostęp do mediów społecznościowych, możesz polubić fanpage Glamelle.pl. Ciekawy jest także kanał RSS, dzięki któremu dowiemy się tylko o najlepszych ofertach bądź najważniejszych wydarzeniach w sklepie. Aby sprawdzić jak oceniają sklep inne Klientki Glamelle.pl koniecznie zajrzyj na Opineo.pl.