kody rabatowe Fotobum.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Fotobum.pl

Aparaty cyfrowe zrewolucjonizowały fotografię. Już nikogo nie ograniczają 32-klatkowe rolki. Dziś nie musimy się martwić, że zdjęcie wyjdzie krzywe, nieostre, źle wykadrowane. Od razu możemy pstryknąć kilka fotek, spontanicznie, bez pozowania, aby utrwalić wyjątkowe chwile. Rewolucja ta nie dokonałaby się także bez serwisów fotograficznych oferujących szeroki wachlarz możliwości obróbki i wywoływania zdjęć w wysokiej jakości w przystępnych cenach. Jednym z takich serwisów jest Fotobum. Został stworzony, aby umożliwić klientom zamawianie fotoproduktów bez wychodzenia z domu, w prosty i wygodny sposób. Jego właścicielem jest spółka PRI Group, która posiada także kilka innych platform sprzedaży internetowej.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Fotobum.pl • Październik 2018

20%
Skorzystaj ze zniżki 20% na odbitki cyfrowe
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Zdjęcia i albumy

Redro
Kod rabatowy : 25% na cały asortyment! Pokaż wszystkie kody Redro
Ważne do:
Fotobum.pl
Skorzystaj ze zniżki 20% na odbitki cyfrowe Pokaż wszystkie kody Fotobum.pl
Ważne do:
Topago
Dostawa gratis Pokaż wszystkie kody Topago
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Fotobum.pl

Dlaczego Fotobum?

Czas przypomnieć sobie wspaniałe chwile spędzone na wakacjach lub pokazać rodzinie piękne zdjęcia z ostatniej uroczystości? A może chcesz przyozdobić swój dom wielkoformatową fotografią? Świetnie trafiłeś. Na dzień dzisiejszy w ofercie serwisu Fotobum znajdują się usługi takie jak wywoływanie zdjęć, fotoobrazy, fotoplakat oraz fotokalendarze. W najbliższym czasie firma udostępni klientom kolejną, czyli fotomagnesy. Każda w wymienionych usług posiada swój własny, bardzo prosty w obsłudze kreator, dzięki czemu proces zamawiania będzie przebiegał łatwo i przyjemnie. Dzięki fotografii możemy zatrzymać ulotne chwile na dłużej. Ludzie są z natury sentymentalni i przywiązują się do rzeczy materialnych, dlatego zdjęcia papierowe cieszą się nadal niesłabnąca popularnością.

Fotobum oferuje wysoką jakość cyfrowych odbitek w 4 formatach, na 2 rodzajach papieru i w 3 opcjach kolorystycznych. Wszystko w przystępnej cenie i w 48 godzin. Masz w swoich albumach zdjęcia, na których wyglądasz jak gwiazda filmowa? Wykorzystaj je. Możesz zamówić swoje zdjęcia w formie fotoplakatów na papierze lub płótnie. W zależności od gramatury masz aż 9 formatów do wyboru. Skorzystaj z kreatora i zaskocz swoich znajomych i rodzinę nietuzinkową ozdobą na ścianie salonu. Fotobum proponuje także świetny pomysł na prezent – kalendarz ze zdjęciami, które sam wybrałeś. Możesz go powiesić lub postawić na biurku lub podarować najbliższym. Na pewno będą zachwyceni. W kreatorze możesz dodawać dedykacje, zabawne podpisy, zaznaczyć daty z wyjątkowymi wydarzeniami. Serwis dodał także kolejne ułatwienie dla klientów – czas na spokojne opracowanie zamówienia. Nie musisz wszystkiego robić od razu. Możesz założyć konto, zapisać zdjęcia oraz pracę, którą wykonałeś do tej pory i wrócić do niej w dogodnym dla ciebie terminie.

Nie każdy zna się na fotografii, nie wie zbyt wiele o formatach, a słowo kadrowanie wydaje się mu straszne. Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy możesz skontaktować się z zespołem Fotobum lub zajrzeć na bloga. Znajdziesz na nim wiele ciekawych i cennych porad oraz wskazówek, a także nowinki, inspiracje, światowe trendy i najnowsze hity z dziedziny fotografii cyfrowej.

Szybko i sprawnie

Jednym z najprzyjemniejszych rozwiązań na platformie Fotobum jest intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs do zamawiania fotoproduktów on-line. Klient nie musi pobierać ani instalować żadnych programów, ściągać aplikacji. Wszystko od ręki załatwi w jednym miejscu paroma kliknięciami. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez Fotobum własnego systemu stworzonego na potrzeby zamawiania odbitek oraz fotokalendarzy. Ten autorski system konwersji plików in-fly plus akcelerator uploadu pozwala na ciągłe modyfikacje w celu podniesienia jakości wykonywanych usług i dostosowywania go do wciąż zmieniających się potrzeb klientów.

Sprawdź koniecznie!

Aktualnych informacji o promocjach, kody rabatowe, bonach podarunkowych i akcjach specjalnych trzeba szukać na stronie internetowej Fotobum, gdyż serwis nie posiada na razie newslettera. Współpracuje natomiast z kilkoma serwisami, na których można znaleźć kody i kupony rabatowe, które można wykorzystać przy zamawianiu konkretnych usług.

Szukaj Fotobum na