kody rabatowe Expander
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Expander

Poszukujesz najlepszych rozwiązań finansowych? Interesuje Cię kredyt, pożyczka, a może ubezpieczenia lub inwestycje? W odpowiednim wyborze przyjdzie Ci z pomocą Expander. To niezależny doradca finansowy dostępny dla każdego. Na stronie zostały zebrane wszystkie rozwiązania, wraz ze szczegółowym opisem korzyści. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy finansowej, możesz poczytać artykuły lub zdać się na pomoc doradców finansowych. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić i zarobić korzystając z usług Expandera.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Expander • Październik 2018

Promocja
Specjalne Oferty Expander, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Expander

Expander – firma, która zna się na finansach

Początkowo Expander był portalem internetowym, pośredniczącym w usługach finansowych. Powstał w 2000 roku, a już rok później otarto pierwszy oddział stacjonarny w Warszawie. Od czasu powstania spółka mocno się rozrosła i obecnie posiada oddziały we wszystkich większych miastach w Polsce (obecnie 89 oddziałów w 50 miastach) oraz prężnie działający portal internetowy, na którym można załatwić wszystkie formalności, bez konieczności wyprawy do oddziału. Na Twoje zadowolenie pracuje wielu doradców finansowych, specjalistów od ubezpieczeń oraz kredytów i pożyczek. Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo, by mieć pewność, że wybrana oferta spełni Twoje oczekiwania w 100% i wyciągniesz z niej 200% korzyści. Zatrudnieni doradcy charakteryzują się uczciwością, pracą na satysfakcję klienta, profesjonalizmem i wydajnością.

Wszystko dla klienta

Expander ma nastawienie z myślą o korzyściach klientów, dlatego możesz mieć pewność, że znajdziesz tam tylko korzystne oferty, takie na których rzeczywiście możesz oszczędzić i zarobić. W Expanderze znajdziesz oferty kredytów mieszkaniowych, oszczędnościowych, refinansowych, dla młodych, konsolidacyjny, hipoteczny, czy gotówkowy. Jeśli potrzebujesz pomysłu na oszczędności, sprawdź fundusze inwestycyjne, lokaty, IKE oraz IKZE. Możesz również uzyskać ubezpieczenie na życie, majątkowe, czy od utraty pracy. To oczywiście tylko wycinek z szerokiej oferty. Klienci biznesowi również znajdą tu coś dla siebie, między innymi pożyczki na biznes, lokaty, rachunki dla firm, a także różnego rodzaju oferty dla przedsiębiorstw. Wszystkie formalności możesz załatwić on-line, a w decyzji pomoże Ci doradca dostępny na czacie lub pod telefonem. Gotową umowę otrzymujesz listownie do domu i wystarczy tylko Twój podpis, nie musisz robić nic więcej.

Baza wiedzy

Skorzystaj z poradników dostępnych na stronie oraz artykułów pisanych przez specjalistów. Dowiedz się na przykład co zrobić, żeby wakacje nie były zbyt kosztowne, jak dopasować polisę ubezpieczeniową do własnych potrzeb, nauczysz się nieco o inwestowaniu, a także o rynku nieruchomości i usług bankowych. Expander jest więc nie tylko portalem finansowym, ale również obszerną bazą wiedzy. Jeśli naprawdę zależy Ci na najkorzystniejszej ofercie, to koniecznie powinieneś zapoznać się z tymi artykułami.

Oszczędzaj więcej

Ciekawi Cię jakie zniżki i promocje może zaoferować firma Expander? Jest ich całkiem sporo. Możesz na przykład uzyskać niższe oprocentowanie kredytu albo skorzystać z wydłużonego czasu spłaty. Na lokacie możesz zarabiać więcej nawet o kilka procent. Bardzo dobra oferta dla firm sprawia, że już sama w sobie jest ofertą promocyjną. Klienci indywidualni mogą liczyć również na korzystniejsze warunki ubezpieczeń, a także na obniżenie kosztów kredytowych, dzięki pożyczce konsolidacyjnej. Klienci potwierdzają, że jest to jedna z lepszych i przede wszystkim uczciwa spółka, której warto powierzyć pieniądze do inwestycji. Ponad 20 lat na rynku, miliony zrealizowanych inwestycji i bogata oferta, sprawiają, że warto skorzystać z ich usług.

Chcesz wiedzieć więcej? Dopytać się o szczegóły? Poczytać opinie na temat firmy lub skonsultować się z innymi klientami? Dołącz do grupy na Facebooku i Google+.