kody rabatowe ESKK
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe ESKK

ESKK (Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego) to polski oddział europejskiej firmy ESCC specjalizującej się w kształceniu na odległość. Grupa ESCC to największa w Europie firma w tej branży, działająca również na teren Węgier, Rumunii, Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu. Z usług ESKK skorzystało już ponad milion osób. Jeśli chcesz do nich dołączyć, możesz wybierać spośród 85 kursów z różnych dziedzin. Po odbyciu każdego z nich otrzymasz „Zaświadczenie ukończenia kursu”, a po niektórych z nich możesz przystąpić do egzaminu, aby uzyskać ceniony na rynku pracy certyfikat. Forma kształcenia na odległość to doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności w rzeczywistości XXI wieku.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje ESKK • Październik 2018

50%
50% zniżki na kursy
Więcej szczegółów
49zł
Wszystkie kursy po 49,99 zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o ESKK

Jaki kurs możesz wybrać?

Oferta ESKK to kursy, które podniosą Twoje zawodowe kwalifikacje, umożliwią naukę języka obcego lub pomogą rozwinąć hobby. Możesz wybrać jeden z kursów językowych, aby podszkolić swój angielski lub rozpocząć naukę orientalnego języka. Jeśli chcesz nauczyć się języka w naturalnych warunkach, skorzystaj z oferty ESKK travel i ucz się go w jednym z 30 krajów świata. Chciałbyś zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynku pracy? Skorzystaj z oferty kursów zawodowych. Masz wśród nich wybór między kursami kadrowymi, komputerowymi, księgowymi i logistycznymi. Dbając o swój rozwój osobisty możesz rozpocząć szkolenie hobbystyczne, komputerowe, księgowe, psychologiczne i parapsychologiczne. Natomiast kursy z dziedziny „sztuka i talent”, „dom i ogród”, „moda i uroda”, „relaks i rekreacja” pozwolą rozwinąć Twoje zainteresowania i nauczyć się, jak lepiej dbać o siebie i swoje otoczenie.

Nauka dopasowana do Ciebie

Aby zdobywać nowe kwalifikacji nie musisz już wychodzisz z domu. Specyfika edukacji na odległość daje możliwość dostosowania trybu nauki do Twoich indywidualnych predyspozycji i warunków życiowych. Sam decydujesz, czego, gdzie i w jaki sposób będziesz się uczyć. Wybierz dogodne dla siebie tempo kształcenia: standardowe - przewidujące 15-30 minut nauki codziennie, co pozwoli na przyswojenie jednego pakietu materiału w ciągu miesiąca; szybkie - w ramach którego otrzymasz dwa pakiety materiałów na miesiąc; indywidualne – wtedy to Ty zdecydujesz z jaką częstotliwością będziesz się uczyć i otrzymywać nowy zestaw pomocy naukowych.

ESKK pozwala także na wybór preferowanych metod nauki. Jeśli cenisz sobie tradycyjną naukę z podręczników, wybierz Metodę Standard, a wtedy otrzymasz zestaw książek i płyt audio z uzupełniającymi kurs nagraniami. Metoda Plus wykorzystująca pomoce multimedialne doskonale sprawdzi się wśród wzrokowców, a Metoda Audio wśród słuchowców lub osób, które chcą się uczyć podczas podróży. Nie lubisz monotonii? Wybierz Metodę Max (zawiera ona wszystkie wymienione sposoby nauczania) i sam decyduj, w jaki sposób będziesz się kształcił każdego dnia. Niezależnie od wybranej metody otrzymasz dostęp do platformy online, na której będziesz mógł wykonać swoje zadanie domowe i skorzystać z pakietów multimedialnych. Nie musisz się także obawiać, że zabraknie Ci motywacji do samodoskonalenia. Nad przebiegiem kursu czuwał będzie osobisty nauczyciel, który sprawdzi Twoje prace domowe i nie pozwoli by Twój zapał osłabł.

Promocje i bezpieczeństwo w ESKK

ESKK umożliwia Ci rozpoczęcie nauki za darmo! Po wypełnieniu formularza otrzymasz na skrzynkę e-mail bezpłatne próbne materiały, które pozwolą Ci na zapoznanie się ze specyfiką kształcenia na odległość i wybór odpowiedniego dla siebie kursu. Kupując cały pakiet szkoleniowy zyskujesz dodatkowy rabat. Możesz także skorzystać z okazjonalnych promocji, dzięki którym obniżysz koszt szkolenia nawet o połowę! ESKK dba o komfort i bezpieczeństwo zakupu. Nawet gdy zdecydujesz się zrezygnować z wykupionego kursu, to otrzymasz zwrot jego kosztów. Jakość edukacji ESKK została potwierdzona ponad 20-letnim doświadczaniem i zadowoleniem ponad 90% klientów.

Już dziś wybierz kurs dla siebie i zostań studentem największej szkoły edukacji korespondencyjnej w Europie!