kody rabatowe Edom.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe edom.pl

Edom.pl to polski portal założony przez niemiecką firmę e-domizil oferujący swoim użytkownikom bogatą ofertę wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych położonych w różnych zakątkach świata. Ten międzynarodowy systemu rezerwacji pozwoli Ci przejrzeć i wynająć odpowiednie lokum na spędzenie wakacji lub weekendu w dowolnym miejscu. Dodatkowo posiada odpowiednie certyfikaty i gwarancje ubezpieczeniowe, dzięki którym nie będziesz musiał się martwić, że wakacje z winy sprzedającego nie dojdą do skutku, zwłaszcza, że portal edom.pl współpracuje jedynie ze sprawdzonymi właścicielami obiektów.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Edom.pl • Październik 2018

100zł
Rabat na na 100 zł na rezerwacje
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o edom.pl

A Ty gdzie spędzisz wolny czas?

W swojej ofercie edom.pl posiada imponującą liczbę ponad 300 tysięcy obiektów, w których możesz spędzić urlop albo wakacje. Dodatkowo wciąż dodawane są nowe, po to by uczynić możliwość Twojego wyboru jeszcze większą. Miejsce docelowe swoich wakacji możesz wybrać spośród 37 krajów Europy i świata. Edom.pl posiada w swojej bazie domy i apartamenty zarówno w popularnych rejonach wypoczynkowych w Austrii, Bułgarii, Chorwacji, na Cyprze, we Francji, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, jak i mniejszych państewkach, które dopiero rozwijają się turystycznie. Wśród nich wyróżnić można między innymi Andorę, Bośnię-Hercegowinę, Albanię, Maltę, Serbię, Irlandię, Islandię, Luksemburg oraz Węgry. Jeśli interesuje Cię wypoczynek w Belgii, Czarnogórze, Czechach, krajach Skandynawskich, Holandii, na Litwie lub Łotwie, w Niemczech, Rumunii, na Słowacji lub w Szwajcarii także znajdziesz coś dla siebie i swojej rodziny. Duża część oferty obejmuje także teren Polski, więc niezależnie czy chcesz spędzić czas w górach, na Mazurach czy nad morzem sprawdź co edom.pl ma Ci do zaoferowania.

Wyszukiwanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe

Szukanie domku lub apartamentu na wakacje może być bardzo żmudne, nurzące i stresujące. Przeglądanie rozproszonych ofert, sprawdzanie dostępności w interesującym nas terminie jest dodatkowo czasochłonne. Na edom.pl masz wszystko w jednym miejscu! Dodatkowo wyszukiwanie ofert zostało maksymalnie uproszczone. Najpierw wybierasz interesujący Cię kraj i region, ewentualnie miejscowość. Później określasz liczbę osób, z którą pojedziesz na wakacje, termin i długość pobytu. Możesz także dodatkowo dostosować ofertę do swoich wymagań – wybrać rodzaj obiektu pomiędzy domkiem a apartamentem, preferowaną odległość od wyciągu narciarskiego albo jeziora oraz niezbędne wyposażenie obiektu, tak by zapewnić sobie najlepszy możliwy komfort. Przy zaznaczaniu odpowiednich opcji system możesz wyszukać dla Ciebie obiekt z dostępem do Internetu, klimatyzacją, pralką, basenem, sauną, tarasem, jacuzzi, kominkiem, zmywarką, parkingiem albo telewizją. Niewątpliwie odnajdziesz tam coś dla siebie i Twojej rodziny. Możesz dodawać obiekty do schowka, by móc do niech wrócić w każdym momencie. Specjalna oferta została przygotowana dla właścicieli zwierząt. Z łatwością wyszukasz tylko te obiekty, do których możesz zabrać także swojego psa lub kota. A jest ich przeszło 60 tysięcy! Już nie będziesz musiał się zastanawiać co z nim zrobić na czas swojej nieobecności.

Dodatkowe korzyści

Idealną okazją do spontanicznego nawet spędzenia weekendu lub urlopu są oferty last minute. W specjalnej zakładce odnajdziesz oferty, które zaczynają się nawet w przeciągu tygodnia! Dzięki nim możesz zaoszczędzić na swoich idealnych wakacjach nawet do 33%. Rezerwując na edom.pl masz gwarancje bezpieczeństwa przechowywania swoich danych! Wszystko, co przekazujesz za pośrednictwem portalu odbywa się z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm prawnych. Podczas rezerwacji wszystkie Twoje dane osobowe oraz informacje bankowe są zabezpieczone protokołem SSL. Nie musisz się więc martwić, że ktoś niepowołany będzie miał do nich dostęp.

Dzięki edom.pl planowanie wakacji może być jeszcze przyjemniejsze!

Już dzisiaj zamów newsletter i otrzymaj atrakcyjny kupon rabatowy o wartości 100 złotych! To jednak nie jedyny plus. Będziesz regularnie informowany na bieżąco o nowościach, konkursach i rabatach oraz propozycjach urlopowych.

Śledź edom.pl na Facebook; Twitter; Google+.