kody rabatowe EDarling
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe eDarling

eDarling jest portalem randkowym założonym w 2009 roku w Niemczech, który rok później wszedł na polski rynek. Swoją siedzibę ma w Berlinie. Obecnie działa w 26 krajach świata. To co wyróżnia go spośród innych portali tego typu jest specjalna metoda dopasowywania partnerów oparta na matchingu, którego podstawą jest test psychologiczny składający się sponad 200 pytań. Właśnie on daje najlepsze rezultatów doborze partnerów o podobnych wartościach, charakterach, wymaganiach wobec związku i celach w życiu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje EDarling • Październik 2018

Promocja
Rejestracja za darmo
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Sport i Rekreacja

Oakley
20% rabatu na akcesoria + darmowy audiobook od Orange! Pokaż wszystkie kody Oakley
Ważne do:
Martes Sport
Rabat 20 zł po zapisaniu się na newsletter sklepu Pokaż wszystkie kody Martes Sport
Ważne do:
Abcfitness
Darmowa dostawa od 300 zł w ABCfitness.pl Pokaż wszystkie kody Abcfitness
Ważne do:

Dowiedz się więcej o eDarling

eDarling dla samotnych i nie tylko

Możliwości poznania wymarzonego partnera lub partnerki stwarzane przez edarling.pl wykraczają poza ofertę zwykłego portalu randkowego. Tutaj nie musisz sam przeszukiwać portalu i sprawdzać każdego profilu, by odszukać osoby idealnej dla siebie. Z eDarling nie tracisz czasu na szukanie partnera poprzez Internet metodą prób i błędów! Tutaj zostaną przygotowane specjalne dla Ciebie propozycje osób, z którymi masz największą szansę zbudować trwały i szczęśliwy związek.

Nowatorska metoda doboru partnerskiego

Każdy użytkownik edarling.pl ma szansę poznać właściwą osobę dzięki specjalnie przygotowanym metodom doboru partnerskiego składającym się z kilku etapów. Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę są te, które sam sobie założysz. Decydujące znaczenie mają tutaj preferencje wiekowe, miejsce zamieszkania, wzrost, wyznanie i stosunek do używek – alkoholu i papierosów. Nikt, kto nie spełnia tych Twoich kryteriów nie zostanie Ci zaproponowany jako osoba do Ciebie pasująca. Możesz także doprecyzować swoje dalsze wymogi zaznaczając jak ważne są dl Ciebie inne cechy wymarzonego partnera. Ma być przystojny? Wykształcony? Cieszyć się wysokim statusem społecznym? To, jak istotny jest dla Ciebie każdy z tych elementów możesz zaznaczyć w specjalnej skali. Oczywiście, zawsze masz dostęp do ustawień swoich preferencji. Możesz je zmieniać, nawet diametralnie, w każdym momencie.

Jak to działa?

Grono potencjalnych kandydatów lub kandydatek zawęża test osobowości. Znany i ceniony przez psychologów test składa się z 283 szczegółowych pytań, o to jak sobie radzisz w określonych sytuacjach oraz badający Twój stosunek do świata i ludzi. Jego rozwiązanie jest niezbędne i umożliwi przygotowanie Twojego prywatnego profilu, który będzie stanowił podstawę do wyboru idealnie dopasowanego do Ciebie partnera. Oczywiście wyniki testu są Ci udostępnione na Twoim prywatnym koncie. System doboru portalu eDarling polega na odnalezieniu osób najtrafniej dopasowanych, o nie znaczy, że o identycznych cechach charakteru. Z założeń portalu mają to być osoby, które będą się uzupełniać na tyle, by móc stworzyć szczęśliwy, a przede wszystkim trwały związek. Dzięki częstemu logowaniu się na stronie edarling.pl Twój profil częściej będzie pojawiał się w propozycjach potencjalnych partnerów innym osobom. A to znacznie zwielokrotnia szanse poznania kogoś interesującego, być może nawet Tego Jedynego albo Tej Jedynej. W obecnym momencie edarling.pl ma ponad dwa miliony zarejestrowanych użytkowników, w całej Europie jest to aż 14 milionów!

Coś więcej niż portal Radkowy

Edarling to nie tylko portal randkowy, ale także dostępne dla wszystkich artykuły na temat życia w pojedynkę oraz związkach. Znajdziesz tam porady jak stworzyć i utrzymać idealny i szczęśliwy związek. Dodatkowo, dla użytkowników przygotowany jest specjalny poradnik „Drogę do szczęścia na eDarling”, który przeprowadzi Cię przez proces rejestracji, uzupełniania tekstu i pomoże wykorzystać efektywnie wszystkie zalety portalu zwiększając szansę na znalezienie Twojej miłości. Możesz także poznać pełne otuchy historie miłosne par w rożnym wieku poznawanych na eDarling.

Uznanie jakim cieszy się eDarling potwierdzają liczne nagrody – w roku 2010 portal otrzymał etykietę bezpiecznych zakupów od TÜV Süd. Rok później natomiast zajął trzecie miejsce w rankingu portali randkowych ułożonej przez „Komputer Świat”.

Odnajdź eDarling na:

Już dzisiaj odnajdź swoją drugą połowę na edarling.pl!