kody rabatowe Easyjet
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Easyjet

Czy istnieje możliwość zamówienia taniego biletu lotniczego, bez zbędnych formalności, nie wychodząc z domu i na takiej trasie o jaką nam chodzi? Z dokładnie taką ofertą naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi linia lotnicza EasyJet. Jest ona europejskim liderem w kategorii gęstości sieci połączeń na kontynencie. Liczba przewożonych rocznie pasażerów jest niebagatelna i sięga 60 milionów. A wszystko odbywa się na 100 trasach z wykorzystaniem ponad 50 najważniejszych lotnisk Europy.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Easyjet • Listopad 2018

Darmowa dostawa
Najlepsze oferty cenowe Easyjet !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Easyjet

Zalety linii lotniczych EasyJet

Z EasyJet bez problemu znajdziesz każdy lot z każdego większego lotniska w Europie, gdyż linie te wyspecjalizowały się w przewozach właśnie na tym kontynencie. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwoli Ci dokładnie określić miejsce odlotu i przylotu, terminy, liczbę oraz wiek pasażerów oraz dostępne specjalne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Po wprowadzeniu wszystkich danych zostaniesz przeniesiony do zakładki z ofertami w widoku 3-dniowym, 3-tygodniowym oraz rocznym. Możesz wybrać dzięki temu najbliższy termin rezygnując przy tym z oszczędności na bilecie, bądź odleglejszy, co już wiąże się ze znaczną obniżką jego ceny. Pomocne opcje przy rezerwacji pozwalają także wynająć miejsce w hotelu bądź samochód, którym będziemy poruszać się w miejscu swojego wypoczynku.

Odpowiedzialność społeczna

Ruch lotniczy wytwarza wiele zanieczyszczeń oraz negatywnie wpływa na środowisko. Aby zminimalizować te niekorzystne tendencje linia bardzo dba o jak najlepsze wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju. Jej głównym priorytetem na tym polu jest inwestowanie w technologie przyszłości oraz dbanie o efektywność swoich działań w każdym aspekcie działalności firmy. Najważniejsza wydaje się tu polityka polegająca na tym, aby każda linia była opłacalna nie tylko pod względem ekonomicznym, ale przede wszystkim, aby obłożenie miejsc w każdym samolocie było jak największe. Powoduje to znaczny spadek emisji CO2 do atmosfery w przeliczeniu na pasażera i jest ona średnio o 22% niższa w porównaniu do konkurencji na bliźniaczych trasach przelotów.

Oferty specjalne

Wszystkie najkorzystniejsze cenowo oferty lotów znajdziesz już na samej stronie głównej linii lotniczych. Zobaczysz tam oferty biletów w atrakcyjnych cenach w każdym terminie, zarówno bliskim jak i oddalonym o kilka miesięcy względem dnia rezerwacji. Jeśli tylko okazjonalnie korzystasz z oferty Easyjet.com i nie chcesz być informowany o każdej drobnej zmianie w propozycjach lotów, możesz zapisać się do darmowego newslettera. Wtedy tylko najważniejsze informacje oraz wiadomości będą przesyłane na Twój adres e-mail. Także specjalne oferty jak rabaty oraz upusty na przeloty na najważniejszych trasach i u największych przewoźników znajdą się w wiadomości informującej Cię o tym. Ciekawą opcją, jaką możesz wybrać w trakcie subskrypcji newslettera jest wybranie miast, z których wyloty interesują Cię najbardziej. Wtedy w otrzymywanych wiadomościach będziesz informowany nie tylko o upustach i promocjach, ale także o lotach, które wybrałeś.

Easyjet w Sieci

W przypadku gdy zainteresowała Cię oferta Easyjet.com warto abyś zaglądał także na strony mediów społecznościowych, takie jak Facebook oraz Google+, aby być na bieżąco z ofertą i nowościami pojawiającymi się u tego przewoźnika. Jeśli szukasz inspiracji na udane wakacje w którymś z europejskich krajów pomóc w tym może zakładka (http://www.easyjet.com/pl/zainspiruj-mnie). Pod nią kryją się najtańsze oferty przelotów do najważniejszych miast Europy. Bilet zarezerwujesz łatwo i szybko z każdego komputera z dostępem do Internetu. A w przypadku gdy nie masz możliwości korzystania z komputera stacjonarnego bądź laptopa, a chcesz na bieżąco przeglądać aktualną ofertę Easyjet.com, możesz to osiągnąć ściągając mobilną aplikację na swojego smartfona i cieszyć się jej funkcjonalnością i łatwością obsługi.