kody rabatowe Dell
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Dell

1984 to rok, w którym powstała firma Dell oraz rozpoczęło się pasmo jej sukcesów związanych z asortymentem, jaki oferowała swoim klientom. Już od 30 lat możesz korzystać z usług oraz technologii informatycznych na najwyższym poziomie jakości oraz zaawansowania w połączeniu z łatwością obsługi i bezawaryjnością używanego przez Ciebie sprzętu komputerowego. Tak długo zdobywane doświadczenie procentuje w postaci coraz większej liczby zadowolonych klientów, coraz niższymi i bardziej przystępnymi cenami rozwiązań informatycznych oraz stałym poszerzaniem asortymentu o nowinki techniczne dające przewagę nad konkurencją z branży.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Dell • Wrzesień 2018

Darmowa dostawa
Promocja Dell
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Komputery i Akcesoria

Zadowolenie.pl
Darmowa dostawa w Zadowolenie.pl! Pokaż wszystkie kody Zadowolenie.pl
Ważne do:
Electro
Wiosna w ogrodzie - super ceny sprzętu i Electro kod rabatowy! Pokaż wszystkie kody Electro
Ważne do:
MixMedia
Darmowa dostawa w MixMedia.pl Pokaż wszystkie kody MixMedia
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Dell

Asortyment do zastosowań domowych

Na stronie głównej Dell znajdziesz dwie zakładki, które przeniosą Cię do działów w których znajdziesz dokładnie to, czego szukasz dla domu bądź dla swojej firmy. Jeśli szukasz komputera do zastosowań domowych znajdziesz tu wszystkie rodzaje sprzętu przeznaczone do tego typu prac i wybierzesz dokładnie taki, o jaki Ci chodziło. Możesz wybierać spośród czterech zakładek

  • Alienware,
  • Notebooki,
  • Komputery Stacjonarne i All-in-One
  • Akcesoria i peryferia.

Alienware to seria notebooków, które zaspokoją najbardziej wymagających graczy. Ekran Full HD oraz 18-calowy ekran z pewnością zapewni masę zabawy i pozwoli cieszyć się najwyższą wydajnością w połączeniu z wygodą łatwego przenoszenia sprzętu. Wśród komputerów stacjonarnych znajdziesz zarówno te nadające się do pracy biurowej, o mniejszej wydajności, ale także jednostki o niebagatelnych parametrach, mogące posłużyć do domowej pracy z grafiką bądź jako centrum multimedialne. Ciekawym komputerem jest typ All-in-One czyli wszystko w jednym. Monitor jest zintegrowany z całym urządzeniem, więc zajmuje o wiele mniej miejsca i stanowi kompletną estetyczną całość.

Dodatkowo bezprzewodowa klawiatura oraz myszka dopełniają funkcjonalności tego typu jednostki. Jeśli szukasz natomiast notebooka, wybór dostępnych modeli i ich parametry techniczne na pewno pozwolą Ci zakupić taki jego typ, który idealnie zaspokoi Twoje potrzeby. Wielkość pamięci, pojemność dysku twardego, szybkość procesora, rozmiar matrycy oraz wiele innych zróżnicowanych parametrów, pozwoli Ci wybrać konfigurację najlepszą dla Ciebie. Gdy dokonasz już wyboru komputera możesz zaopatrzyć się także we wszelkie akcesoria, których do niego potrzebujesz. Bogaty wybór monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, baterii, toreb i innych pozwoli Ci w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz.

Dell dla firm i przedsiębiorstw

Jeśli chodzi o dostarczanie rozwiązań informatycznych dla firm, Dell jest pod tym względem niezaprzeczalnym liderem. Jeżeli szukasz serwerów o wyjątkowej trwałości i niezawodności, pamięci masowej do bezpiecznego przechowywania ważnych firmowych danych czy chcesz utworzyć sieć w swoim przedsiębiorstwie, rozwiązania proponowane przez Dell okażą się najlepszym wyborem. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne elementy do zbudowania serwerowi (m.in. serwery w obudowie lub do montażu, infrastrukturę centrum danych oraz oprogramowanie) bądź wydajnej i bezpiecznej sieci (przełączniki, interfejsy, oprogramowanie, produkty ochrony sieci itp.).

Oferty specjalne

Nie tylko w przypadku jakości, ale także w przygotowaniu ofert specjalnych bądź rabatów firma Dell nie idzie na żadne kompromisy. Zniżki są naprawdę duże i satysfakcjonujące. Upusty wynoszą od 200 zł do nawet 500 zł w przypadku niektórych typów modeli notebooków. Dodatkowo osobna zakładka Okazje Dell zawiera najlepsze cenowe okazje dostępne na stronie sklepu.

Dell w Sieci

Oferta firmy Dell jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi nowinkami technicznymi oferowanymi przez sklep, śledź m.in. strony mediów społecznościowych, takich jak: