kody rabatowe Czech Airlines
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Czech Airlines

Czech Airlines to działające od 1923 roku czeskie linie lotnicze. Należą do grupy SkyTeam – drugiego co do wielkości sojuszu zrzeszającego przewoźników lotniczych z całego świata. W swojej ofercie mają loty do państw w całej Europie oraz krajów azjatyckich, Bliskiego Wschodu oraz do Ameryki Północnej. Polskich klientów na pewno zainteresuje doskonałe połączenie do Pragi, na którym odbywają się aż 3 kursy każdego dnia. Lata doświadczenia, dbałość o bezpieczeństwo i komfort lotu sprawiają, że czeskie linie lotnicze cieszą się niesłabnącą popularnością oraz uznaniem, o czym świadczy między innymi zdobyty w 2007 roku tytuł najlepszego przewoźnika w Europie Środkowej i Wschodniej.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Czech Airlines • Październik 2018

Promocja
Specjalne Oferty Czech Airlines, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Czech Airlines

Jak zarezerwować lot?

W Polsce samoloty linii Czech Airlines odlatują z Portu Lotniczego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu, oraz z Lotniska Chopina w Warszawie. Chcąc zarezerwować obsługiwany przez nie lot najlepiej skorzystać z wyszukiwarki lotów na stronie internetowej przewoźnika. Obsługiwana jest ona w różnych językach, w tym w także i w polskim. Możesz zarezerwować bilet w jedną stronę, bilet obejmujący powrót do miejsca, z które rozpoczęła się podróż albo bilet „Open jaw” - oferujący podróż powrotną niezależnie od wybranego lotniska na jej rozpoczęcie i zakończenie. Za bilet zapłacisz kartą kredytową VISA, Eurocard/MasteCard lub American Espress. Po zakończeniu rezerwacji otrzymasz bilet, wydruk trasy lotu oraz potwierdzenie zapłaty. Przed wylotem możesz samodzielnie dokonać odprawy online lub odbyć ją na lotnisku w kiosku samodzielnej odprawy lub przy stanowisku check-in.

Wybierz klasę odpowiednią dla siebie

W zależności od potrzeb klient może wybrać odpowiednią dla siebie klasę serwisową: ekonomiczną lub biznesową. W ramach klasy ekonomicznej dostępne są następujące rodzaje: Economy i Economy Premium (dla klientów ceniących tanie podróżowanie) i Value Special (umożliwiająca bezpłatną zmianę rezerwacji biletu i szybszą odprawę na lotnisku). Klienci biznesowi mogą liczyć na liczne udogodnienia: szybką odprawę oraz komfort i prywatność zarówno na pokładzie jak i na lotnisku, oczekując na przesiadkę w stworzonych dla nich specjalnych poczekalniach.

Klienci klasy ekonomicznej mogą przewieźć bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnej wadze do 8 kg oraz jeden bagaż rejestrowany do 23 kg. Natomiast klienci podróżujący służbowo otrzymują możliwość przewiezienia pod dwie sztuki każdego rodzaju bagażu ze zwiększonym limitem ich wagi. Linie Czech Airlines dbają o bezpieczeństwo Twoich bagaży podczas całej podróży. Umożliwiają także przewożenie sprzętu sportowego oraz wygodę podróżowania zwierząt.

Zadbaj o komfort całej swojej podróży

Kupując bilet na lot Czech Airlines możesz od razu zarezerwować miejsce w hotelu. Wybierz dla siebie nocleg w jednym z 509 000 apartamentów, willi i hoteli. Różnorodność cen, rodzajów i standardów obiektów sprawi, że na pewno znajdziesz nocleg idealny dla Ciebie. Co ważne, większość rezerwacji jest darmowa i za nocleg zapłacisz dopiero w trakcie pobytu, a w wypadku rezygnacji nie stracisz pieniędzy. Aby ułatwić Ci poruszanie się po odwiedzanym kraju, pracownicy linii lotniczych przeszukali ponad 10000 wypożyczalni samochodowych, by móc zaoferować Ci najkorzystniejsze oferty. Zaoszczędź czas i skorzystaj z możliwości wynajęcia samochodu od razu na stronie linii lotniczych.

Zyskuj na kolejnych lotach z Czech Airlines

Będąc częstym pasażerem samolotów czeskich linii lotniczych możesz zyskać zniżki na kolejne bilety. Pakiet lojalnościowy „OK Plus” umożliwia zbieranie punktów za przebyte na pokładzie mile. Zdobyte punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, bonusowe bilety lub dodatkowe usługi podczas kolejnego lotu. Dołączenie do programu jest darmowe, wystarczy jedynie wypełnić formularz online. Po przystąpieniu do niego otrzymasz plastikową kartę członkowską oraz pierwszy bonus: 2000 mil.

Odwiedź Czech Airlines na Facebooku, Google+ i Twitterze.