kody rabatowe Centrum Rowerowe
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Centrum Rowerowe

Centrum Rowerowe to sklep, w którym każdy miłośnik „dwóch kółek” znajdzie komplet sprzętu i akcesoriów, by realizować swoją pasję. Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu uruchomiła dwa odziały stacjonarne: w Bydgoszczy i w Toruniu oraz sklep online. Twórca Centrum Rowerowego postawił sobie za cel stworzenie najlepszego w Polsce sklepu internetowego dla rowerzystów. Opinie klientów oraz prestiżowe wyróżnienie w kategorii ”Sport” w „Rankingu Sklepów Internetowych 2014” świadczą o tym, że temu zadaniu udaje mu się sprostać jak najlepiej. Swoim klientom oferuje on prawie 9 tysięcy produktów, objętych dwuletnią gwarancją. Dzięki codziennym promocjom oraz systemowi rabatowemu są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Centrum Rowerowe • Październik 2018

25zł
Rabat na 25zł przy zamówieniu powyżej 250zł
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Sport i Rekreacja

Oakley
20% rabatu na akcesoria + darmowy audiobook od Orange! Pokaż wszystkie kody Oakley
Ważne do:
Martes Sport
Rabat 20 zł po zapisaniu się na newsletter sklepu Pokaż wszystkie kody Martes Sport
Ważne do:
Abcfitness
Darmowa dostawa od 300 zł w ABCfitness.pl Pokaż wszystkie kody Abcfitness
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Centrum Rowerowe

Kompleksowa oferta dla każdego rowerzysty

Wśród prawie 9 tysięcy produktów znajdują się różne rodzaje rowerów: crossowe, cruisery, miejskie, szosowe, trekkingowe, górskie, elektryczne, składaki oraz dziecięce. Znajdziesz tu także wszelakie części do roweru, akcesoria rowerowe, narzędzia potrzebne do naprawy oraz wszystko, czego potrzebuje rowerzysta: kaski, odzież, obuwie rowerowe. Z łatwością sprawdzisz, co nowego pojawiło się w sklepie Centrum Rowerowe, jakie produkty są na promocji, a jakie na wyprzedaży, wybierając z katalogu odpowiedni dział: „nowości”, „promocje” lub „wyprzedaże”. Każdy produkt jest dokładnie opisany i opatrzony zdjęciem. Możesz także sprawdzić jego dostępność i przewidywany czas dostawy. System opcji porównywarki masz możliwość sprawdzenia parametrów technicznych i cenowych kilku produktów i wybranie z nich najlepszego dla Ciebie.

Szybkie i pewne zakupy

Zakupu w sklepie internetowym możesz dokonać jako gość albo stały klient, poprzez założenie w nim konta (dzięki niemu wydane przez Ciebie pieniądze będą nagradzane dodatkowymi rabatami). Za wybrany sprzęt zapłacisz elektronicznie (PayU, PayPal lub Santander) albo przy odbiorze. Swoją przesyłkę możesz odebrać od kuriera, w paczkomacie InPost albo w placówce stacjonarnej w Bydgoszczy. Za dostawę kurierem zakupów, których cena przekroczyła 500 zł, nie będziesz musiał płacić. Jeśli zechcesz zmienić lub zrezygnować z zamówionego towaru, masz do tego prawu. Sklep daje swoim klientom nie ustawowe 10, a aż 60 dni na zwrot!

Oszczędzaj dzięki promocjom

Pracownicy Centrum Rowerowego dbają, abyś miał możliwość zakupienia sprzętu po naprawdę niskich cenach. Oprócz stałych promocji, każdego dnia kilka produktów zostaje objętych niższą cena na okres 24 godzin. Warto codziennie sprawdzać stronę internetową Centrum Rowerowego, aby nie przegapić tych okazji. Bądź na bieżąco z ofertą i zapisz się na newslettera, a jako miłe przywitanie otrzymasz rabat w wysokości 20 zł. na Twoje pierwsze zakupy. Kolejną zniżkę 2% uzyskasz, za wystawienie opinii o zakupionych produktach na stronie internetowej sklepu. Jeśli w innym sklepie znalazłeś produkty Centrum Rowerowego w korzystniejszej cenie, poinformuj o tym pracowników klikając „Alert cenowy”, aby zaproponować im niższą i bardziej konkurencyjną cenę.

Jeszcze taniej dla stałych klientów

Dla stałych klientów przygotowano szeroki wachlarz promocji. Po wydaniu pierwszych 500 zł., na założonym podczas rejestracji koncie zostaje naliczana wydana suma i odpowiadający jej rabat. Klienci mogą skorzystać z 3 rodzajów rabatów. Rabat na producenta obejmuje zniżki do 15% przypisane produktom prawie wszystkich marek dostępnych w sklepie. Skorzystać z niego mogą osoby, które przekroczyły najniższy naliczany prób uprawniający do rabatów, czyli właśnie 500 zł. Wydając kolejne sumy w Centrum Rowerowym osiąga się kolejne progi rabatowe: od 1% do 6%. Stali klienci mogą także liczyć na zniżkę 10% na pewne grupy towarów (np. kaski, buty), które regularnie zostają objęte promocją. I to co najważniejsze: te trzy systemy rabatowe łączą się, przez co możesz zaoszczędzić nawet 31%!

Odwiedź sklep także na Facebooku. Dołącz do grona miłośników „dwóch kółek”, którzy cieszą się swoim hobby, dzięki zakupom w Centrum Rowerowym!