kody rabatowe Centrum.meble.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Centrum.meble.pl

Centrum.meble.pl to sklep internetowy, posiadający w swojej ofercie bogaty wybór akcesoriów meblowych, wszystkich elementów potrzebnych do wykonania mebli oraz bogaty zakres usług związanych z cięciem, dopasowywaniem oraz oklejaniem płyt. Dzięki zaawansowanemu systemowi dokonywania zamówień większość z nich jest gotowa do transportu w ciągu zaledwie 24 godzin. Istnieje także możliwość odbioru zamówienia osobiście. Organizowane wyprzedaże i konkursy to dodatkowy atut sklepu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Centrum.meble.pl • Listopad 2018

6%
Rabat na 6% na zakupy powyżej 100 zł
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Dostawa za darmo !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Centrum.meble.pl

O ofercie sklepu Centrum Meble

Oferta sklepu Centrum Meble jest specjalnie wyselekcjonowana i zawiera wszystko to, co jest nam potrzebne do wykonania mebli bądź ich odnowienia a szeroki zakres usług pozwoli nam na zamówienie dowolnych mebli kuchennych, szafek bądź regałów na wymiar. Co do samych usług mamy dostępne dwie opcje: Usługi dla meblarstwa oraz Meble na wymiar. W pierwszym przypadku możemy przyciąć zamówiony przez nas materiał, wyciąć dowolny kształt w płycie, okleić także jej krawędzie lub pokryć je specjalną farbą akrylową. Istnieje także możliwość nawiercenia otworów montażowych w zamówionych przez nas płytach. Druga opcja, czyli meble na wymiar daje nam możliwość skorzystania z konfiguratora mebli, w którym do dokładnie określimy wszystkie wymiary, jakie nas interesują, a także rozkroimy każdą płytę (meblową, akrylową, budowlaną, fornirowaną oraz sklejkę) na dowolny wymiar.

W samym sklepie znajdziemy także różnego rodzaju płyty, sklejki, laminaty oraz blaty, a także bogactwo akcesoriów jakie w trakcie montażu mebli bądź dowolnej innej pracy związanej z meblarstwem, mogą okazać się nam niezbędne. Znajdziemy tu m.in. nogi, nóżki, pomoce montażowe, zamki, wieszaki, uchwyty, kratki wentylacyjne, ograniczniki, listwy, materiały naprawcze, organizery biurowe oraz kuchenne i wiele innych. Wszystkie produkty oraz usługi posiadają rewelacyjne opisy i są opatrzone świetnymi zdjęciami. Wszystko to wzbogacone jest często o opinię klientów, którzy mogą skomentować zakupiony przez siebie produkt w sklepie. Daje to możliwość dokonania właściwego wyboru w oparciu o sprawdzone i rzetelne informacje.

Jakość i zaangażowanie na najwyższym poziomie

W razie jakichkolwiek pytań, na większość z nich znajdą Państwo odpowiedź w zakładce Pomoc. Jednak w razie braku szukanej informacji możemy oczywiście zwrócić się z pytaniem telefonicznym bądź e-mailowym do obsługi sklepu. Wtedy bardzo szybko dostaniemy wyczerpującą odpowiedź na interesujące nas zagadnienie. Co do jakości i zaangażowania firmy została ona potwierdzona już wielokrotnie licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Warto tu wymienić m.in. Rubinową Kulę nadaną przez IPH w Rzeszowie w kategorii Lider Województwa Podkarpackiego, Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” oraz nadany przez Krajową Izbę Gospodarczą Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Oferty specjalne

Jeśli chodzi o specjalne ceny, obniżki oraz promocje, w sklepie Centrum.meble.pl nie będziemy mieć możliwości narzekania na brak któregokolwiek z tych elementów zachęcania klientów do zakupów. Główną ofertą rabatową znajdziemy w dziale Wyprzedaże, gdzie ceny są czasami obniżone nawet o 40% względem początkowej wartości produktu. Jeśli chodzi o formy dostawy to oprócz transportu do naszego miejsca zamieszkania możemy także wybrać odbiór osobisty, dostępny na razie tylko w Rzeszowie, Krakowie, Kielcach oraz Biłgoraju. Pozwoli tu uniknąć kosztów przesyłki i odebrać towar we własnym zakresie. Ciekawostką w kwestii promocji sklepu jest organizowanie co jakiś czas konkursów, np. „Pochwal się swoją kuchnią”, w którym to można zdobyć interesujące gadżety sklepu oraz 10% rabatu na zakupy w sklepie.