kody rabatowe CCC
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe CCC

CCC.eu jest sklepem typu multibrand. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz największe i zarazem najmodniejsze kolekcje butów oraz torebek. Marki, jakie możesz tu znaleźć, są synonimem wysokiej klasy, jakości i odznaczają się nieprzeciętnym designem. Zaskakująco niskie ceny oraz promocje i rabaty, jakie jest w stanie zaoferować Ci sklep CCC zapewnią pełną satysfakcję z dokonanych tu zakupów. Co do producentów obuwia oraz torebek nie sposób wymienić wszystkich, ale takie jak Lasocki, Jenny Fairy, Gino Lanetti, Ottimo czy Cesare Cave są najlepszą wizytówką dla asortymentu sklepu.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje CCC • Październik 2018

Darmowa dostawa
Promocja CCC
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Obuwie

Oakley
20% rabatu na akcesoria + darmowy audiobook od Orange! Pokaż wszystkie kody Oakley
Ważne do:
Buu.pl
Darmowa dostawa w buu.pl! Pokaż wszystkie kody Buu.pl
Ważne do:
Office Shoes
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 100 zł Pokaż wszystkie kody Office Shoes
Ważne do:

Dowiedz się więcej o CCC

O Grupie CCC

Grupa CCC jest niewątpliwie liderem w dwóch kategoriach. Przoduje jako producent obuwia oraz jest największym jego dystrybutorem w Polsce. Administracja oraz personel sklepów systematycznie podnosi jakość firmy pod każdym względem. Dostarcza coraz to nowych kolekcji obuwia, dba o jak najlepszy kontakt z klientem oraz podnosi jakość usług dodatkowych. Nie zapomina przy tym, aby ceny były stale na niskim poziomie przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Jakość jest kontrolowana bardzo skrupulatnie gdyż Administracja ma wpływ na proces powstawania nowych serii oraz kolekcji obuwia. A w jednym sezonie potrafi wprowadzić do oferty sklepu prawie 3 tysiące nowych wzorów z asortymentu torebek i butów. Dzięki temu możesz dokonać wyboru ukierunkowanego na Twoje potrzeby i oczekiwania względem jakości i estetyki produktu, a nie zdecydować się na kompromis w innym sklepie nieposiadającym tak bogatego asortymentu. Obuwie oraz torebki możesz wybierać spośród 67 marek, które stanowią wzór jakości i designu zostały obdarzone ogromnym zaufaniem setek klientów.

Co w ofercie?

Różnorodność to słowo kluczowe, jakie najlepiej pasuje do sklepu CCC. Duży wybór modeli oraz marek obuwia z pewnością zapewni Ci bezproblemowe odnalezienie wzoru, którego szukasz oraz satysfakcję z prostych i bezproblemowych zakupów. W kwestii rodzajów obuwia nie będziesz zawiedziona. Znajdziesz tu botki, mokasyny, półbuty, trampki, baleriny, buty sportowe, sandały, klapki, koturny oraz szpilki. Wybór marek jest nie mniejszy i obejmuje Nylon Red, Walky, Lasocki, Bassano, Inblu, Clara Barson, Gino Lanetti oraz Via Ravia. Oczywiście najczęściej wybieraną marką jest Lasocki, nie tylko ze względu na dodatkowe salony sprzedaży tego producenta, ale także na jakość i wyjątkowe wzory kolekcji oferowane klientom. Tak zbudowane zaufanie procentuje coraz to większym zaangażowaniem projektantów, administracji sklepu oraz samej obsługi, aby nie tylko utrzymywać wysoką jakość, ale stale i systematycznie ją podnosić.

Oferty specjalne

Każdy sklep stara się wyróżniać bądź nagradzać swoich stałych i wiernych marce klientów. Może to robić na wiele różnych sposobów. CCC korzysta z kilku form bonifikat dla klientów. Pierwszą, o której warto wspomnieć, jest możliwość wstąpienia do Klubu CCC. Dzięki członkostwu w nim będziesz informowany o promocjach i rabatach skierowanych wyłącznie do osób posiadających kartę członkowską. Także jako pierwszy dowiesz się o nowościach w asortymencie, zmianach kolekcji bądź ofertach specjalnych. Przystąpienie do Klubu jest bardzo proste. Wystarczy, iż wypełnisz formularz w formie elektronicznej bądź papierowej w dowolnym salonie sprzedaży CCC i w tym samym salonie odbierzesz swoją Kartę Klubu CCC. O wyjątkowych zniżkach i upustach będziesz informowana e-mailowo oraz telefonicznie. W przypadku, gdy nie posiadasz karty klubowej możesz oczywiście korzystać z każdej promocji czy akcji rabatowej prowadzonej w sklepie. A wyprzedaże są naprawdę kuszące, ponieważ niejednokrotnie cięcia cen sięgają 70%, a standardem są 50% zniżki na wybraną część asortymentu.

Więcej o CCC

Zawsze wszelkie nowości związane z działalnością sklepu oraz oferty specjalne możesz znaleźć na stronie głównej Ccc.eu. Jednak jeśli nie chcesz śledzić każdej drobnej zmiany, a interesują Cię przede wszystkim promocje, wyprzedaże oraz akcje cięcia cen odwiedzaj portale społecznościowe, na których znajdziesz tylko najważniejsze i najkorzystniejsze oferty. Te strony to Facebook oraz Instagram.