kody rabatowe Bron.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Bron.pl

Właścicielem sklepu internetowego bron.pl jest powstała w 1991 roku firma Kolter. Od samego początku działalność firmy jest ukierunkowana na dystrybucję artykułów strzeleckich i obronnych bez zezwoleń. Obecnie prowadzi sprzedaż detaliczną w firmowych sklepach w Częstochowie i Warszawie, za pośrednictwem sklepu internetowego, a także sprzedaż hurtową do sklepów branżowych w całym kraju. Zaopatruje także sklepy sportowe, wędkarskie i survivalowe. Od wielu lat cieszy się zasłużonym uznaniem i zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych. Sprawuje również patronat nad największą w Polsce siecią sklepów z bronią bez zezwoleń. Aktywnie wspiera rozwój strzelectwa sportowego i rekreacyjnego, organizując turnieje oraz wspierając sportowców w osiąganiu sukcesów.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Bron.pl • Listopad 2018

8%
8% rabatu na cały asortyment
Więcej szczegółów
5%
5% rabatu !
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Sport i Rekreacja

Oakley
20% rabatu na akcesoria + darmowy audiobook od Orange! Pokaż wszystkie kody Oakley
Ważne do:
Martes Sport
Rabat 20 zł po zapisaniu się na newsletter sklepu Pokaż wszystkie kody Martes Sport
Ważne do:
Abcfitness
Darmowa dostawa od 300 zł w ABCfitness.pl Pokaż wszystkie kody Abcfitness
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Bron.pl

Właściciel sklepu bron.pl od lat używasz broni, jesteś miłośnikiem strzelectwa lub profesjonalistą zawodowo używającym broni? Jesteś pasjonatem sportów ekstremalnych oraz militariów? Nie mogłeś trafić lepiej. Na stronie bron.pl znajdziesz nie tylko bogaty asortyment broni palnej, sprzętu do survivalu, air soft, myślistwa a także sprzętu detektywistycznego, lecz także ogromny zbiór wiedzy na ten temat. Zajrzyj do zakładek: Leksykon broni palnej oraz Słownik pojęć. Dowiesz się tu wielu przydatnych rzeczy, specyfikacji technicznych oraz ciekawostek o każdym rodzaju broni palnej. Kolter kocha to, co robi i chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi, wspierając i pogłębiając ich pasję. Znajdziesz tu naprawdę wszystko, aby rozpocząć swoją przygodę z bronią i strzelaniem. Profesjonalni sprzedawcy doradzą Ci na każdym kroku i pomogą wybrać sprzęt najlepiej dostosowany do twoich potrzeb. Ze strony możesz także pobrać praktyczny poradnik, z którego dowiesz się jak uzyskać pozwolenie na broń. Firma nie zapomina także o kolekcjonerach. Także oni znajdą tu dla siebie różne perełki. W swoim bogatym asortymencie firma posiada produkty największych światowych producentów. Jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce renomowanych marek takich jak: Umarex, Walther, Perfecta, Lider czy Logun. W ofercie znajdują się również artykuły sygnowane marką Kolter.

Kupujzrabatem w sklepie Bron.pl


Nowatorska firma

Firma Kolter stawia na dynamiczny rozwój. Nie boi się nowatorskich rozwiązań w zakresie marketingu i promocji. Jako pierwsza w Polsce uruchomiła nowatorski projekt, jakim jest internetowa telewizja e-commerce – www.kolter.tv. Jest ona swoistą platformą pośredniczącą między sprzedawcą a klientem i wspomagającą sprzedaż internetową. Zdjęcie i opis produktu nie zawsze prezentują jego wszystkie zalety. Nie jest to jednak jej jedyne zadanie. Oprócz filmów promocyjnych, znaleźć tam można wywiady w ciekawymi ludźmi, relacje z zawodów sportowych, targów militarnych i imprez branżowych. Dzięki temu miłośnicy i początkujący adepci mogą śledzić nowinki, podpatrzyć profesjonalistów oraz doskonalić swój warsztat.

Co znajdziesz na bron.pl?

Mapa serwisu bron.pl jest bardzo prosta i czytelna. Całość oferty podzielona jest na 18 kategorii, pod którymi znajdziesz szczegółowe hasła. Każdy produkt opatrzony jest zdjęciem, danymi technicznymi oraz informacjami dotyczącymi możliwości zakupu. Przesyłki powyżej 500 zł są darmowe. Klient ma prawo zrezygnować z zamówienia, jeśli nie zostało ono jeszcze wysłane. W innym przypadku ma 10 dni od dnia odebrania przesyłki na odstąpienie od umowy (wzór umieszczony jest na stronie internetowej), a następnie 14 dni na zwrot towaru. W regulaminie nie ma wzmianki o wymianie towaru.

Promocje i zniżki na bron.pl

Zapisz się na bezpłatny newsletter i zyskaj rabat w wysokości 5%. Na twoją skrzynkę mailową trafią informacje o nowościach, promocjach, kuponach rabatowych. Będziesz także mógł ściągnąć „bron.pl news” – magazyn zawierający wyczerpujące informacje o produktach oferowanych w sklepie.


Kody rabatowe dla Bron.pl


Bron.pl oferuje także program partnerski jeśli posiadasz witrynę internetową, możesz dołączyć do ich sieci handlowej i wspólnie sprzedawać produkty światowych marek.

Ofertę bron.pl znajdziesz także na Facebooku (https://www.facebook.com/bronpl), Twitterze (https://twitter.com/bron_pl), YouTube, NK.pl, a także na Google+. Możesz tez pobrać aplikacje mobilną z Google play lub App Store.

Wspaniała oferta bron.pl czeka na Ciebie! Skorzystaj już teraz!