kody rabatowe Bravofly
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Bravofly

Wyszukiwarka lotów Bravofly.pl stanowi część Bravofly Rumbo Group, szwajcarskiego biura podróży online, którego główna siedziba mieści się w Chiasso. Grupa została założona w 2006 roku, a jej korzenie sięgają dwa lata wstecz, kiedy we Włoszech powstała pierwsza wyszukiwarka tanich lotów – Volagrantis. Obecnie grupa najprężniej działa na rynku europejskim, obsługując portale w ponad 35 krajach, głównie we Włoszech, Hiszpanii i Szwajcarii. Szybko rozwija swoją działalność także w Skandynawii, Europie Środkowej i Wschodniej. W przyszłości planuje wejście na rynki Ameryki Łacińskiej oraz wybranych krajów regionu Azji i Pacyfiku. Wszystko po to, aby mogli Państwo cieszyć się podróżami po całym świecie i niewiele płacić za transport w wymarzone miejsca.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Bravofly • Listopad 2018

Darmowa dostawa
Promocja na bilety lotnicze !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Podróże

Amoma
Kod rabatowy - 5% w AMOMA.com Pokaż wszystkie kody Amoma
Ważne do:
Coral Travel Wezyr
Rabaty do 40 w Coral Travel ! Pokaż wszystkie kody Coral Travel Wezyr
Ważne do:
Sembo
Do 15% taniej rezerwacji ! Pokaż wszystkie kody Sembo
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Bravofly

Bravofly.pl powstało z myślą o polskich klientach, którzy coraz chętniej wybierają środek transportu, jakim jest samolot. Bravofly Rumbo Group stworzyła nowatorską platformę, która daje użytkownikowi możliwość wyszukiwania i porównywania cen lotów oferowanych przez ponad 400 linii lotniczych. Klienci mogą rezerwować bilety lotnicze tradycyjnych linii, jak i tanich przewoźników. Na stronie głównej umieszczone są dwie wyszukiwarki. W pierwszej odszukasz konkretne i najbliższe loty z punktu A do punktu B, z opcją daty, osób, które mają lecieć, i klasy. W drugiej możesz szukać różnych ofert z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, z opcją miejscowości, ceny i długości pobytu.

Kilka kliknięć myszką i już masz dostęp do ponad 15 mln rezultatów wyszukiwania najlepszych lotów. Dodatkowym atutem portalu jest kolejna możliwość ułatwienia klientom podróży. Możesz tu zarezerwować zakwaterowanie w hotelach, wynająć samochód, dokonać rezerwacji wczasów w bardzo atrakcyjnych cenach. Marzy Ci się rejs? Też nie ma z tym problemu. Możliwy jest także zakup ciekawych przewodników. Portal wychodzi naprzeciw trudnościom, jakie mogą spotkać Cię „na drodze”. Oferuje pomoc w trakcie procesu sprzedaży, jak i pomoc posprzedażową aż w 12 językach w ciągu całego czasu planowania i realizacji podróży. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów możesz skontaktować się z pracownikami Bravofly droga mailową lub telefonicznie, serwis obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku.

Oferty w sklepie Bravofly


Oferta Bravofly

Bravofly współpracuje z różnymi portalami internetowymi, na których często można znaleźć vouchery na loty rezerwowane w serwisie. W zależności od promocji na dowolne lub określone przez Organizatora. Niedawno było to aż 80 kodów rabatowych po 10 Euro lub 41 zł każdy do wykorzystania w okresie miesiąca na dowolny lot. Zazwyczaj trzeba być czujnym i łapać okazję, gdyż kody dostępne są przez krótki czas. Warto jednak!

Kilka przydatnych rzeczy

Świetnym pomysłem są poradniki Zaplanuj swoja podróż oraz Jak naprawdę podróżować „low-cost”? Znajdziesz tu 8 punktów, a w nich szereg bardzo dobrych podpowiedzi i wskazówek, które pomogą Ci przygotować się do podróży, wybrać najkorzystniejsze opcje, w sprytny i zorganizowany sposób obniżyć koszty transportu i zakwaterowania, co z kolei pozwoli Ci na więcej przyjemności i szaleństw podczas wymarzonej podróży. Np. przedłuż swój pobyt do niedzieli, gdyż w przypadku lotów międzynarodowych linie lotnicze uznają podróże nie obejmujące sobotniej nocy jako business trip, a zatem sporo zaoszczędzisz. Zajrzyj także do zakładki Przydatne linki. Znajdziesz tam kilkanaście serwisów, które ułatwią Ci przygotowania. Cenne informacje znajdziesz także w zakładce Informacje o liniach lotniczych. Warto zapoznać się z przepisami i procedurami stosowanymi przez przewoźników i na lotniskach.

Promocje na Bravofly


kody rabatowe w Bravofly.comWarto zarejestrować się na stronie i zapisać do newslettera. Prosto do twojej skrzynki mailowej trafią informacje o nowych połączeniach, promocjach organizowanych przez linie lotnicze, korzystnych rabatach i kodach promocyjnych. Nie zwlekaj, zarejestruj się na Bravofly.pl!

Znajdziesz Bravofly także na Facebooku (https://www.facebook.com/bravofly), Twitterze (https://twitter.com/Bravofly), Pinterest (http://pl.pinterest.com/bravofly/), Instagramie (http://pl.pinterest.com/bravofly/) oraz Google+. Nie czekaj, zarejestruj się już dziś i leć, gdzie tylko skrzydła Cie poniosą!