kody rabatowe BoxOff Store
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe BoxOff Store

Gry komputerowe na rynku pojawiły się już kilkadziesiąt lat temu i od tamtej pory wciąż ewoluują. Zmieniają się platformy na jakich możemy grać, pojawiają się nowe gatunki gier, wiele zmian zachodzi w systemie oraz trybie rozgrywki. Zmiany nie ominęły tez sposobów dystrybucji gier. Do tej pory można je było kupić w sklepach lub za pośrednictwem Internetu z dostawą do domu. Jednak teraz dzięki Boxoffstore.pl mamy możliwość zakupu elektronicznych wersji gier, które ściągamy po prostu na swój komputer.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje BoxOff Store • Październik 2018

40%
40% na dowolną grę edukacyjną
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Gry i Zabawki

CDP.pl
10% rabatu w CDP ! Pokaż wszystkie kody CDP.pl
Ważne do:
ePinokio
Rabat 3% na pierwsze zakupy Pokaż wszystkie kody ePinokio
Ważne do:
BoxOff Store
40% na dowolną grę edukacyjną Pokaż wszystkie kody BoxOff Store
Ważne do:

Dowiedz się więcej o BoxOff Store

Rewolucja w świecie gier

Boxoffstore.pl jest świetnym pomysłem dla zapalonych graczy, którzy cenią sobie wysoką jakość gier światowych producentów w przystępnych cenach. Na wirtualnych półkach sklepu znajdziemy mnóstwo tytułów, które z pewnością przypadną nam do gustu. Rodzajów gier jakie są nam aktualnie oferowane jest obecnie 16. Mowa tu o grach akcji, dla dzieci, fantasty, DLC, indie, edukacyjnych, TPP, wyścigach, strategiach, symulatorach, logicznych, platformowych, przygodowych, zręcznościowych, FPP oraz RPG. Natomiast co do wydawców dostarczających gry do Boxoffstore.pl również nie będziemy zawiedzeni. Znane marki jakie zapewniają stały dopływ świetnych gier to Aidem Media, Astragon, Anuman, Basegames, bitComposer, Electronic Arts, dtp young ent., Contendo Media, Frogwares, Iceberg, Headup Games, IQ Publishing, Merge Games, KISS, Noviy Disk Limited, Plug In Digital, Rebellion, Strategy First, Treva, Techland oraz Ubisoft. Tytułów, jakie w formie elektronicznej możemy zakupić, są setki. Warto tu wspomnieć chociażby o takich grach jak Commandos 3, Earth 2150 Trilogy czy Sniper Elite III.

Jeden pakiet jedna cena

Ciekawą opcją jaką wprowadził Boxoffstore jest możliwość zakupienia za jedyne 24,90 zł dostępu do kilkudziesięciu świetnych tytułów na cały miesiąc. Bez żadnych ograniczeń możemy grać w jedną grę lub sprawdzić każdą po kolei. Nie poniesiemy żadnych kosztów z tym związanych, płacimy raz na miesiąc, jest to swoistego rodzaju abonament. I to abonament, który w cenie jednej gry pozwala nam przez 30 dni testować wszystkie w nim dostępne. Co istotne aby zagrać w daną grę z oferty nie trzeba jej ściągać całej i tracić na to cennego czasu oraz posiadanego przez nas limitu transferu internetowego. Nie wiemy przecież czy gra nam się spodoba i spełni pokładane w niej nadzieje i oczekiwania. Dlatego opcja pozwalająca na pobranie około 20% z całości oferowanej gry jest jak najbardziej użyteczna i już została doceniona przez wielu graczy. W trakcie gdy my zaczynamy zabawę, pozostała część gry pobiera się w tle i instaluje. Cały system jest tak skonstruowany aby był maksymalnie prosty w obsłudze. Grę możemy włączyć z poziomu Boxoffstore.pl wyszukując ją w naszej kolekcji. Dodatkowo taki pakiet nie ma ograniczeń co do ilości komputerów na jakich może zostać zainstalowany. Możemy grać zawsze tam gdzie mamy dostęp do komputera czy laptopa. Wystarczy że zainstalujemy program BoxOff Player i już możemy się cieszyć dostępem do całej przez siebie wykupionej kolekcji gier.

Oferty specjalne oraz aktualności

Jak w przypadku innych sklepów tak i w tym mamy możliwość zasubskrybowania newslettera. Dzięki niemu na nasz adres e-mail będą przychodzić najnowsze informacje dotyczące ofert specjalnych przygotowywanych przez sklep, nowości oraz bardzo korzystne promocje. Sklep akceptuje także kody rabatowe i zniżkowe. Takie bony promocyjne mogą dać nam jedną z dwóch korzyści: albo otrzymamy rabat bądź zniżkę na określony tytuł dostępny w asortymencie sklepu albo otrzymamy prezent od obsługi sklepu.

Co do aktualnej oferty sklepu znajduje się ona oczywiście na stronie głównej Boxoffstore.pl, ale jeśli chcemy dowiadywać się o nowościach bez konieczności częstego zaglądania na oficjalną stronę a spędzamy dużo czasu w mediach społecznościowych, polubmy takie strony jak fanpage na Facebooku oraz Google+.