kody rabatowe BioDermic
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe BioDermic

Misją firmy BioDermic, która powstała w 2011 roku jest wprowadzenie na polski rynek i przyzwyczajenie Konsumentek do kosmetyków o bardzo wysokiej jakości, które dzięki najnowszym technologiom w połączeniu z poszanowaniem zasad wymagających najwyższej jakości dają niezrównane rezultaty w trakcie ich stosowania. Najwyższa jakość idzie oczywiście w parze z innymi zaletami, takimi jak promocyjne ceny oraz oferty specjalne, dzięki czemu wysokiej klasy kosmetyki nie są już domeną salonów piękności ale są dostępne praktycznie dla wszystkich.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje BioDermic • Listopad 2018

50%
Rabat aż do 50%
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Kosmetyki i perfumy

iStyl
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody iStyl
Ważne do:
Trena
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 500 zł Pokaż wszystkie kody Trena
Ważne do:
Medistore
5% zniżki w MediStore ! Pokaż wszystkie kody Medistore
Ważne do:

Dowiedz się więcej o BioDermic

Dermokosmetyki dostępne dla wszystkich

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie to najkrótsze słowa opisujące firmę BioDermic. Ale co kryje się za tą jakością? Przede wszystkim innowacyjność w procesie produkcji i przykładanie najwyższej wagi do każdego z jej etapów. Produkty używane do komponowania kosmetyków zawsze są najwyższej jakości. Każdy produkt powstaje w oparciu o aktualne tendencje oraz trendy kosmetyczne. Technicy sklepu stawiają sobie także za cel, aby stale poprawiać skuteczność oraz efektywność wszystkich kosmetyków. Warto także wspomnieć, iż jako pierwsi na rynku wprowadzili do oferty wyjątkowe maseczki, które mogły być stosowane zarówno do twarzy jak i do szyi. Co ważne, tak skuteczne i wyjątkowe kosmetyki kojarzyły się do tej pory tylko z salonami piękności. Teraz są one dostępne dla każdej Kobiety, która chce się poczuć wyjątkowo.

Bogaty wybór, pełna satysfakcja

Asortyment sklepu jest niewątpliwie ciekawy i wywoła zainteresowanie oferowanymi przez siebie seriami kosmetyków. Każda z Pań będzie mogła po dokładnym zaznajomieniu się z opisem produktu wybrać dokładnie taki, jaki odpowiada Jej preferencjom. I tak do wyboru mamy kosmetyki z następujących serii:

  • Serii Kawiorowej,
  • Perłowej,
  • Oliwkowej,
  • Make-up,
  • Biovax,
  • Masek Dermokosmetycznych
  • Pozostałych.

Wszystkie kosmetyki dostępne w ofercie charakteryzują się bardzo szybkim działaniem przynoszącym natychmiastowe efekty (tzw. Instant Effect Formula) bądź zapewniają stopniowe uwalnianie substancji czyli długotrwałe działanie (tzw. Long Term Formula). Każdy produkt jest dokładnie opisany, podane są jego szczegóły dotyczące składu, działania oraz ciekawostki, jakie mogą nas zainteresować. Dodatkowo Kobiety, które skorzystały z danego kosmetyku mogą wystawić mu opinię na stronie sklepu co także może pomóc nam w podjęciu ostatecznej decyzji.

Zniżki i kody rabatowe

Sklep Biodermic osiada bardzo przystępne ceny, na pewno one same już nas zaskoczą i nie pozwolą nam obok tak korzystnej oferty przejść obojętnie. Ale firma na tym nie poprzestaje i zapewnia oczywiście rabaty oraz okazjonalnie tnie ceny na wybrane produkty. Na stronie znajdziemy chociażby osobną zakładkę Oferty Specjalne, w której znajduje się dział z promocyjnymi produktami. Ich wybór na pewno przypadnie nam do gustu podobnie jak nałożone na nie niebagatelne rabaty. W sklepie są także akceptowane i realizowane bony zniżkowe. Taki bon to w tym szczególnym przypadku kod rabatowy, który po wpisaniu w odpowiedniej rubryce przy finalizowaniu zamówienia daje nam upust. Wielkość takiego rabatu zależy oczywiście od typu kodu jaki posiadamy. Po jego wpisaniu zniżka zostanie automatycznie naliczona.

Warto zaglądać

W kwestii mediów społecznościowych firma BioDermic oczywiście korzysta ze wszystkich ich dobrodziejstw i również na takich właśnie portalach przeczytamy o nowościach, promocjach bądź specjalnych ofertach sklepu. Zaglądajmy więc regularnie na Facebook oraz Google+. Jeśli chcemy posłuchać opinii Kobiet dotyczących produktów BioDermic wyszukajmy na YouTube interesujące nas recenzje.