kody rabatowe Belvene
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Belvene

Belvene to marka, pod której nazwą kryje się wyrafinowana jakość e-papierosów. Są one przeznaczone dla wszystkich, którzy nie chcą zrezygnować z przyjemności, jaką dają tradycyjne papierosy, ale zdają sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie za sobą ich palenie. W przypadku e-papierosów nie ma tego problemu, gdyż e-liquidy nie zawierają szkodliwych substancji tylko samą nikotynę. Dodatkowo nieprzeciętny i wysokiej jakości design trafia w gust osób ceniących sobie precyzję wykonania połączoną z funkcjonalnością.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Belvene • Wrzesień 2018

15%
15% na wszystko !
Więcej szczegółów
10%
10% rabatu na twoje zamówienie
Więcej szczegółów
Darmowa dostawa
Skorzystaj z okazji : darmowa dostawa!
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Elektronika

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Allegro
Zegarki damskie do 60% taniej w Allegro! Pokaż wszystkie kody Allegro
Ważne do:
Mango.pl
Kod rabatowy 20zł w mango.pl ! Pokaż wszystkie kody Mango.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Belvene

Przyjemność z e-palenia

E-papierosy stają się coraz popularniejsze, gdyż nie zawierają żadnych szkodliwych substancji smolistych, są estetyczne i można ich używać także w miejscach, gdzie obowiązuje zakaz palenia tradycyjnych papierosów, gdyż w zasadzie nie palimy tylko się inhalujemy, ponieważ nie następuje żaden proces spalania. Belvene już od dawna oferuje swoim klientom e-papierosy o wysokiej jakości i o niebagatelnym designie. Gwarantują także bardzo dobre wykonanie pod względem technicznym która zapewnia o wiele lepszą wydajność niż podobne e-papierosy konkurencji. Bogaty asortyment jest odpowiedzią na różnorodność gustów estetycznych oraz smakowych dotyczących e-papierosów. Oferta obejmuje trzy główne typy produktów: e-papierosy jednorazowe, które możemy nabyć w celu oceny smaku i odczuć jakie może on nam zapewnić. Drugim typem jest tradycyjny, wydajny e-papieros w trzech smakach do wyboru: Original dający wrażenia jak prawdziwy, tradycyjny papieros, mentolowy Mint oraz owocowy Zero. Trzecim dostępnym rodzajem jest e-shisha o nieprzeciętnej wydajności i jabłkowym smaku.

Informacje techniczne

E-papieros w przeciwieństwie do klasycznego papierosa może zostać użyty wielokrotnie. W pudełku znajdziemy trzy kartomizery o wydajności 30 papierosów każdy. W skład zestawu wchodzi także bateria oraz ładowarka. Całość można schować do eleganckiego opakowania, a kompaktowe wymiary pozwolą na swobodne noszenie całego zestawu ze sobą. Jeśli chodzi o zawartość nikotyny jest ona różna w różnych wariantach smakowych kartomizerów. I tak Classic zawiera jej najwięcej bo 18 mg, wersja miętowa to 11 mg nikotyny, a najmniej znajdziemy jej w atomizerze o smaku jabłka, tylko 8 mg. W przypadku e-papierosów w wersji slim zawartość nikotyny może być zerowa w wersji o smaku truskawki, oraz może wynosić 12 mg w wersji Mint. W przypadku e-shishy mamy do czynienia z największą możliwą obecnie wydajnością wynoszącą nawet do 1000 zaciągnięć, jaką zapewnia nam jeden atomizer.

Oferta specjalna

Uzyskanie licznych profitów, bonifikat czy zniżek w sklepie Belvene nie jest trudne. Na początku warto od razu zapisać się do sklepowego klubu. Przystąpienie do niego jest bardzo proste. Wymagane jest tylko założenie konta na Belvene.pl oraz zgłoszenie swojej kandydatury poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza. Profity jakie płyną z członkostwa to m.in. stałe obniżenie cen całego asortymentu oraz otrzymywanie informacji o rabatach, promocyjnych cenach bądź akcjach zniżkowych. Zniżka na wszystkie produkty jaką otrzymujemy to 10%. Jest to stały i niezmienny rabat, który możemy wykorzystywać podczas każdego zamówienia. Sklep akceptuje także inne kody rabatowe oraz kupony dające rabat bądź zniżkę. O czym jeszcze warto wspomnieć to korzystniejsze ceny, jakie są nam oferowane za kupno zestawów e-papierosów. Obniżka w takich przypadkach bywa znaczna i satysfakcja z dokonania zakupu produktów z takim rabatem na pewno będzie duża. Ostatnim godnym uwagi bonusem jest darmowa przesyłka jaką jesteśmy wyróżniani za dokonanie zamówienia opiewającego na kwotę 99 zł bądź większą.

Więcej w mediach społecznościowych

Aby być na bieżąco z ekskluzywną ofertą sklepu oraz śledzić nowinki dotyczące dziedziny e-papierosów warto zaglądać na strony społecznościowe, takie jak: