kody rabatowe Audiobook.pl
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Audiobook.pl

Audiobook.pl jest to największy w Polsce dystrybutor książek audio. Firma od 2005 roku dynamicznie się rozwija, co może potwierdzić coraz większa ilość dostępnych adiobooków – około 3000 tytułów. Dzięki zapałowi i pracy całego zespołu, który poszerzał swoje doświadczenie Audiobook.pl został uznany za Firmę Roku 2013 oraz otrzymał Kryształową Antenę – nagroda dla najlepszych rozwiązań internetowych. Sklep ten współpracuje z tysiącami bibliotek z całej Polski. W swojej ofercie 100% stanowią książki do słuchania. Płyty i pliki dostępne są we wszystkich formatach. Audiobook.pl składa się z 24 kategorii tematycznych tj. Literatura polska, książki dla dzieci, publicystyka, religia oraz poradniki, kursy i szkolenia. Sklep ten współpracuje z wieloma znanymi firmami m.in. Świat książki, Agora, wyd. Czarna Owca, wyd. Nasza księgarnia. Swoją ofertę Audiobook.pl poszerza również o literaturę w języku angielskim.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Audiobook.pl • Listopad 2018

25%
Nawet do 25% rabatu
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Książki i Multimedia

ESKK
Wszystkie kursy po 49,99 zł Pokaż wszystkie kody ESKK
Ważne do:
Merlin
Darmowa dostawa w Merlin.pl Pokaż wszystkie kody Merlin
Ważne do:
Taniej.pl
Darmowa dostawa w Taniej Pokaż wszystkie kody Taniej.pl
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Audiobook.pl

Co skłania do zakupów audiobooków?

Audiobook.pl to najlepszy sklep z książkami do słuchania. Decydując się na zakup spotkasz się z szybką i miłą obsługą, która z przyjemnością pomoże Ci w wyborze książki audio. Wielką zaletą jest krótki czas realizacji zamówień. Audiobooki są w mistrzowskiej interpretacji znakomitych lektorów oraz wybitnych aktorów, którzy rewelacyjnie wprowadzają w klimat czytanych książek. W asortymencie sklepu klient z każdej grupy wiekowej znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci są dostępne m.in. audiolektury, biografie, kącik językowy. Jest to korzystne rozwiązanie dla uczniów, bardzo pomoże np. w opanowaniu zadanej lektury, a dzięki kącikowi językowemu poprzez słuchanie i wielokrotne powtarzanie, zdolność w słuchaniu, mówieniu i czytaniu nastąpi w sposób naturalny. Należysz do grupy nastolatków i dla Ciebie coś się znajdzie, seria fantastycznych audiobooków z opowiadaniami z każdej dziedziny.

Przykładem jest zestaw opowiadań o Ani z Zielonego Wzgórza, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród grupy młodzieżowej. Jeśli lubisz książki typu kryminał, sensacja lub thiller doskonałym wyborem będzie nowość Lee Child „Nigdy nie wracaj” lub Harlan Cohen „Sześć lat później”. W sklepie dostępne są również nowe wydania tomików poetyckich z płytami Cd na której wybrane wiersze czytają sami autorzy. Dzięki audiobookom o tematyce podroży będziesz mógł przeżyć niesamowite przygody oraz niebezpieczne dalekie wyprawy. Firma ta oferuje również poradnik dla słuchaczy, gdzie społeczność może wymieniać się informacjami i opiniami na temat wybranych książek. Kolejną propozycja jaka daję Audiobook.pl są oferty dla większych przedsiębiorstw.

Zniżki. promocje i kod rabatowy na audiobook.pl

Priorytetem firmy audiobook.pl jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów. Dlatego również sklep oferuje wiele fantastycznych rabatów i promocji dla potencjalnych kupujących. Jednym z takich rabatów jest pakiet świąteczny dla mamy zawierający 5 płyt CD czytane m.in. Annę Dereszowską, Maję Ostaszewską, Marka Walczaka. Na pakiet otrzymasz 15% rabatu a obsługa zadba, aby prezent został odpowiednio zapakowany w sam raz pod choinkę. Śledząc na bieżąco stronę internetową Audiobook.pl możesz trafić na rabat w wysokości nawet 47% na wybrane książki audio. Dodatkowym atutem tej firmy jest specjalna oferta dla osób niewidzących lub słabo widzących. Osoby takie otrzymują od przedsiębiorstwa 10% rabatów na wszystkie produkty.

Co jeszcze na audiobook.pl?

Oprócz bogatego asortymentu w sklepie audiobook.pl znajdziesz ciekawe opisy felietony i recenzje. M.in. rozkosz słuchania – czyli przygoda z książką w aucie. Strona audiobook.pl jest ciągle aktualizowana więc nie ma na co czekać zrób sobie i najbliższym przyjemność poprzez zakupy w tej firmie.

Audiobook.pl Znajdziesz na Facebooku.