kody rabatowe Auchan Direct
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Auchan Direct

AuchanDirect powstał z myślą o osobach mających bardzo mało czasu na zakupy. Dzięki tej ofercie bez wychodzenia z domu mamy możliwość dokonania zakupów najpotrzebniejszych artykułów spożywczych bądź chemii gospodarczej w atrakcyjnych cenach, łącznie z dowozem do domu. Nie tracąc czasu, nie tracąc pieniędzy na dojazd, wszystko w prosty i przyjemny sposób. Oczywiście możemy korzystać ze wszystkich zniżek, promocji, czy rabatów dostępnych w ofercie marketów Auchan.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Auchan Direct • Wrzesień 2018

20zł
20 zł na zakupy powyżej 150 zł + 10 zł rabatu na kolejne zakupy
10zł
20zł rabatu na pierwsze zamówienie !
Więcej szczegółów

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Jedzenie i Napoje

Herbit.pl
10% rabatu dla klientów w programie lojalnościowym Pokaż wszystkie kody Herbit.pl
Ważne do:
Coffeedesk
25% na wszystkie sypane herbaty Pokaż wszystkie kody Coffeedesk
Ważne do:
Frisco
Darmowa dostawa przy zamówieniu powyzej 100 zł Pokaż wszystkie kody Frisco
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Auchan Direct

Co znajdziesz w AuchanDirect?

Logo Auchan Direct

Sklep ten daje możliwość dokonania zakupów w bardzo prosty sposób, bezpośrednio z własnego domu. Z oferty tej na razie mogą skorzystać mieszkańcy miejscowości takich jak Warszawa, Głoskowo, Zalesie Górne, Łomianki, Piaseczno, Lesznowola, Magdalenka, Pruszków, Piastów oraz Konstancin-Jeziorna. Jednak obszar jaki jest obsługiwany przez flotę Auchan systematycznie się rozrasta. Obsługa sklepu działa z pełnym zaangażowaniem, aby asortyment dostępny w sprzedaży, był jak najbogatszy, a zakupy jak najmniej skomplikowane oraz aby umożliwiały zaoszczędzenie zarówno czasu jak i pieniędzy. Asortyment jest doierany na podstawie najczęściej wybieranych przez klientów produktów. Na uwagę zasługuje bogaty wybór towarów z działu Najtańsze oraz z serii Auchan, co ułatwia poszukiwania najbardziej atrakcyjnych cenowo okazji. Aby zakupy były kompletne zasoby sklepu zostały powiększone także o ofertę produktów świeżych, czyli wędlin, serów, nabiału, ryb czy mięs i garmażerii. Dostępne są także pieczone (w Auchan) ciastka. Do tego oczywiście możemy zaopatrzyć się w mrożonki, których wybór jest naprawdę duży. Kolejnym działem, który spodoba się wszystkim mamom, będzie kategoria Mama i dziecko. Dział ten został stworzony z myślą o pochłoniętych wychowywaniem dzieci mamach. Znajdują się w nim nie tylko artykuły żywnościowe czy pielęgnacyjne dla maluchów, lecz także te, które pomagają w utrzymaniu mieszkania bądź domu.

Chcesz o coś zapytać?

Formularz kontaktowy dostępny na stronie daje możliwość uzyskania dodatkowych informacji w zakresie dotyczącym każdego aspektu działalności sklepu. Za pomocą takiego formularza możemy również zaproponować zmiany, jakie chcielibyśmy wprowadzić w asortymencie lub funkcjonowaniu sklepu. Sposób dostawy zamówionego towaru spełnia najwyższe standardy. Samochody dostarczające nasze zamówienie posiadają 3 strefy, każda przeznaczona do transportu produktów o różnej trwałości. Dlatego towar jest zawsze w takim stanie w jakim wzięlibyśmy go ze sklepowej półki. Nie jesteśmy tego w stanie osiągnąć w standardowym, osobowym samochodzie. Jest to więc kolejna, niepodważalna zaleta robienia zakupów w AuchanDirect.

Atrakcyjne ceny, kody rabatowe i oferty specjalne


Kod rabatowy auchandirect.pl


Promocje, obniżki i oferty specjalne są częstym zabiegiem stosowanym w sklepie AuchanDirect. Dzięki zniżkom zaoszczędzimy (nie wychodząc z domu) zarówno czas jak i pieniądze. Oferty specjalne są bardzo przejrzyście umieszczone na stronie głównej sklepu. Od razu widzimy dział Najtańsze, gdzie produkty zgodnie z obietnicą, są w najkorzystniejszych cenach. Kolejna zakładka to produkty serii Auchan, czyli wysoka jakość w rozsądnej cenie. Trzecia opcja wyszukiwania produktów to Promocje - czyli wysokie rabaty i zniżki na bardzo dużą grupę towarów, różnorodnych pod względem marki, typu i rodzaju. W czasie samego składania zamówienia możemy oczywiście skorzystać z kodu rabatowego (zniżkowego). Daje on nam możliwość zmniejszenia całkowitego kosztu zakupów o określoną kwotę. Rabat naliczy się automatycznie i zniżka zostanie zatwierdzona bez dodatkowych wymaganych z naszej strony czynności.

Bądź na bieżąco

Dziś kontakt i przepływ informacji jest bardzo prosty, jednak nie zawsze dokładnie wiemy, gdzie możemy znaleźć wiadomości na interesujący nas temat. Dlatego AuchanDirect działa także w mediach społecznościowych oraz na innych stronach, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów oraz mieć pewność, że specjalne oferty bądź promocje nie umkną stałym klientom, dlatego aby być na bieżąco z ofertą AuchanDirect zapiszmy się do newslettera oraz odwiedzajmy FacebookaTwittera oraz platformę YouTube.