kody rabatowe Archon
Pokaż wszystkie kody

Kody rabatowe Archon

Własny dom to marzenie wielu Polaków. Jeśli chcemy stworzyć go od podstaw, według wybranego przez nas projektu z własnymi zmianami, czy dodatkowymi adaptacjami, nie idąc na żadne kompromisy, Archon jest miejscem, którego szukaliśmy. Znajdą tu Państwo projekty domów tradycyjnych oraz tych nowocześniejszych, małych, z użytkowym poddaszem, jedno jak i wielorodzinnych. Na tym oczywiście możliwości się nie kończą. Realizowane są także indywidualne zamówienia, a ceny są atrakcyjne, zaś ofercie towarzyszą ciekawe promocje i konkursy.

Rozwiń

Najnowsze kupony i promocje Archon • Listopad 2018

Promocja
Specjalne Oferty Archon, cieszyć się nim!
Więcej informacji

Najnowsze kody rabatowe w kategorii Dom i Ogród

Carrefour
Kod rabatowy 20 zł na zakupy spożywcze przy zamówieniu od 180 zł Pokaż wszystkie kody Carrefour
Ważne do:
Sleep Eve
Darmowa dostawa ! Pokaż wszystkie kody Sleep Eve
Ważne do:
House and More
Rabat 10% na wszystko w House and More ! Pokaż wszystkie kody House and More
Ważne do:

Dowiedz się więcej o Archon

Zadbaj o swoje cztery ściany

Własny dom to bardzo ważna decyzja dla każdej osoby. Czy chodzi o własny mały domek, czy rodzinną willę, każda sytuacja wymaga poświęcenia mnóstwa pracy, przygotowań i zdobycia nowej wiedzy. Aby jak najbardziej ułatwić Państwu początkowe działania, ekipa Archon dokłada wszelkich starań, aby jej oferta była jak najbardziej przejrzysta i skrojona według aktualnych potrzeb swoich klientów. W ofercie firmy znajdą Państwo ponad 650 projektów domów, z których każdy jest wyjątkowy. Znajdziemy tu projekty domów i willi, jedno, ale i wielorodzinnych, z poddaszem użytkowym, stworzonych z myślą o posiadaczach wąskiej działki, z garażem lub bez, jedno lub wielokondygnacyjnych, z kotłownią na paliwo stałe i wiele, wiele innych. Większość klientów jest pozytywnie zaskoczona bardzo dużym wyborem, jaki jest specjalnie dla Nich zapewniony w naszej ofercie. Natomiast Ci, którzy chcą zbudować swój wymarzony dom, ale nie znaleźli gotowego projektu, który by ich usatysfakcjonował, mogą skorzystać z opcji stworzenia projektu indywidualnego. Jest to wprawdzie nieco droższa opcja w porównaniu do kupna gotowego planu, ale zyskujemy pewność, że nic, co jest dla nas ważne, nie zostanie pominięte, gdyż mamy wpływ na projekt od początku do samego końca. Firma gwarantuje stały kontakt z architektem, który będzie nas prowadził przez wszystkie etapy tworzenia dokumentacji nowego planu budowy.

A może coś więcej?

Na stronie oprócz projektów znajdziemy także mnóstwo przydatnych informacji. Najważniejsza dla młodych par chcących zbudować swój wymarzony dom będzie zakładka Dom z dopłatą Mieszkanie dla Młodych. Tu projekty są stworzone z myślą o tym właśnie programie wspierającym młode małżeństwa, bądź singli do 35 roku życia. Kolejna ważna zakładka, Poradnik Inwestora pozwala na zaczerpnięcie szerokiej wiedzy z zakresu wymaganych dokumentów potrzebnych przy rozpoczynaniu budowy, jak współpracować z architektem, aby zaadaptować projekt do własnych potrzeb, czy jak znaleźć wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu. O czym warto jeszcze wspomnieć, to dodatki do niektórych projektów w formie przygotowanej wizualizacji wnętrza. Pozwala ona na lepsze wyobrażenie sobie przestrzeni, sposobu, w jaki chcielibyśmy ją zaaranżować lub co jeszcze moglibyśmy w niej zmienić przed przystąpieniem do realizacji projektu.

Ceny, kody rabatowe, oferty specjalne

Przesyłka już zamówionego projektu jest darmowa, nie musimy się martwić o jakiekolwiek dodatkowe koszty z tym związane. Promocją jaka stale trwa jest dodawanie przez Archon do zamówionego projektu różnych ciekawych gratisów. Są to poradnik inwestora, charakterystyka energetyczna budynku, Voucher o wartości 50 zł, który możemy wykorzystać na zakupy w sklepie archonhome.pl oraz gadżety promocyjne firmy. Wiele jest także konkursów, w których nie otrzymamy zniżek czy rabatów, ale np. zestaw maszyn przydatnych w ogrodzie lub będziemy mogli wybrać pakiet produktów z oferty danej firmy o określonej wartości.

Aktualną ofertę oraz wszelkiego rodzaju nowości pojawiające się na stronie głównej archon.pl odszukamy także na licznych portalach społecznościowych np.

Wizualizacje oraz projekty domów, które już powstały i możemy zobaczyć na kanale YouTube. Możemy również wymienić się opiniami z innymi klientami firmy na oficjalnym forum. Zapisanie się do darmowego Newslettera da nam pewność, iż nie przegapimy żadnej specjalnej promocji.